lekarz Marek Cieszewski

1,8
1,6
1,9

Lekarz katastrofa. Za grosz empatii i obraża pacjenta. Podważa diagnozy innych lekarzy. Chamstwo i bezszczelność na bardzo wysokim poziomie.

Lekarz, któremu ewidentne brak empatii do drugiego człowieka. Niemiły, nieuprzejmy i gburowaty. Zadzwonił z informacja o wynikach po czym w pretensjonalny sposób powiedział żeby krótko i zwięźle odpowiadać na jego pytania bo on nie ma czasu. Skoro będąc lekarzem nie ma się czasu dla kobiety w ciąży to jaki jest sens żeby dzwonił. Chyba tylko po to żeby ją zdenerwować.

Nie profesjonalny lekarz. O poczuciu taktu nic nie wie, antybiotyk przepisał słaby, po tygodniu znów wróciły wszystkie objawy

Polecam! Widać że to lekarz z powołania. Śliczny uśmiech, miła atmosfera. Dobrał lek do choroby 💪💪💪 lubi palić a ja z nim

Lekarz żenada. Pogardliwe podejście już od wejścia odrzuca człowieka. Przychodzi sobie o której chce, wychodzi o której chce. Pacjent dla niego jest tylko niepotrzebnym dodatkiem służącym temu, by pokazać mu jakim on jest cudownym lekarzem. Chciałbym dać w którejś z kategorii wyższą ocenę ale się po prostu nie da

Chciałbym dać w którejś z kategorii wyższą ocenę ale się po prostu nie da

pan doktor bardzo cierpliwie wysłuchuje pacjenta, wnikliwie bada, jest zaangażowany w rozmowę, bardzo uprzejmy. Zdiagnozował u mnie chorobę, której nie wykrył specjalista. Stwarza miła atmosferę podczas wizyty przez co jestem mu wstanie wybaczyć nawet to,że pali. W cale nie mam 70 lat!

zgadzam się. pali papierosy ! jeden lekarz i masa pielegniarek!wystawiają recepty bez pieczątek i potem nie można wykupić lekarstwa!

Niekompetentny lekarz którego polecam osobiście unikać. Nie potrafi zdiagnozować choroby i od razu przepisuje silne antybiotyki. Pali przy tobie papierosy! Z jego złej diagnozy zmarło już kilka mieszkańców naszej gminy. Leczy stare babki które mu ufają, wykańczając je powoli. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!