lekarz Marek Czajkowski

1,4
1,2
1,1
1,2

opinie o tym lekarzu jak najbardziej słuszne niemiły typ któremu nie chce się odpowiedzie ć na zwykłe ;dzień dobry.gbur!!!

Niestety nie polecam.Nie rozumie i nie słucha pacjenta.Siedzi za karę w przychodni i się wyzywa na pacjentach.Stawia złe diagnozy,przez niego (nie dał mi dodatkowych badań -tylko mnie sie pozbył)znalazłam sie w szpitalu.Zasługuje na zero.Ostrzegam innych przed tym nieprofesjonalnym nadętym panem doktorkiem.Kierownik i Izba Lekarska powinna się nim zainteresować.A my mamy prawo zgłosić skargę.Więc zachęcam.

Nie polecam nikomu! Ten człowiek jest lekarzem za karę, w ogóle nie interesuje się pacjentem. Byłam zapisana na drugą wizytę do lekarza za półtora miesiąca, ale w międzyczasie przyszły wyniki moich badan ze szpitala, które zmieniły diagnozę i musze mieć jak najszybciej zmienione leczenie. Gdy poszłam poprosić żeby lekarz przyjal mnie wczesniej bez zapisu, ten wyprosil mnie z gabinetu nie dając nawet dojść do słowa. Panie doktorze może warto się zastanowić dlaczego wszystkie opinie na pana temat są tak kiepskie..? Żałuję że nie można przyznać oceny 0.

Dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego do pulmunologa z adnotacją "pilne" (na podstawie prześwietlenia klatki piersiowej). Zadzwoniłam do przychodni na Saskiej i dowiedziałam się, że zapisy są na koniec stycznia ale mogę przyjechać i porozmawiać z lekarzem czy mnie wcześniej przyjmie. Pan doktor stwierdził, że nie ma wolnych terminów i mam sie umówic na koniec stycznia albo szukać pomocy w innych przychodniach. Nawet nie zapytał o co chodzi i czy mam jakiekolwiek badania na podstawie których dostałam skierowanie. Szkoda, że takie sprawy wpływają na opinie o naszej służbie zdrowia. Moja opinia ...

Szkoda, że takie sprawy wpływają na opinie o naszej służbie zdrowia.
Moja opinia 0

Całkowicie się zgadzam z zawartymi negatywnymi o nim opiniami, wizyta u niego to zmarnowany czas i zdrowie. Należy go omijać szerokim łukiem. NIE POLECAM tego pseudolekarza.

Gdyby można było dał bym temu Panu ocenę zero, nie można tego Pana nazwać lekarzem. Moją mamę leczył prawie 6 miesięcy kwitując wizytę stwierdzeniem po co Pani tu przyszła, a na pytanie o następną wizytę stwierdził iż jest bezcelowa. Może i dobrze, że tak się stało bo przy dalszym leczeniu tego Pana mama by już nie żyła. Znalazłem tu na stronie wspaniałego lekarza, który po przejrzeniu wyników od samego początku podejrzewał raka płuc i pokierował dalej dzięki temu mama żyje. Pan Czajkowski powinien zmienić zawód na taki, w którym nie decyduje się o żuciu ludzkim i nie będzie szkodził. Wszystkim odradzam, omijać dużym łukiem.

To nie jest lekarz tylko urzędnik, który ma za zadanie ograniczanie pacjentom dostępu do leków refundowanych! Stwierdził, że nie mam astmy tylko rozedme płuc i na tej podstawie odmówił przepisania mi jedynego leku, który mi pomaga (zafiron). Jako lekarz specjalista, powinien wiedziec, ze rozedme płuc leczy się też tym lekiem. Poza tym jest nieuprzejmy, a wizyta u niego trwała 10 minut. Zdecydowanie odradzam!

Zero kontaktu z pacjentem.Zadnych wskazowek, zadnej pomocy. Zachowuje sie jak ktos kto ma zal do calego swiata, a pacjent to wrog nr 1.Odradzam wizyty.

Nikomu nie polecam tego lekarza bo w stosunku do pacjenta jest nieprzystępny i manipuluje pacjentami. Wizyta u niego to strata czasu i zamiast szybciej wyzdrowieć szybciej nam załatwi grabarza. TO NIE JEST LEKARZ Z POWOŁANIA I ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ NA GÓRZE!!!!!!!SZCZERZE ODRADZAM!!!!!

Bardzo nieuprzejmy.Zdecydowanie zły kontakt z pacjentem. Manipulujący pacjentem.Zdecydowanie odradzam kontakt z tym Panem który zapomniał co znaczy DOBRY LEKARZ

Bardzo nieuprzejmy.Zdecydowanie zły kontakt z pacjentem.
Manipulujący pacjentem.Zdecydowanie odradzam kontakt z tym Panem
który zapomniał co znaczy DOBRY LEKARZ