dr n. med. Marek Dąbrowski

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Lekarz wykonał badanie kolposkopi, badanie wykryło schorzenie, którego nikt wczesniej nie zauważył,czuje się zaopiekowania i gruntownie przebadana.Polecam serdecznie!

Szok... Nie wiem jak można być takim człowiekiem. Lekarz Roku 1999 (chyba) - stwierdził Kłykciny czyli HPV (rak szyjki macicy). Oczywiście nie powiedział co to jest tylko dał krero kartki i napisał ręcznie hpv.pl I powiedział żebym się zapoznała. Dwa dni później byłam u kolejnego lekarza... i wyśmiał tą tezę o HPV... i kolejnego dnia jeszcze jedna Pani dr, która wręcz powiedziała, że powinnam się sądzić z nim o takie głupoty jakie on wygaduje... Ale to co wypłakałam to moje. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo prosimy o podanie dłuższego i konstruktywnego komentarza, tak aby uwiarygodnić opinię. Przepraszamy za utrudnienie, ale często pojawiają sie wpisy, które są reklamami lekarzy a nie opiniami pacjentów. ok.

ok.

JESTEM STRASZNIE ZADOWOLONA Z TEGO LEKARZA , ZA ŻADNE SKARBY NIE PÓJDĘ NIGDZIE INDZIEJ !!!!!!!! POLECAM WSZYSCY INNI SIĘ CHOWAJĄ PRZY NIM . JEST BARDZO MAŁO MÓW NY , ALE ODPOWIE DOKŁADNIE NA KAŻDE PYTANIE ZADANE.

Bylam dzisiaj i jestem bardzo zadowolona.Bardzo dokladnie mnie zbadal wykonal kolposkopie mam 37 lat i wczesniej tego badania nigdy nie mialam tylko cytologie.Zapisalam sie bez problemu na usg.Pan Doktor jest osoba malomowna ale mnie to nie przeszkadza liczy sie wiedza lekarza.Slucha pacjentki z uwaga,o co zapytalam na wszystko odpowiedzial.Lekarz bardzo dobry godny zaufania.

Bardzo dobry lekarz, idac do niego czuje sie swobodnie i wiem, ze zawsze wyslucha. Nigdy nie zdarzylo sie, zeby mi nie wyjasnil leczenia lub podloza problemu. Wyleczyl mnie z czegos do czego poprzedni ginekolog kazal sie przyzwyczaic. Zawsze do niego chodze i nigdy sie nie zawiodlam. Zawsze go pytam jesli mam watpliwosci a on zawsze udziela odpowiedzi. Polecilam go moim przyjaciolkom i zadna nie narzekala.

trafilam do niego przez przypadek,wykryl u mnie chorobe,ktorej nie wykryla moja ginekolog do ktorej chodzilam prywatnie.

polecam, zdecydowanie polecam, leczyłam się u kilku lekarzy (zarówno kobiety jak i mężczyźni) dlatego mam spore porównanie, naprawdę polecam

Powiem jedno. Jeśli lekarz jest tak małomówny to powinien pracować w jakimś laboratorium gdzie kontakt z ludźmi nie jest konieczny. ja niczego nie mogłam z niego wydusić. Skierował mnie na stronę internetową i pozostawił samą sobie. szok. Ile przez niego najadłam się stresu ile dni i nocy przepłakanych bo doczytałam się, że mogę mieć raka. Nikomu nie życzę takich chwil nawet najgorszym wrogom. Tak samo nikomu nie poleciłabym takiego lekarza. Przykro mi, że się tak stało. Był to mój pierwszy lekrz ginekolog u którego byłam i tak mnie zraził do wizyt, że przez dłuższy czas nie mogłam się opanować. Widzę, że Pan doktor ma wiele dobrych opinii. Szkoda, że nie wszystkich pacjentów nie traktuje jednakowo. Pozdrawiam. Życzę zdrowia :)

Cichy, spokojny lekarz ale jak się go zapyta to mówi dotąd aż pacjentka zrozumie. Ja go zawsze wypytuje bo chcę wiedzieć wszystko i nie zdarzyło się żeby mi czegoś nie wytłumaczył. Kompetentny lekarz. Mam dużo problemów kobiecych i on jako pierwszy (a zaliczyłam 4 innych ginekologów) mnie wyleczył.