Pragnę z całego serca podziękować Panu dr. Markowi Ciesińskiemu ,za przeprowadzone zabiegi.We wrześniu i listopadzie 2013 roku, miałam zabieg podwieszenia policzka oraz korekcję powieki górnej oka. Jestem bardzo zachwycona efektem.Pan doktor to wspaniały specjalista oraz bardzo dobry i miły człowiek.Przyczynił się, aby moje życie zmieniło się na lepsze.Jeszcze raz wielkie podziękowania doktorze. Renata K.

Jeśli mogę polecić kogoś z czystym sumieniem, to na pewno jest Pan Marek Ciesiński. Korygował mój koślawy nos, operacja przebiegła sprawnie bez żadnych komplikacji. Efekt wspaniały. I co bardzo ważne przystępne ceny :) Polecam

Znakomity fachowiec ! Operowałam u niego łydki. Ciężko znaleźć dobrego specjalistę w tej dziedzinie, ale mnie się na szczęście udało trafić na tego lekarza. Doskonale zna się na tym co robi, jest cierpliwy - przed operacją odpowiedział chyba na milion moich pytań, uspokoił moje obawy i kompetentny. Efekt nawet mnie zaskoczył, nie sądziłam, ze można było cokolwiek "zrobić z moimi łydkami . Jemu się udało. Dziękuję.

rok temu miałam wszczepiane protezy łydkowe przez Pana dr Ciesińskiego. Przed zabiegiem miałam bardzo niezgrabne nogi, co było powodem moich kompleksów. Po zabiegu zaczęłam nowe życie. Nosze spódnice mini, co było przed zabiegiem nie do pomyślenia- nosiłam tylko spodnie/ Dr Ciesiński jest jednym z niewielu którzy wykonują tego typu operacje. Świetny fachowiec, godny polecenia. Dziękuję bardzo Panie doktorze.

Polecam tego lekarza. Moj nos po zabiegu doskonale sie zagoił, a teraz wyglada wprost bajecznie. Lekarz kompetentny, miły, cierpliwy. Klinika nowoczesna, personel kometentny i miły. Same zalety.

Dwa lata temu miałam zabieg operacyjny, korekcji powiek dolnych metodą przespojówkową, ponieważ miałam tzw. worki pod oczami, efekt przeszedł moje oczekiwanie. Dr. Ciesiński który mnie operował odmłodził moją twarz niesamowicie. Po tym zabiegu czuję się młodsza o conajmnie 15 lat, pomimo że obecnie mam 42 lata. Bardzo jestem wdzięczna Panu doktorowi Ciesińskiemu. Bardzo dziękuję. Wdzięczna pacjęntka.

Doskonały fachowiec. Zoperował moje uszy, teraz wyglądają tak jak powinny wyglądać zawsze. Cierpliwy, dobry człowiek pracujący z doskonałym zespołem. Polecam jego usługi wszystkim.

zawdzięczam panu doktorowi piękne, większe piersi. Dużo poświęcił mi czasu na zrozumienie moich oczekiwań i spełnił je. Polecam go, jako fachowca. Podszedł do mnie ze zrozumieniem i wielką opiekuńczością po zabiegu, co jest bardzo ważne, kiedy w głowie są tylko obawy... Nie mogę się nacieszyć moimi nowymi piersiami. Bardzo dziękuję doktorowi.

Operowałam u niego nos. Całe życie miałam z związku z tym nosem ogromne kompleksy. Teraz po operacji jestem nowym człowiekiem :). Dzięki Panie doktorze ! Super robota.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Kraków"?

lek. med.
Tomasz Basta

Medycyna estetyczna
Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11

Robert Małek

Chirurg plastyczny
Chirurg plastyczny, powiększanie piersi, botoks korekcja nosa - Chirurgia plastyczna Robert Małek
Tuchowska 6B/5

Anna Aseńko

Medycyna estetyczna
Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6