Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Dodatkowo oprócz szkoleń psychiatrycznych ukończyłem 4-letni Podyplomowy Kurs Psychoterapii w Katedrze Psychoterapii CM UJ w Krakowie. Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny, specjalność psychiatria uzyskałem na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Dzięki intensywnej pracy (ponad 160 tyś. udzielonych porad psychiatrycznych), mam duże doświadczenie w leczeniu dorosłych, młodzieży i dzieci. Stosuję najnowsze metody diagnozowania zaburzeń psychicznych. W leczeniu stosuję farmakoterapię i oddziaływania psychoterapeutyczne. W razie potrzeby kieruję na dalszą ściśle ukierunkowaną psychoterapię.

Znajomość języków:
Angielski, Rosyjski

Nagrody:
Laur Pacjenta 2014

Wspaniały doktor, dużo czasu poświęca pacjentowi,zwłaszcza na pierwszej wizycie.Nie wiem jak potoczyły by się moje losy gdyby nie doktor... W trudnym okresie życia,okazał się moim światełkiem w ciemnej dolinie.Jak macie problem to śmiało do doktora:)To żaden wstyd.

Kompetentny, niezwykle empatyczny, komunikatywny, ogromna wiedza, indywidualne podejście do pacjenta. Według mnie profeska.

Wspaniały specjalista.Zawsze pogodny, uważnie słucha i stawia trafne diagnozy.Po każdej wizycie wychodzę pełna energii.Naprawdę polecam Pana Doktora,jest jedyny w swoim rodzaju.

bardzo dobry lekarz, zna się na swojej pracy i do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem.... polecam!!!

Bardzo dobry specjalista, potrafi słuchać, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, nic co mieści się w głowie chorego nie jest mu obce ani dziwne. Po wizycie u pana doktora życie wydaje się łatwiejsze. Gorąco polecam :)

Pan doktor jest b.milym czlowiekiem ,lecze sie u niego i jestem z niego b.zadowolona.Dziwi mnie opinia Anonima z 13 roku poniewaz P.doktor jest sympatyczny a jesli jakas Pani ma taki tupet tak krytykowac doktora to wspolczuje jemu takiej pacjentki i nic dziwnego ,ze z chamstwem nie chce miec nic do czynienia.Polecam lekarza Daniłosio efekty super,zrozumienie i kultura osobista wyjatkowa.Doktor ma duza wiedze.

Bardzo dobry lekarz,jestem u niego w trakcie leczenia nerwicy i czuję się zrozumiana a przede wszystkim widzę że skupia się na każdym pacjencie.Wierzę że pomoże mi całkiem wyjść z dolegliwości :)

Bardzo dobry lekarz,zna sie na rzeczy. Wyleczyl mnie z silnej nerwicy,depresji i jestem jego pacjentka do tej pory. Polecam.

Super specjalista, zna się na tym co robi , konkretny i uprzejmy, wyleczył mnie z silnej depresji poporodowej i do tej pory leczę się u Niego. Bardzo polecam.

Poważny,sumienny i zaradny aby kazdy lekarz taki był!!! zna sie na tym co robi i za to ma moje zaufanie polecam bardzo bo zna sie na ludziach i ich problemach.