dr n. med. Marek Dróżdż

Człowiek o ogromnym sercu i zaangażowaniu, miły, bardzo uprzejmy i kompetentny. Jest lekarzem o ogromnych umiejętnościach i wiedzy medycznej. Polecam Pana Doktora innym pacjentom. Pozdrawiam Doktorze Marku i życzę wielu dobrych i życzliwych ludzi w Pańskim otoczeniu.

Konował wysokich lotów...leczył mnie ziółkami..szkoda gadać to ma byc chirurg..KONOWAŁ

Cóżżżżż polecono jako specjalistę a po wizycie mogę niestety tylko powiedzieć....KONOWAŁ...ODRADZAM

Nie mam zaufania co do tego lekarza i go nie polecam

Nie mam zaufania co do tego lekarza i go nie polecam

Anioł nie człowiek...8 lat temu miałam poważną operację,dzięki Panu funkcjonuję normalnie,kontakt mamy do dziś polecam gorąco każdemu pacjentowi...z wyrazami ogromnego szacunku Panie Doktorze...pozdrawiam..ciężarna:-)

Świetny chirurg, lekarz, człowiek. Polecam Serdecznie. Człowiek, który wie , jak pomóc choremu

Zlekceważył moją chorobę!!!!!!!!!!!!

Zlekceważył moją chorobę!!!!!!!!!!!!

Dusza- czlowiek, mily, sympatyczny i bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy chorobe i sposoby leczenia, do leczenia podchodzi kompleksowo- to wybitny specjalista. polecam

Wspaniały specjalista... dobry człowiek i miły , kompetetny chirurg. Jola

Wspaniały specjalista... dobry człowiek i miły , kompetetny chirurg. Jola

Lekarz z ogromną wiedzą, bardzo kompetentny i mądry. Tylko nie zawsze uprzejmy, ale rozumiem - może być przepracowany :-) Leczy kompleksowo, polecam!