prof. Marek Durlik

Chirurg transplantolog

Pan Profesor Marek Durlik, jak mozna tutaj przeczytac, uratowal to co najwazniejsze - wiele istnien ludzkich i ja dolaczam sie do podziekowan za swiatowej klasy profesjonalizm zarowno od strony diagnostyki , doskonalych decyzji co do procedury leczenia i przeprowadzania operacji na najwyzszym poziomie technicznym. Prosze Panstwa skladam hold Panu Profesorowi i zycze Wam tak wysokiego poziomu leczenia w przypadku wszelkich dolegliwosci zdrowotnych jakie kiedykolwiek Was spotkaja. Niech los jak najdluzej pomaga Panu Profesorowi w pelnieniu tej zaszczytnej roli w ratowaniu ludzi . Serdeczne podziekowania.

Serdeczne podziekowania.

Dziękujemy Panu Profesorowi z całego serca za uratowanie naszej mamy i córki. Pan Profesor podjął się operacji i usunął nieoperacyjny guz. Dokonał prawdziwego cudu. Niech mu Pan Bóg błogosławi i da Mu zdrowie.

Serdeczne podziękowania dla Pana Profesora Marka Durlika za jego odwagę, profesjonalizm, spokój, klasę, oddanie i szacunek do pacjentów. Po zdiagnozowaniu u mojej mamy guza głowy trzustki zadzwoniłam do szpitala MSWiA. Od razu poproszono o szybkie dostarczenie opisu tomografii, w tym samym tygodniu kiedy dostarczony był opis odbyło się konsylium. Mama została zakwalifikowana do operacji w szybkim terminie. Nie spodziewałam się tak konkretnego działania, ponieważ w szpitalu gdzie mama została zdiagnozowana nie było nawet mowy o terminie operacji. Następnego dnia po przyjęciu do szpitala MSWiA została przeprowadzona udana operacja. Mama dochodzi do siebie, czekamy na wynik badania histopatologicznego.
Po operacji Pan Profesor Marek Durlik dwa razy poświęcił mi swój czas na rozmowę. Pierwsza, po operacji była krótka i konkretna, druga, mimo ciężkich operacji w tym dniu, była dłuższa i bardziej dokładna. Dziękuję Panu Profesorowi za poświęcony czas i umiejetną, rzeczową rozmowę. Bardzo się cieszę, że mama była operowana przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie.
Jestem również wdzięczna całemu zespołowi Kliniki, począwszy od Pań w sekretariacie, które są niezwykle pomocne i kompetentne. Dziękuję wszystkim lekarzom, którzy z chęcią odpowiadali na moje pytania i zawsze byli uprzejmi, również tym którzy asystowali przy operacji mojej mamy. Dziękuję Paniom pielegniarkom i całej służbie medycznej za życzliwą i profesjonalną opiekę nad moją mamą, z uśmiechem i żartem.
To bardzo ważne dla rodziny kiedy wiemy, że bliska osoba jest w tak dobrych rękach.
Życzę Panu Profesorowi oraz całemu zespołowi Kliniki dużo zdrowia i długich lat szczęśliwego życia.

Chciałabym wraz z mężem w tym miejscu złożyć nasze najserdeczniejsze podziękowania dla Pana prof. dr hab. n. med. Marek Durlik za przeprowadzenie u naszej córki bez powikłań, najtrudniejszej operacji, trudnej i skomplikowanej. Zgłosiliśmy się do Pana profesora nie wiedząc co nas czeka, przerażeni i pełni obaw, ponieważ we wcześniejszych konsultacjach lekarskich duży guz okolicy głowy trzustki był poza wiedzą, doświadczeniem i możliwościami zawodowymi lekarzy; rozkładali ręce nie wiedząc jak się nawet do tego zabrać. Pan profesor nie zawahał się nawet chwilę od razu podjął próbę ratowania zdrowia i życia naszego dziecka. Wyznaczył bardzo szybki termin operacji. Najtrudniejsza operacja była dla niego czymś oczywistym i bezdyskusyjnym. Jesteśmy pełni podziwu dla jego odwagi, doświadczenia i empatii. Bezinteresowna pomoc zwykłym ludziom przynosi wiarę w zawód lekarza i drugiego człowieka. Bez wątpienia Pan prof. dał szansę na zdrowie i dalsze życie dla naszej córki. Żadne słowa nie wyraża tego czujemy. Życzymy dużo zdrowia, siły, wytrwałości i dalszych sukcesów w Pana trudnej i odpowiedzialnej pracy. Na najwyższe wyrazy uznania zasługuje też Pani lekarz prowadząca Karolina Olech -znakomity kontakt zarówno z córką jak i z nami. Codziennie na bieżąco informowała nas o stanie zdrowia naszego dziecka , zarówno przed operacją jak i cały okres pooperacyjny. Wielkie serce oraz podejście do pacjenta i rodziny. Serdeczne podziękowania również dla całego zespołu Oddziału Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii CSK MSWIA w Warszawie za wspaniałą opiekę nad córką na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy

