prof. Marek Durlik

Chirurg transplantolog

Serdeczne podziękowania Panu profesorowi Markowi Durlikowi za fachową opiekę i przeprowadzenie skomplikowanej operacji oraz o okazała życzliwość . Kazimierz z Opatowa

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu Profesorowi Markowi Durlikowi za okazaną pomoc oraz życzliwe i pełne zaangażowania podejście do problemu zdrowotnego. Kompetencja oraz uśmiech i optymizm ,z jakim Pan Profesor zwraca się do pacjenta podczas konsultacji powodują,że pacjent stara się również zachować tzw. "spokój wewnętrzny" i dystans, pomimo nurtujących go wątpliwości i uczucia niepokoju. Pozostaję z poważaniem. Małgorzata z Gdańska

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu Profesorowi Markowi
Durlikowi za okazaną pomoc oraz życzliwe i pełne zaangażowania
podejście do problemu zdrowotnego.
Pozostaję z poważaniem.
Małgorzata z Gdańska

Chcę serdecznie podziękować Panu Profesrowi Markowi Durlikowi za przeprowadzenie bardzo trudnej i skomplikowanej operacji u mojego taty polegającej na resekcji trzustki. Ponad dwa miesiące temu dowiedzieliśmy się o chorobie kiedy to został zdiagnozowany guz trzustki w bardzo poważnym stanie. Dzięki kompetentnemu i indywidualnemu podejściu Profesora zdecydowaliśmy się na leczenie w Szpitalu MSWiA w Warszawie. Profesor poświęcił nam bardzo dużo uwagi szczegółowo wyjaśniając zaistniałą sytuację, jednocześnie podjął się wykonania bardzo trudnego zabiegu, który przeprowadził osobiście wraz z Dr Górską. Dzięki temu mój tata może dzisiaj dalej kontynuować leczenie i jestem przekonana iż Profesor w dalszym procesie leczenia zapewni nam kompleksowe wsparcie i jakże ważną pomoc medyczną w tej trudnej sytuacji. Z wyrazami szacunku Iwona.

Profesjonalista w swojej dziedzinie, kokretny, zapewnia kompleksową opiekę pacjentowi,pomaga odnaleźć się rodzinie pacjeta ze starciem się z nową rzeczywistością jaką jest opieka nad bliską osobą po trudnej operacji.

Ok. 1,5 roku wstecz lekarze Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie zdiagnozowali w mojej trzustce guz. Prawidłowe rozpoznanie dokonała Pani dr Małgorzata Degowska pod nadzorem i osobistym zaangażowaniem Pani prof. Grażyny Rydzewskiej. Obie Panie przekonały mnie o potrzebie operacyjnego usunięcia tego guza. Tak trafiłem pod opiekę fachowca chirurga Pana Marka Durlika, który podjął się wykonać operację resekcji trzustki metodą laparoskopową. Spokój, opanowanie oraz fachowość Pana profesora Marka Durlika pozwoliły mi na bezpieczne przejście tej operacji, którą osobiście wykonał Pan profesor Marek Durlik z lek. Martą Matejak – Górską. Za dotychczasową opiekę lekarską bardzo dziękuję. Kierowany przez Pana profesora Szpital zapewnił mi bezinteresowną opiekę z pełną diagnostyką w jednym miejscu. Wszystkim Lekarzom oraz Panu życzę tylko dalszych sukcesów zawodowych Ryszard B.

Pan Profesor Marek Durlik jest wybitnym i znakomitym specjalistą, ale przede wszystkim serdecznym człowiekiem, który każdego pacjenta traktuje jakby był najważniejszy. Dzięki Panu Profesorowi zawdzięczam swoją znakomitą kondycję fizyczną i psychiczną. Po bardzo ciężkiej i poważnej operacji (operacja Whipple`a) potrafił tak pozytywnie mnie nastawić, że nawet diagnoza, która mogła brzmieć jak wyrok z usta Pana Profesora nie brzmiała tak strasznie. Znakomity chirurg i psycholog. Każdemu pacjentowi i sobie życzę, aby na swojej drodze spotykać tylko takich lekarzy. Serdecznie dziękuję Panu Profesorowi za opiekę medyczną, wsparcie psychiczne i udaną operację. M. Muchorska

21 grudniu 2011 u mojego partnera została przeprowadzona jedna z najtrudniejszych operacjii.(inni lekarze stwierdzili.ze ich wiedza; juz nie wystarczy) Na ręce Pana Profesora Marka Durlika pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla Personelu Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii za bardzo dobrze przeprowadzoną operację, wspaniałą opiekę oraz życzliwe podejście do pacjenta. Dziękuję również za Ogromną Wiedzę-szybką ocenę sytuacjii-opanowanie-Suptelną pomoc-bezinteresowną. Wysoka Kultura osobista, rozwaga i spokój Profesora Marka Durlika to cechy jakie posiada Kierownik Kliniki Chirurgii Dyrektor Szpitala. Atmosfera na oddziale to powiew dobra.Cały Zespół to Ogromna wiedza i Fachowośc-zapewnienie kompleksowej opieki wraz z ...

Atmosfera na oddziale to powiew dobra.Cały Zespół to Ogromna wiedza i Fachowośc-zapewnienie kompleksowej opieki wraz z pełną diagnostyką =leczenie w jednej placówce
Jestem ogromnie wdzięczna za życie Waldka
Dziękuję
Izabella Sikorska -Jędrasik

Serdecznie dziękuję Panu Profesorowi Markowi Durlikowi za najwyższej klasy opiekę jaką została otoczona w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantacji moja prawie 83 letnia mama. Do kliniki trafiła ponieważ zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy esicy. Pan Profesor podjął szybką decyzję i stwierdził, że konieczna jest natychmiastowa operacja. Dzięki Panu Profesorowi oraz podległemu mu personelowi - mimo posiadania przez mamę wielu schorzeń zagrażających życiu - operacja przebiegła pomyślnie, a mama – bez żadnych komplikacji - wraca do zdrowia. Pragnę podkreślić że spokój, ciepło jakie emanuje od P. Profesora udziela się pacjentom, co ...

Pragnę podkreślić że spokój, ciepło jakie emanuje od P. Profesora udziela się pacjentom, co pozytywnie wpływa na proces walki z chorobą.
Ponadto należy zwrócić uwagę, że mimo licznych obowiązków Pan Profesor znajduje czas żeby w sposób rzeczowy wyjaśnić na czym polega choroba i jak będzie przebiegało jej leczenie oraz dać nadzieję, że wynik leczenia będzie pomyślny dla pacjenta.
Jeszcze raz pragnę podziękować Panu Profesorowi i podległemu Panu personelowi Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantacji za troskę jaką otoczono moją mamę oraz pomoc w jej powrocie do zdrowia.
Tadeusz S.

Trudno zrozumieć,ze jednych operuje i zajmuje się nimi,a innych traktuje jak "powietrze"..czytając powyższe opinie nasuwa się jedno..są pacjenci o różnych kategoriach...

Dobrze, że znalazłam się w szpitalu MSWiA w Warszawie. W związku z moją bardzo poważną chorobą spoykałam tam grono specjalistów i fachowców w swoim zawodzie, którzy w krótkim czasie przywrócili mnie do zdrowia. Jednym z nich był profesor Marek Durlik. Dziękuję za wszystko Profesorze i podległemu Panu personelowi Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii.