dr n. med. Marek Derkaczdr n. med. Marek Derkacz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Marek Derkacz

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Dodaj opinię Umów wizytę

Cennik: Pierwsza wizyta: 250 zł, Wizyta kontrolna: 200 zł
Usg tarczycy : wg cennika rejestracyjnego.
Wieloletni pracownik Kliniki Endokrynologii ...

Cennik: Pierwsza wizyta: 250 zł, Wizyta kontrolna: 200 zł
Usg tarczycy : wg cennika rejestracyjnego.
Wieloletni pracownik Kliniki Endokrynologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie oraz pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego, wcześniej pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej. 16 - letnie doświadczenie w zawodzie lekarza. Dr n. med. Marek Derkacz posiada specjalizacje z endokrynologii, diabetologii oraz chorób wewnętrznych. Ukończył również 2 letnie szkolenie z medycyny przeciwstarzeniowej. Wieloletni opiekun Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Klinice Endokrynologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jest autorem oraz współautorem ponad 150 artykułów naukowych i doniesień zjazdowych o tematyce medycznej publikowanych i cytowanych w kraju i za granicą.

Pierwszy lekarz, który tak kompleksowo podszedł do mojego zdrowia. Czas poświęcony przez lekarza podczas wizyty obejmował bardzo szczegółowy wywiad, wypytał o przebyte choroby. Dokładnie przeanalizował problem z którym przyszłam i wydaje mi się, że diagnoza i zalecone leki są trafne. Polecam i szczerze dziękuję za dokładność i zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta.

Jestem bardzo szczęśliwa, że WRESZCIE trafiłam na endokrynologa, który zaopiekował się mną kompleksowo. W gabinecie czuję się komfortowo, dr Derkacz jest osobą o wyjątkowej kulturze i uprzejmości, które doskonale łączy z najwyższym profesjonalizmem. Lekarz jest rzeczowy, konktetny, skrupulatny i dociekliwy. Nie stosuje jedynie szablonowych rozwiązań, szuka, kombinuje i nie poddaje się w czasie diagnostyki. Zaordynowane leczenie poza lekami opiera się na dietoterapii a także uwzględnia suplementy, a nawet zioła. Efekty i opinia wśród pacjentów mówią same za siebie. Największym i w sumie jedynym minusem jest zapracowanie Pana doktora, który pracuje ponad siły próbując pomóc wszystkim pacjentom, którzy zgłaszają się do niego. Kontakt odbywa się poprzez maila i internetowy kalendarz zapisów, co czasem utrudnia kontakt zamiast go ułatwiać, aczkolwiek rozumiem, że tylko dzięki takiemu postępowaniu lekarz może w 100% poświęcić czas w gabinecie pacjentowi i nie jest co chwila rozpraszany telefonem czy smsem. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!

Doskonały specjalista. pochyla się nad każdym pacjentem. Gorąco polecam wszystkim chorym na choroby tarczycy, cukrzycę i wszelkie sprawy endokrynologiczne.

Jestem zachwycona wizytami u Pana Doktora. Już po pierwszej wizycie czułam się świetnie, jest to lekarz, który poświęca pacjentowi dużo czasu, przeprowadza bardzo dokładny wywiad i świetnie słucha. Ponadto po zerknięciu w badania i ich analizie Pan Doktor zasugerował, że problemem może być insulinooporność, czego wcześniej nie brałam pod uwagę, a co potwierdziło się w kolejnych badaniach. Świadczy to o fachowości i znajomości swojego fachu. Lekarz kontaktowy, bardzo miły, o nienagannej kulturze osobistej, życzliwy. Tłumaczy, objaśnia i podpowiada. Polecam z całego serca.

Bardzo miły Doktor z mega wiedzą. Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do pacjenta. Szybka diagnoza. Serdecznie polecam wizytę u Pana Doktora.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Lublin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin