Doktor Marek Dawicki to specjalista połżnictwa i ginekologii.

Doktor Marek Dawicki to specjalista połżnictwa i ginekologii.
Od 30 lat pracuje w zawodzie ginekologa. Jego doświadczenie to wieloletnia praca w szpitalu św. Jana w Starogardzie Gdańskim oraz w Klinice Leczenia Niepłodności Invicta.

Doktor posiada certyfikat "Diagnostyka prenatalna z elementami echokardiografii", oraz certyfikat "Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii".

Gdzie przyjmuję doktor Marek Dawiciki?

Doktor przyjmuję w Gabinecie Prywatnym na ulicy Gdańska 34a, Starogard Gdański 83-200. Numer telefonu do gabinetu to 502 241 252, a adres mailowy mdawicki@tlen.pl. Przyjmuje również w Centrum Medycznym Polmed Oddział Starogard Gdański - os. Mikołaja Kopernika 21, 83-200 Starogard Gdański - numer telefonu: 58 775 95 25

Znajomość języków obcych:
Angielski

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Nie ma problemów, bardzo dobre podejście do pacjentek, nie owija w bawełnę tylko konkretnie tłumaczy na czym polega problem.

Do pana dr Dawickiego trafiłam za namową koleżanki. Odbyłam wizytę kontrolną, pan doktor zrobił dokładny wywiad, przeprowadził badanie, wszystko dokładnie wyjaśnił. Zdecydowanie polecam!

Chciałabym polecić Dr. Dawickiego każdej kobiecie szukającej profesjonalnej opieki ginekologicznej. Jego wiedza, doświadczenie i umiejętności są niesamowite. Zawsze odpowiada na moje pytania w sposób jasny i zrozumiały, co pomaga mi zrozumieć moje zdrowie i podejmować najlepsze decyzje. Jego pozytywne podejście sprawia, że wizyty u ginekologa stają się mniej stresujące.

Niezwykle polecam dr. Dawickiego jako ginekologa. Zawsze jest bardzo dokładny i skrupulatny podczas badań, co daje mi pewność, że otrzymuję najlepszą opiekę. Ponadto, jego przyjazne podejście i umiejętność nawiązywania relacji sprawiają, że każda wizyta jest komfortowa. Czuję się zaopiekowana i wiem, że jestem w dobrych rękach.

Bardzo rzetelnie i profesjonalnie przeprowadzone badanie. Wyczerpująca informacja na temat stanu zdrowia i nurtujących pytań. Badanie przeprowadzone z niezwykłą delikatnością i profesjonalizmem. Na pewno będę uczęszczać częściej na rutynowe badania.

Pan Doktor prowadził całą moją ciążę. Wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze. Zawsze mogłam liczyć na miłą i przyjazną atmosferę, szczegółowy wywiad, skrupulatnie i z ogromną cierpliwością przeprowadzone wszystkie badania.

Najlepszy ginekolog! Dzięki Panu doktorowi moje dwie ciążę które prowadził zakończyły się szczęśliwie. Zawsze można liczyć na pomoc Pana doktora, jest w kontakcie z pacjentką.

Do doktora trafiłam nie bez powodu, szukając odpowiedniego lekarza - kierowałam się dobrymi opiniami a także latami doświadczenia. Całym sercem i z czystym sumieniem mogę polecić dr Dawickiego.

Świetny lekarz. Naprawdę w tych czasach ciężko trafić na ginekologa z powołania, który podchodzi indywidualnie do każdej pacjentki. Nie odprawia z kwitkiem, wykonuje i zleca wszelkie potrzebne badania.

Prowadził mają pierwszą ciążę. Kompetentny lekarz!!! Od 5 lat pozostaję pod jego opieką. Polecam wszystkim