Doktor Marek Dawicki to specjalista połżnictwa i ginekologii.

Doktor Marek Dawicki to specjalista połżnictwa i ginekologii.
Od 30 lat pracuje w zawodzie ginekologa. Jego doświadczenie to wieloletnia praca w szpitalu św. Jana w Starogardzie Gdańskim oraz w Klinice Leczenia Niepłodności Invicta.

Doktor posiada certyfikat "Diagnostyka prenatalna z elementami echokardiografii", oraz certyfikat "Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii".

Gdzie przyjmuję doktor Marek Dawiciki?

Doktor przyjmuję w Gabinecie Prywatnym na ulicy Gdańska 34a, Starogard Gdański 83-200. Numer telefonu do gabinetu to 502 241 252, a adres mailowy mdawicki@tlen.pl. Przyjmuje również w Centrum Medycznym Polmed Oddział Starogard Gdański - os. Mikołaja Kopernika 21, 83-200 Starogard Gdański - numer telefonu: 58 775 95 25

Znajomość języków obcych:
Angielski

Cieszę się że trafiłam na doktora Dawickiego. To świetny specjalista z dobrym podejściem do pacjentek. W pełni profesjonalnie prowadził moją ciążę, otrzymywałam skierowania na potrzebne badania i wszystko było pod kontrolą dzięki czemu byłam spokojna :)

Rewelacyjny lekarz. Oby więcej takich. Zaangażowany i skutecznie leczy chorobę wnikliwie tłumacząc przyczyny choroby. Wizyta nie trwa 3 minuty jak to niekiedy bywa. Lekarz potrafi wytłumaczyć wszystko bardzo dokładnie przez co zawsze wychodzę spokojniejsza.

Bardzo dobry lekarz. Moja wizyta przebiegła bardzo miło, a lekarz skutecznie pomógł usunąć dolegliwość. Ponadto wszystko zostało dokładnie wyjaśnione dzięki czemu wyszłam z gabinetu spokojna.

Świetny lekarz. Przede wszystkim zaangażowany i potrafi skutecznie i szybko wyleczyć. Obecnie prowadzę u niego ciążę i zapowiada się dobrze. Często zleca badania profilaktyczne i dba o pacjenta.

Bardzo dobry lekarz. Nie tylko potrafi skutecznie i trwale wyleczyć chorobę, ale też jest dobrym i życzliwym człowiekiem. Wnikliwie tłumaczy stan zdrowia i zaleca odpowiednie leczenie.

Pan Doktor jest bardzo profesjonalny. Wie na co zwracać uwagę podczas badania, dzięki czemu czułam się dobrze. Mimo tego, że stresowałam się przed wizytą, dzięki spokojnemu usposobieniu lekarza, czułam się komfortowo.

Prowadził moją ciążę i wszystko przebiegło bez problemów. Doskonały fachowiec, przeprowadził badanie, wszystko dokładnie wyjaśnił. Polecam!

Świetny specjalista. Nie zbywa, tylko rzeczywiście pomaga we wszelkich problemach ginekologicznych. Takich lekarzy trzeba szanować i ich się trzymać.

Pan Dawicki to specjalista. Jako jedyny przyjął mnie w 7 miesiącu ciąży na badanie ktg. Wszyscy w okolicy zasłaniali się covidem. Bardzo dziękuję za pomoc.

Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, Pan Doktor był bardzo miły, otwarty i empatyczny. Polecam!