lekarz Marek Ciepiela

Ginekolog, Ginekolog położnik

Niestety nie polecam..po roku nieudanych starań o dziecko w tym czasie kilka wizyt dr twierdzi że wszystko super starać a bóle coraz większe po czym ląduje w szpitalu z takim bólem gdzie operują okazuje się endometrioza w dość zaawansowanym stadium . Także niestety nie rozpoznał tego co się dzieje mimo wizyt i zgłaszanych dolegliwości.

Cudowny lekarz! Miły,delikatny , kontakt przez telefon czy SMS kiedy tylko potrzeba czy dzień czy w nocy, cudowna opieka i rzetelność. Wszystko wyjaśnia od początku do końca, poświęca dużo czasu na badaniu co jest super. Zwraca się do pacjentki z szacunkiem. Gorąco polecam!

Nie wykrył ciężkiej choroby u mojego dziecka. Nie skierowal na badania prenatalne chociaż można było. Dziecko po narodzinach mogło umrzeć i można było powiedzieć innym to by dziecko urodziło się w specjalnych warunkach.

Pan doktor bardzo fajny bez żadnych zastrzeżeń bardzo miły i uprzejmy ale pani w recepcji to jakaś porażka..

Wspaniały lekarz! Nie znam lepszego! jest bardzo cierpliwy,wyrozumiały,na pewno wzbudza zaufanie,interesuje się zdrowiem i samopoczuciem pacjentki.

Bardzo dobry lekarz.Prowadzil moją ciążę i zawsze cierpliwie odpowiadał na każde pytanie.Mogę polecić dr. Marka bo jest delikatny podczas badania.

Dr Ciepiela jest naprawdę godny polecenia. Jedna wizyta wystarczyła, aby się o tym przekonać. Pierwszy raz trafiłam na tak troskliwego ginekologa. U niego kobieta nie musi obawiać się badania i związanego z tym dyskomfortu. Wspaniały lekarz i człowiek.

Lekarz który nie zbywa pacjentki. Na każde pytanie odpowiedział bez zniecierpliwienia. Z miłą chęcią poprowadzę ciążę u pana doktora jak wróci po wolnym :)

Nie wiem jak ten lekarz prowadzi ciążę ale przy porodzie tragedia, jak mnie pozszywał to 3 lata po porodzie są problemy, normalnie tragedia a w trakcie porodu nakazał w złym momencie naciąć krocze położnej ( krocze było nacięte podczas ustąpienia skurczu) nie polecam, teraz tylko trzeba się chyba udać na plastykę :-

Jest jednym z tych lekarzy dla którego liczy się człowiek a nie pieniądze.Jest godny POLECENIA