prof. Marek Durlik

Chirurg transplantolog

(22) Czytaj opinie
Średnia ocen:4,5/5
Opinie:22
Zaufanie do kompetencji
4,5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,4
Poświęcony czas
4,4
Kompleksowość podejścia
4,5
Uprzejmość
4,5
Godny polecenia
4,5
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pragnę serdecznie podziękować Panu Profesorowi Markowi Durlikowi oraz całemu Zespołowi Kliniki MSWiA za przeprowadzenie bardzo ciężkiej i skomplikowanej operacji usunięcia guza trzustki dnia 15.02.2017 r. Operacja się udała jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną opiekę oraz danie mi nadziei na życie bez bólu . Pan Profesor Marek Durlik to najwyższej klasy specjalista , wspaniały człowiek i dobry lekarz. Polecam Wszystkim !!!!! Wdzięczna Pacjentka Ewa Mróz

Pragnę serdecznie podziękować Panu Profesorowi Markowi Durlikowi oraz całemu Zespołowi Kliniki MSWiA za przeprowadzenie bardzo ciężkiej i skomplikowanej operacji usunięcia guza trzustki dnia 15.02.2017 r. Operacja się udała jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną opiekę oraz danie mi nadziei na życie bez bólu . Pan Profesor Marek Durlik to najwyższej klasy specjalista , wspaniały człowiek i dobry lekarz. Polecam Wszystkim !!!!!

Wdzięczna Pacjentka Ewa Mróz

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Ostrowiec św 2301.2016 r. Pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu profesorowi Markowi Durlkiowi oraz jego zespołowi za przeprowadzenie skomplikowanej i rozległej operacji usunięcia guza trzustki metodą Whipple'a, wszpitalu MSWiA w Warszawie. Operacja się udała, powikłań nie było.Pacjent czuje się dobrze. Jeszcze raz bardzo dziękuję.Profesor Durlik to najwyższej klasy specjalista, wspaniały człowiek i lekarz.Pozdrawiam . Jan. L z Ostrowca św. z rodziną.

Ostrowiec św 2301.2016 r. Pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu profesorowi Markowi Durlkiowi oraz jego zespołowi za przeprowadzenie skomplikowanej i rozległej operacji usunięcia guza trzustki metodą Whipple'a, wszpitalu MSWiA w Warszawie. Operacja się udała, powikłań nie było.Pacjent czuje się dobrze. Jeszcze raz bardzo dziękuję.Profesor Durlik to najwyższej klasy specjalista, wspaniały człowiek i lekarz.Pozdrawiam .
Jan. L z Ostrowca św. z rodziną.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Gdy dotarliśmy do Pana Profesora Durlika ,byłam zrozpaczona i bardzo przestraszona.Guz jelita grubego (esicy) męża, brzmiał jak wyrok. Pan Profesor, człowiek wielkiej wiedzy, spokoju i empatii, zareagował błyskawicznie. Operację wykonano następnego dnia, t.j. 14.08.2014r., w szpitalu MSWiA w Warszawie. Dzięki Panu Profesorowi -wielkie ukłony- oraz Pani Dr Derejskiej, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Opieka personelu medycznego i życzliwość lekarzy wspaniała. Panie Profesorze, podziwiamy Pańską ogromną wiedzę. Dziękujemy, że bezinteresownie ratuje Pan zwykłych ludzi.Przeżyłam 63 lata, wiele osób w mojej rodzinie chorowało. Ja również. Dotychczas nie spotkałam się z taką bezinteresownością i ...

Gdy dotarliśmy do Pana Profesora Durlika ,byłam zrozpaczona i bardzo przestraszona.Guz jelita grubego (esicy) męża, brzmiał jak wyrok. Pan Profesor, człowiek wielkiej wiedzy, spokoju i empatii, zareagował błyskawicznie. Operację wykonano następnego dnia, t.j. 14.08.2014r., w szpitalu MSWiA w Warszawie. Dzięki Panu Profesorowi -wielkie ukłony- oraz Pani Dr Derejskiej, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Opieka personelu medycznego i życzliwość lekarzy wspaniała.
Panie Profesorze, podziwiamy Pańską ogromną wiedzę. Dziękujemy, że bezinteresownie ratuje Pan zwykłych ludzi.Przeżyłam 63 lata, wiele osób w mojej rodzinie chorowało. Ja również. Dotychczas nie spotkałam się z taką bezinteresownością i życzliwością w podejściu do pacjenta. Dziękuję za uratowanie mojego męża i ojca moich dzieci- Jerzego Siwek. Jesteśmy wdzięczni i spokojniejsi o przyszłość. Jest Pan Wielkim Człowiekiem Panie Profesorze. Życzę wszystkim pacjentom z prowincji, aby spotykali na swojej drodze równie życzliwych, empatycznych i bezinteresownych lekarzy. Z poważaniem. Regina Siwek.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Dziękuję Panu Profesorowi Markowi Durlikowi za możliwość dalszego życia! Diagnoza guz głowy trzustki, trafiła we mnie jak obuchem, brak szansy na operację w Centrum Onkologii w Bydgoszczy z powodu niewydolności serca. Jestem po ciężkim zawale, mam wszczepiony kardiowerter defibrylator. Trzy konsultacje kardiologiczne i nadal brak nadziei. Dramatyczne poszukiwania mojej córki doprowadziły do oddziału Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantacji CSK MSW w Warszawie. Pan Profesor przejrzał dokumentację medyczną i błyskawicznie zdecydował o przyjęciu na oddział. Mimo najwyższego ryzyka Profesor podjął się wycięcia guza głowy trzustki. Moje serce wciąż bije, mam nadzieję, ...

