lekarz Marek Durakiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Doktor Durakiewicz super fachowiec! Nie będę opisywał historii mojej choroby, powiem krótko - dzięki Panu doktorowi żyję. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam. Pacjent Kazimierz.

Super fachowiec!!! Dziękuję bardzo. Normalny człowiek nie zaluje czasu, konkretnie wytłumaczył na czym ma polegać zabieg. Pozdrawiam.

Takich lekarzy jak dr. Durakiewicz, mistrzów w swoim fachu nam potrzeba. Dziękuję za mistrzowsko przeprowadzoną operację. Z.P.

Dziękuję za konkretnie przeprowadzoną rozmowę przy wizycie . Miły , sympatyczny , duże doświadczenie .Dziękuję Doktorowi za świetnie wykonana operacje i opiekę . Gorąco polecam .J.D.

Gorąco polecam .J.D.