lekarz Marek Dwojak

2,7
2,9
2,9

Bardzo uprzejmy i kompetentny. Cierpliwie wysłuchuje, a potem po badaniu oprócz zalecenia brania leków dokładnie tłumaczy jak sobie pomóc, a także nie szkodzić w codziennym funkcjonowaniu. Polecam.

Polecam.

Straciłam głos i ledwo mogę mówić. Lekarz powiedział, że jestem zdrowa i zalecił Ibuprom Zatoki oraz branie tabletek na gardło. Po poinformowaniu, że tabletki na gardło już biorę, zasugerował, że dzięki temu mówię już lepiej. Nie było to zgodne z prawdą, bo nadal nie mówię swoim głosem i mówienie sprawia mi ból. Nie polecam, niepoważne podejście.

Serdecznie doradzam Bardzo empatyczny lekarz Aroganckie podejście do pacjenat Brak sprawnej komunikacji między pacjentem a lekarzem sprawił jak by moje słowa odbijały się od ściany zero wysłuchania objawów albo stwierdzanie że to nie są objawy i że jestem zdrowa

Serdecznie doradzam
Bardzo empatyczny lekarz
Aroganckie podejście do pacjenat

Podejście do pacjenta żadne. Protekcjonalny ton odpowiedzi na wskazywane objawy. Każdy objaw i obniżona odporność to wg tego lekarza wina braku noszenia maseczki i siedzenia w domu. Szczepionka na covid ma być wybawieniem na wszystko. Duszności bez powodu to podobno tylko kaszel i mimo że powiedziałam że nie palę papierosów i nigdy nie paliłam nie otrzymałam żadnego skierowania ani dalszej diagnozy czy też konieczności innej konsultacji lekarskiej w tym zakresie. Metafen to ponoć wcale nie tabletka przeciwbólowa która powinno się stosować doraźne a "leczenie".

Lekarz niekompetetny, przy zaawansowanej osteoporozie zalecił zażywanie preparatu wapniem i witaminą D3 oraz przestrzegać diety. Wizyta w ramach programu leczenia osteoporozy finansowanego przez Ministerstwo co zapewne wpływa na jakość konsultacji (przypuszczam, że prywatnie byłaby inna rozmowa). Lekarz specjalista odsyła po recepte do lekarza rodzinnego. Zasadniczo w ramach programu Pan Dwojak "odwala pańszczyzne".

Bardzo uprzejmy, kompetentny, dociekliwy. Polecam.

Bardzo uprzejmy, kompetentny, dociekliwy. Polecam.

Lekarz uprzejmy, dobrze dobrał leki i zdiagnozował chorobę. Polecam

Lekarz uprzejmy, dobrze dobrał leki i zdiagnozował chorobę. Polecam

Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny, wzbudza zaufanie, jest rzeczowy a jego wyjaśnienia sa zrozumiałe dla laika w zakresie medycyny.

Tragedia... Zdecydowanie nie polecam. Przepisywanie wszystkim i na wszystko Ibupromu Zatoki daje wiele do myślenia.

Byłam u tego lekarza w placówce Luxmedu we Wrocławiu. Wizyta była bardzo przyjemna, a lekarz kompetentny i przyjazny. Byłam u niego pierwszy raz i zdecydowanie mogę stwierdzić, że w przyszłości także będę do niego chodzić