dr n. med. Marek Dąbrowski

Bardzo dobry lekarz !! polecam go innym pacjentkom. to nic ze jest malo mowny ale przynajmniej umie wyleczyc :)

Nie polecam tego lekarza... Byłam ogólnie jak i również moje 4 koleżanki gdzie dla każdej z nas wykrył wirusa HPV gdzie to było kompletną bzdurą. rRobi to aby za każdy zabieg wziąć od pacjentów od 400-600zł!! Chcę ogółnie podać tego pana do sądu ..

Pan Marek jest niezwykle kompetentny. Polecam go wszystkim kobietom!

Pan Marek jest niezwykle kompetentny. Polecam go wszystkim kobietom!

Jak najbardziej polecam Pana Marka !! To bardzo dobry lekarz pomógł mi jak i pewnie wielu innym kobietom... Nie wyobrażam sobie żebym miała teraz zmienić ginekologa... A Pani Ania z recepcji jest również cudowną osobą a to że ma swoje zdanie to chyba tylko PLUS a te niby krzyki są tylko wtedy jeżeli pacjentka sama jest nieuprzejma i tzw. WYŻEJ SRA NIŻ DUPE MA wtedy proste że trzeba takie osoby sprowadzić na ziemie ! POZDRAWIAM I POLECAM PANA DOKTORA !!

Spokojny i opanowany lekarz,małomówny ale konkretny,ale ta baba w rejestracji to ma humory,potrafi nawet nakrzyczeć.

Bardzo dobry lekarz. Byłam u niego gdy szłam do ginekologa po raz pierwszy. Powiedział co jest nie tak. Jest bardzo spokojny. Mówi niewiele, ale konkretnie i rzeczowo. Zadaje tylko istotne pytania. Pomógł mi dobrać odpowiednią metodę antykoncepcji i odpowiedział na wszystkie moje pytanie, nie pozostawiając żadnych wątpliwości. Polecam.

Nie zgadzam się z tym że trzeba się pytać. Pan doktor nic mi nie powiedział. dał adres strony internetowej i miałam sobie poczytać. To się nazywa kompetentny lekarz??? Nawet jak zapytałam co mi konkretnie dolega to nie umiał mi odpowiedzieć konkretnie. Byłam u niego 3 razy. jest niedelikatny i w ogóle mrukowaty, że aż strach. Nie czułam się komfortowo podczas badania ani po kiedy wracając z nieprzyjemnego badania i tak nie wiem co mi właściwie jest. Nie polecam

Bardzo dobry specjalista,kompetentny, poważnie podchodzi do wizyt i pacjentów, może nie jest gadułą ale to co istotne to ci powie, o reszte mozna sie dopytać, a najważniejsze jest to, że naprawde potrafi pomóc

bylam u wielu lekarzy i ten zdecydowanie najlepszy a mam naprawde sporo problemow kobiecych...

Może i małomówny, ale lepiej żeby mało mówił a wywiązywał się z obowiązków niż odwrotnie. Zresztą zawsze można dopytać.