Dziękuję Panu Profesorowi Markowi Durlikowi za możliwość dalszego życia! Diagnoza guz głowy trzustki, trafiła we mnie jak obuchem, brak szansy na operację w Centrum Onkologii w Bydgoszczy z powodu niewydolności serca. Jestem po ciężkim zawale, mam wszczepiony kardiowerter defibrylator. Trzy konsultacje kardiologiczne i nadal brak nadziei. Dramatyczne poszukiwania mojej córki doprowadziły do oddziału Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantacji CSK MSW w Warszawie. Pan Profesor przejrzał dokumentację medyczną i błyskawicznie zdecydował o przyjęciu na oddział. Mimo najwyższego ryzyka Profesor podjął się wycięcia guza głowy trzustki. Moje serce wciąż bije, mam nadzieję, że teraz podołam dalszej walce. Jestem z Bydgoszczy, nie miałem żadnych prywatnych wizyt, zero znajomości, a
jednak to nie było potrzebne. Pan Profesor to lekarz budzący najwyższy podziw i szacunek. Z całego serca dziękuję za zdecydowane leczenie i znakomitą opiekę całemu zespołowi Kliniki pod kierunkiem Pana Profesora.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Zbigniew Ostrowski z Bydgoszczy

WięcejMniej
4,7/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Przerażenie, panika, łzy, chichot losu? ciemność, co teraz? tak 2 tygodnie temu wyglądał nasz dzień kiedy to usłyszałyśmy ,, podejrzenie guza głowy trzustki u taty’’. Nasz tata, silny, niestrudzony, który całe życie tylko pracował robiąc wszystko dla nas i dla innych, dawał a nie brał. Co teraz? Okazało się, że guz operacyjny, ale jest ryzyko niepowodzenia przez naciekanie na żyłę. To co mogliśmy zrobić to zmniejszyć ryzyko do minimum. Musimy oddać tatę w ręce doświadczonego chirurga, który jest w stanie przewidzieć ryzyko i zlikwidować ewentualne trudności. Kto? Jak bumerang powracało ...

Przerażenie, panika, łzy, chichot losu? ciemność, co teraz? tak 2 tygodnie temu wyglądał nasz dzień kiedy to usłyszałyśmy ,, podejrzenie guza głowy trzustki u taty’’.
Nasz tata, silny, niestrudzony, który całe życie tylko pracował robiąc wszystko dla nas i dla innych, dawał a nie brał. Co teraz? Okazało się, że guz operacyjny, ale jest ryzyko niepowodzenia przez naciekanie na żyłę. To co mogliśmy zrobić to zmniejszyć ryzyko do minimum. Musimy oddać tatę w ręce doświadczonego chirurga, który jest w stanie przewidzieć ryzyko i zlikwidować ewentualne trudności. Kto? Jak bumerang powracało do nas nazwisko ,, prof. Durlik’’.
Panie Profesorze, dziękujemy. Dziękujemy za udaną operację Whipple’a, usunięcie guza głowy trzustki z protezowaniem żyły wrotnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ogromnej wiedzy, lekarskiej pasji i opanowaniu prof. Marka Durlika oraz całego zespołu z dr Martą Górską, niełatwa operacja zakończyła się sukcesem, a tego życzy sobie każdy pacjent i chirurg. Dziękujemy za szybką pomoc, chirurgiczną precyzje, za stoicki spokój, rozwagę i pewność siebie, to dało nam tak ważne poczucie bezpieczeństwa. Dziękujemy też dr Marcie Górskiej za cierpliwą opiekę jako lekarza prowadzącego oraz psycholog Dorocie Zielińskiej. Dziękujemy za to, że nie trzeba być Vipem, by móc leczyć się w CSK MSWiA w Warszawie. Wbrew mitowi, jest tu miejsce dla każdego ciężko chorego człowieka, wystarczy skontaktować się z sekretariatem Profesora i dyrektora Marka Durlika Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii w szpitalu MSWiA w Warszawie.
Dalszy proces leczenia przed nami, ale jeśli na tej drodze będziemy spotykać takich lekarzy w ,, służbie’’ zdrowia jak prof. Durlik i dr Górska i z pomocą Bożą to jesteśmy pewne zwycięstwa w tej walce! Wdzięczne córki Wiesława

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Wciąż poszukujesz "Chirurg transplantolog Warszawa"?

Zobacz innych specjalistów w Twojej okolicy

prof.
Paweł Nyckowski

Chirurg onkolog
Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa
 

dr n. med.
Maurycy Jonas

Chirurg transplantolog
FIMEDICA
Warszawa Nowogrodzka 51
00-695 Warszawa
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa
Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa
Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa
+3 więcej-3 mniej
Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa
Szpital Dzieciątka Jezus
Nowogrodzka 69
02-006 Warszawa
Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa
+2 więcej-2 mniej

dr hab. n. med.
Wojciech Lisik

Chirurg transplantolog
MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa
Szpital Dzieciątka Jezus
ul.Nowogrodzka59
02-006 Warszawa
+1 więcej-1 mniej

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat