dr n. med. Marek Daniłosiodr n. med. Marek Daniłosio - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Marek Daniłosio

Psychiatra, Psychoterapeuta

W ZWIĄZKU Z WYJĄTKOWĄ SYTUACJĄ JAKĄ JEST STAN EPIDEMICZNY WIZYTY PIERWSZORAZOWE I KOLEJNE W GABINECIE ZDROWIA PSYCHICZNEGO ODBYWAJĄ SIĘ W TRYBIE PRACY ZDALNEJ.
PROSZĘ O KONTAKT W CZASIE WYZNACZONYCH GODZIN WIZYT - JEŻELI OD RAZU NIE ODBIORĘ TO ODDZWANIAM. KODY DOSTĘPU DO ERECEPT, ZALECENIA ORAZ WYPEŁNIONE DOKUMENTY ZOSTANĄ PODANE TELEFONICZNIE LUB PRZESŁANE PRZEZ SMS, MMS, LUB EMAIL. ORYGINAŁY DOKUMENTACJI MOGĄ BYĆ DO ODEBRANIA W APTECE CENTRUM LUB PRZESŁANE POCZTĄ.
PŁATNOŚĆ ZA WIZYTY METODĄ BLIK LUB PRZELEWEM NA KONTO GZP DR N. MED. MAREK DANIŁOSIO NR 48 1020 1563 0000 5802 0064 5846
NUMER TELEFONU DO WIZYT ZDALNYCH: 515 184 191
EMAIL KONTAKTOWY DO WIZYT ZDALNYCH: marekdanilosio@gmail.com

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Dodatkowo oprócz szkoleń psychiatrycznych ukończyłem 4-letni Podyplomowy Kurs Psychoterapii w Katedrze Psychoterapii CM UJ w Krakowie. Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny, specjalność psychiatria uzyskałem na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Dzięki intensywnej pracy (ponad 130 tyś. udzielonych porad psychiatrycznych), mam duże doświadczenie w leczeniu dorosłych, młodzieży i dzieci od 7. roku życia. W oparciu o ostatnią amerykańska klasyfikację zaburzeń psychicznych (DSM-5) stosuję najnowsze metody diagnozowania i leczenia zaburzeń psychicznych, które umożliwiają jak najszybszy powrót do dobrego samopoczucia i radzenia sobie w życiu..

Znajomość języków:
Angielski, Rosyjski

Nagrody:
Laur Pacjenta 2014

Pan doktor jest b.milym czlowiekiem ,lecze sie u niego i jestem z niego b.zadowolona.Dziwi mnie opinia Anonima z 13 roku poniewaz P.doktor jest sympatyczny a jesli jakas Pani ma taki tupet tak krytykowac doktora to wspolczuje jemu takiej pacjentki i nic dziwnego ,ze z chamstwem nie chce miec nic do czynienia.Polecam lekarza Daniłosio efekty super,zrozumienie i kultura osobista wyjatkowa.Doktor ma duza wiedze.

Bardzo dobry specjalista, potrafi słuchać, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, nic co mieści się w głowie chorego nie jest mu obce ani dziwne. Po wizycie u pana doktora życie wydaje się łatwiejsze. Gorąco polecam :)

bardzo dobry lekarz, zna się na swojej pracy i do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem.... polecam!!!

Bardzo dobry lekarz,jestem u niego w trakcie leczenia nerwicy i czuję się zrozumiana a przede wszystkim widzę że skupia się na każdym pacjencie.Wierzę że pomoże mi całkiem wyjść z dolegliwości :)

Super specjalista, zna się na tym co robi , konkretny i uprzejmy, wyleczył mnie z silnej depresji poporodowej i do tej pory leczę się u Niego. Bardzo polecam.

Bardzo dobry lekarz,zna sie na rzeczy. Wyleczyl mnie z silnej nerwicy,depresji i jestem jego pacjentka do tej pory. Polecam.

Poważny,sumienny i zaradny aby kazdy lekarz taki był!!! zna sie na tym co robi i za to ma moje zaufanie polecam bardzo bo zna sie na ludziach i ich problemach.

Bardzo miły i kompetentny lekarz psychiatra.Polecam goraco.

Bardzo miły i kompetentny lekarz psychiatra.Polecam goraco.

Pomógł mi bardzo w silnej depresji i nerwicy, do tego leki trafione w 10tke, polecam z czystym sumieniem

Polecam: kompetentny, uprzejmy, potrafi nawiązac kontakt z pacjentem i co najważniejsze potrafi pomóc. Zdecydowanie polecam.