dr n. med. Marek Dróżdż

Wspaniały lekarz,godny polecenia.W ubiegłym roku przeszłam ciężką operację przeprowadzona przez dr.Dróżdża, dzięki czemu żyję i czuję się dobrze.Pozdrawiam tą drogą Pana Doktora.

Rewelacyjny lekarz z "ludzkim" podejściem do pacjenta. Świetny kontakt, wysoka kultura osobista, spokój a przy tym pełny profesjonalizm w odniesieniu do problemu/choroby. Dziękuję !

Ja miałam robioną kolonoskopię przez dr Dróżdża a mąż był operowany i nie mamy zastrzeżeń zarówno co do fachowości jak i kultury osobistej. Obecnie chcę ponowić badanie kolonoskopii u doktora.

Tą drogą pragnę przekazać wyrazy wielkiego uznania dla ogromnej wiedzy i umiejętności Pana Doktora. W swoim życiu miałam możliwość zetknięcia się z lekarzami różnych specjalności i dokonać oceny zarówno ich fachowości jak i podejścia do chorego człowieka.Szacunek i ciepło okazane choremu człowiekowi sprawia,że Pana doktora obdarza się zaufaniem i pozwala na prowadzenie w chorobie.Przykro jest czytać opinie szkalujące Pana doktora bo wyrządza się mu ogromną krzywdę. Mogę tylko powtórzyć za Grechutą: ważne są tylko te dni,których jeszcze nie znamy". Życzę by były to tylko dobre dni. Doktorze, dziękuję że mogłam Panu powierzyć siebie.

Jak możecie tak oczerniać???jakie w łapę jaka emerytura??dzięki Niemu zyję juz 11 lat i mam odwagę podpisać sie imnieniem i nazwiskiem...JÓZWIAK MARIOLA dzi ękuje Panie Mareczku za wszystko za cierpliwość,za serce dla mnie jest Pan numerem 1 a te ochłapy co wypisują to...olać ich...będę Pana bronić zawsze.Co ja mam napisać po za dziękuję!!kocham Pana za podejscie do ludzi spokój cierpliwość i to tłumaczenie jak dziecku co się dzieje i co będziemy robić...ale o czym mówimy jak to same anonimy..Z wyrazami szacunku Józwiak Mariola P.s brakuje mi skali zeby godnie ocenić..

Zgadzam się z opinią,iż Pan Doktor jest bardzo dobrym fachowcem, oddanym swojej pracy i przede wszystkim chorym ludziom.Wielokrotnie pokazał,że nawet w takich czasach jakie mamy obecnie można być uczciwym i najnormalniej w świecie dobrym człowiekiem.Słowa uznania i wsparcia by dalej Pan Doktor robił to co umie najlepiej:LECZYŁ chorych. Przykro tylko czytać słowa, które szkalują imię Pana Doktora, bo są one nieprawdziwe i niesprawiedliwe. Doktorze Marku, proszę pozostać sobą i nie poddawać się. Łączę wyrazy szacunku. Magda.

Znam doktora od wielu lat i czytając te obrzydliwe kłąmstwa poniżej nie moge pozostać obojetnym. Pan doktor wielokrotnie pomógł mi i moim bliskim oraz znajomym. Wyróznia się szczególbna wrażliwościa na ludzkie cierpienie i otacza szacunkiem i zainteresowaniem każdego, nie tylko tego z wpchanym portfelem. Sam jestem po przechorowaniu czegoś co zagrażało mojemu życiu i tylko wirdza i umiejętności doktora pozwalają dziś cieszyć się nim jeszcze. To brak szacunku i chorobliwa zazdrośc powodują,że komuś zależy by przypiąć złą łatkę Panu doktorowi. Wyrazy uznania i szacunku dla Pana doktorze. Pozdrawiam. Adam

Pan Doktor - znany mi ze Świętochłowic- to miły starszy pan- no raczej za 250 zł za wizytę raczej być powinien. Niestety poznałam go jako wielkiego niewychowanego gbura, lekarza, który patrzy tylko na to ile dostanie do ręki , zadufany w sobie, który potrafi potraktować pacjenta- starszą osobę tak, że chyba trzeba przeprosić, że się żyje. NIE POLECAM tego lekarza. Pan doktor zapomniał, że PRL już za nami.

Lekarz, któremu warto zaufać i powierzyć swoje zdrowie. Pan Doktor bardzo pomógł w leczeniu mojego schorzenia. Postawił właściwą diagnozę, zaproponował odpowiednie leczenie, rozwiał wątpliwości. Dziś żyję pełnią życia za co bardzo, bardzo dziękuję. Panie Doktorze, proszę nie czytać tych niezadowolonych lub niezadowolonego wciąż tego samego, zawistnego. Pozdrawiam serdecznie- wdzięczna Małgosia.

Pozdrawiam serdecznie- wdzięczna Małgosia.