dr n. med. Marek Chrapko

Chirurg naczyniowy

odradzam, zbywa pacjenta, przypisuje coś bez recepty, co wcale nie działa, na wizytę, na którą się czeka dość długo "lekarz" nie jest w stanie poświęcić 5 minut...

W stu procentach polecam tego lekarza wykonał mi bardzo szybko i sprawnie zabieg usunięcia żylaków . Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy i wysłucha co kogo boli i martwi

Kompetentny i życzliwy. Zawsze wyraża chęć pomocy. Nigdy nie spotkałam się ze złą opinią na temat tego lekarza więc i ze swojej strony bardzo polecam!

Lekarz ma fajne podejście do pacjenta. Mojej babci zlecił leczenie które przyniosło jej ulgę i pozwoliło odpowiednio funkcjonować. Polecam wszystkim starszym pacjentom.

Profesjonalny a przy tym miły lekarz. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, zawsze wysłucha co pacjent ma do powiedzenia.