dr n. med. Marek Chrapko

Chirurg naczyniowy

Bardzo nieprzyjemny ,niekompetentny dodam ze bylam prywatnie.Nie polecam wizyta trwala 10 min Cena powala z nog Nie rozpoznal mojej choroby ,nie odpowiada na pytania wypisuje recepty na leki kture jestem uczulona

Cena powala z nog

Byłem operowany 10 marca przez tego lekarza. Uprzejmy, kompetentny, w 100% godny polecenia. Wysłuchał moich pytań i wszystko mi wyjaśnił. Nie wiem na co trafili inni, ale ja umówię się na kolejną wizytę.

Odradzam. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza. Niemiły i mruk. Z łaską odpowiedział na zadane pytania. Sam nic nie powie od siebie jeśli się go nie zapyta .Wizyta wyglądała tak, że zrobił usg dopplera nic nie mówiąc. Potem usiadł przy biurku i pisał- nic nie mówiąc. Z łaską raczył pod nosem odpowiedzieć na zadane pytanie, oczywiście cały czas odwrócony plecami do nas. Nie wiem co on tak tam pisał tyle czasu, bo raptem było 4 linijki opisu usg, przy obydwu czarnych nogach z niewydolności żylnej. Na innych usg wykonanych przez innych specjalistów były szczegółowo opisane wszystkie niewydolne żyły. Przepisał leki i powiedział, że to już wszystko (możemy sobie już iść) bo widział, że chcialam z nim porozmawiać. Nic się nie dowiedziałyśmy z mamą na temat jej choroby. Tyle samo wiemy po wizycie co i przed nią. Strscone pieniądze. Nie miałam okazji zobaczyć nawet twarzy doktora, ponieważ nie raczył nawet się odwrócić. Mówiłam do jego pleców przez całą wizytę, bo siedział przy biurku tyłem do pacjenta. Brak kultury i profesjonalizmu. Co do wiedzy - to nie miałam okazji się przekonać, ponieważ nic nie mówi, nic nie wyjaśnia. Nic nie wiem.Odradzam tego lekarza.

odradzam, zbywa pacjenta, przypisuje coś bez recepty, co wcale nie działa, na wizytę, na którą się czeka dość długo "lekarz" nie jest w stanie poświęcić 5 minut...

W stu procentach polecam tego lekarza wykonał mi bardzo szybko i sprawnie zabieg usunięcia żylaków . Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy i wysłucha co kogo boli i martwi

Lekarz ma fajne podejście do pacjenta. Mojej babci zlecił leczenie które przyniosło jej ulgę i pozwoliło odpowiednio funkcjonować. Polecam wszystkim starszym pacjentom.

Kompetentny i życzliwy. Zawsze wyraża chęć pomocy. Nigdy nie spotkałam się ze złą opinią na temat tego lekarza więc i ze swojej strony bardzo polecam!

Profesjonalny a przy tym miły lekarz. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, zawsze wysłucha co pacjent ma do powiedzenia.