dr n. med. Marek Ciesielskidr n. med. Marek Ciesielski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marek Ciesielski

Androlog

Specjalista medycyny rodzinnej, androlog, ginekolog-położnik. Andrologia ukończona na European Academy of Andrology. Zajmuje się leczeniem niezamierzonej bezdzietności u mężczyzn, zaburzeniami erekcji, hipogonadyzmem (obniżonym poziomem hormonów płciowych u mężczyzn), problemami związanymi z nadużywaniem sterydów, etc.

Polecam Pana doktora z całą stanowczością. Idealne prowadzenie zarówno dla mnie jak i teraz dla partnerki!

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem. Z ogromna wiedzą medyczną nacechowany humanitaryzmem zwracający uwagę na problemy pacjenta. Oby każdy lekarz choćby w części okazał się być takim jak Pan doktor Ciesielski Marek, wówczas my pacjenci moglibyśmy być spokojni o nasze zdrowie , życie!! Pozdrawiam Pana Doktora serdecznie i życzę dużo sukcesów w Pańskiej praktyce lekarskiej.

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.

Profesjonalne podejście do Pacjenta, dowiedziałam się tego czego nie wiedziałam i nie zdawałam sobie sprawy.

Lekarz ten przyjął mnie z 40-minutowym opóźnieniem,dlatego w czasie mojej wizyty bardzo się śpieszył,nie był zainteresowany moimi chorobami i dolegliwościami,chciał jak najszybciej zakończyć moją wizytę,bo czekał następny pacjent,ale przecież ja też byłam pacjentem,też musiałam czekać ponad 40 minut przez jego opóźnienie i również zapłaciłam i to za dwie wizyty (jednego dnia)! A tak do wiadomości Pana doktora to nadciśnienia nie leczy się "ograniczeniem spożycia soli". Najpierw należy przeprowadzić szczegółowy wywiad u pacjenta,i między innymi dowiedzieć się czy dany pacjent spożywa sól,a dopiero potem wydać zalecenie odpowiednie do choroby. Gdyby Pan doktór tak bardzo się nie śpieszył i słuchał co pacjent usiłuje powiedzieć,a nie poganiał pacjenta,który płaci za wizytę! i oczekuje pomocy,to może udałoby się Panu postawić prawidłową diagnozę i wydać odpowiednie zalecenia.Ale ja już nigdy więcej nie dam Panu zarobić i wszystkim odradzam tego lekarza!!!
Pacjentka z Glasgow.

bardzo kompetentny, ale "nie owija w bawelne i cudow nie obiecuje"

bardzo kompetentny, ale "nie owija w bawelne i cudow nie obiecuje"