prof. dr hab. n. med. Marek Deja

Kardiochirurg

Pragnę podziękować profesorowi Markowi Deja oraz całemu zespołowi za opiekę podczas operacji i po, w dniu 28.12.2022 roku. Brakuje mi słów by wyrazić moją wdzięczność. Panie prof .dr hab. n. med. Marku Deja jeszcze raz dziękuję i życzę jeszcze wielu sukcesów Panu i całemu zespołowi. Janina Bochen

Z całego serca pragnę podziękować Panu Profesorowi i całemu jego zespołowi za przeprowadzenie bardzo skomplikowanej operacji, która uratowała mi życie. Pan Profesor jest osobą niezwykle empatyczną, troskliwą i uprzejmą, a jednocześnie odznacza się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Cierpliwie wyjaśniał wszystkie kwestie dotyczące stanu mojego zdrowia i przyczynił się do tego, że otrzymałem dar w postaci drugiego życia. Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Szczęść Boże!

Serdecznie dziękuję Panu prof. dr. hab. n. med. Markowi Deja za okazaną mi pomoc, bezbłędne i fachowe przeprowadzenie operacji, która prawdopodobnie da mi drugie życie, tym samym za całe okazane wsparcie przed i po zabiegu. Jest Pan wspaniałym Człowiekiem, nie mam słów, którymi byłbym w stanie wyrazić swoją wdzięczność.

Bardzo dziękuje za uratowanie życia profesorowi Markowi Deji i jego zespołowi. Po wielu komplikacjach podczas operacji pan profesor był zemną co dzień. Jego opiekuńczość, uprzejmość, poświęcony czas i walka o moje życie podczas operacji, komunikatywność z rodzinom o stanie mojego zdrowia prawdziwy profesjonalista. Brakuje słów by wyrazić swoją wdzięczność. Jeden z najlepszych kardiochirurgów. Panie prof. dr hab. n. med. Marku Deja jeszcze raz dziękuje za drugą szanse w życiu. Życzę dalszych sukcesów panu i całemu zespołowi. Mariusz Suchecki

Mariusz Suchecki

Bardzo dobry kardiochirurg, wspaniały człowiek. Słowami nie umiem wyrazić wdzięczności jaką czuję do profesora. Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za wszystko, podejście do pacjenta i poświęcony czas.

Bardzo dziękuję Panie Prof. M.Deja Profesjonalna robota! Super podejście do pacjenta Byłem operowany na Kardiochirurgii w Ochojcu na tętniaka aorty wstępującej oraz plastyka zastawki aortalnej dnia 22.11.21 r. Wszystko Ok Jeszcze raz dziękuje Wszystkiego dobrego dla Pana Profesora i całego zespołu lekarzy Z poważaniem Sebastian Noworzyn

Bardzo dziękuję Panie Prof. M.Deja
Profesjonalna robota!
Super podejście do pacjenta
Byłem operowany na Kardiochirurgii w Ochojcu
na tętniaka aorty wstępującej oraz plastyka zastawki aortalnej dnia 22.11.21 r.
Wszystko Ok
Jeszcze raz dziękuje
Wszystkiego dobrego dla Pana Profesora i całego zespołu lekarzy
Z poważaniem
Sebastian Noworzyn

Pan profesor jest bardzo kompetentnym lekarzem, mistrzem w swoim fachu, do tego nie brakuje mu wrażliwości i cierpliwości do pacjentów. Godny polecenia specjalist.

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Kompleksowo podchodzi do choroby pacjenta, nie liczy czasu poświęconego pacjentowi. Wzbudza zaufanie, dobrze tłumaczy zawiłości leczenia. Świetny chirurg. Mojej mamie dał drugie życie.

Profesor, to naprawdę godny polecenia specjalista w swojej dziedzinie. Pełny profesjonalizm,szacunek dla chorego, kompletna wiedza.

Wspaniały człowiek. Słowo dziękuję to za mało za uratowanie życia i poświęcony czas. Zbigniew Kędlarski.