Nie, nie , nie, zdecydowanie nie, lekarz strasznie olewatorski, brak konkretnych informacji czy operacja się udała czy nie, dlatego doktora pacjent znajduje się na ostatnim miejscu. Jeżeli ktoś choruje na raka trzustki to odradzam żeby jechać do niego i go konsultować

Każdemu,kto ma problem z trzustką polecam Prof.Marka Durlika i jego zespół w szpitalu MSWiA w Warszawie.Pan Profesor operował mnie w maju tego roku.Dzięki jego szybkim i trafnym decyzjom dziś żyję i jestem już prawie w formie przedoperacyjnej.Wizyta przed operacją w gabinecie rzeczywiście trwała krótko,ale była bardzo konkretna i rzeczowa.Podczas mojego pobytu w szpitalu - prawie miesięcznego spotkałam się z ogromną życzliwością ze strony pań pielegniarek,opiekunek,jak również lekarzy,którzy przeprowadzali bardzo dużo operacji- jak wiadomo jednych z najtrudniejszych w chirurgii ratując nas w ten sposob.W tym miejscu chcę wyrazić wdzięczność i uznanie dla całego zespołu, dla Pana Doktora Anestezjologa Grzegorza dodatkowe podziękowania za wyjątkowo empatyczne i cierpliwe podejście do pacjenta.

Szkoda ,że nie mogę dać 0 gwiazdek. Wizyta trwała około 2 min. Spóźnił się 3 godz. Baaardzo niesympatyczny, miałam do Pana profesora 6 pytań, nie zadałam żadnego bo wstał od stołu i otworzył drzwi. Na innych stronach usuwane są negatywne opinie A pozostają tylko pozytywne. Nikomu nie polecę profesora Durlika. Nigdy w życiu nie oddałabym zdrowia w jego ręce.

Lekarz? Nie,na pewno nie. dla tego Pana kasa się liczy.a człowiek to na drugi plan.wizyta w gabinecie dosłownie 90 sekund. Postawił kreskę na człowieku nawet nie widząc badań. Opryskliwy, nie sympatyczny. Wręcz wyprosił z gabinetu.

Nieskromny i nieetyczny. Ocenia po wyglądzie a w jego definicji parę złotych które trzeba dorzucić na operację to 25 tyś. Na wstępie pogadanka o tym że skoro mamy zachodni samochód to na pewno naprawiamy go w dobrym warsztacie a nie jakimś wiejskim. Potem informacja o tym że jest możliwość wykonania operacji robotem Leonardo ale trzeba dorzucić parę złotych. Potem objaśnienie tradycyjnej operacji Plus informacja że niejedna osoba dałaby milion żeby otrzymać taka diagnozę jak ja że nie mam raka. A w podsumowaniu kiedy się wahaliśmy z terminem I sposobem operacji ...

Nieskromny i nieetyczny.
Potem objaśnienie tradycyjnej operacji
A w podsumowaniu kiedy się wahaliśmy z terminem I sposobem operacji pan doktor powiedział "pan jest bardzo chory" czyli sprzeczność bo chwilę wcześniej było powiedziane że diagnoza jest nierakowa.
Wizyta polegała na manipulacji I straszeniu. Żadnej empatii. Nawet nie było pytania o wiek nie mówiąc o innym wywiadzie. Za 500 zł 10 minut spotkania I pogadanki o autach warsztatach I ech...zenujące

Serdecznie dziękuję Panu Profesorowi Markowi Durlikowi za profesjonalnie przeprowadzoną operację nowotworu zlokalizowanego w okolicach brodawki Vatera. Operacja dokonana metodą Whipple'a była bardzo trudna , ale została wykonana perfekcyjnie. Dzięki niej zlikwidowane zostało zagrożenie utraty przeze mnie życia. Na szczególne podkreślenie zasługuje troskliwe i empatyczne podejście Pana Profesora oraz personelu medycznego kierowanej przez Niego Kliniki do pacjentów. Podczas pobytu pooperacyjnego w Klinice czułem się bezpiecznie i właściwie zaopatrzony medycznie. Pan Profesor jest osobą szybko podejmującą trafne decyzje. Po obejrzeniu mojej dokumentacji medycznej natychmiast zadecydował o konieczności przeprowadzenia operacji. Posiada wśród moich ...

Pan Profesor jest osobą szybko podejmującą trafne decyzje.
Posiada wśród moich znajomych opinię najlepszego w kraju specjalisty z dziedziny tzw. miękkiej chirurgii. Ilustracją tego jest chociażby fakt zoperowania przed trzema laty córki moich przyjaciół z guzem trzustki, która jest obecnie całkowicie zdrowa.
Zgadzam się ze wszystkimi opiniami wyrażającymi najwyższe uznanie dla Pana Profesora, który jest również najlepszym wzorem do naśladowania przez innych lekarzy.

Z wyrazami najwyższego szacunku i wdzięczności dla Pana Profesora Marka Durlika.
Pacjent Zenon G. z Warszawy.