Lekarz Dybowski prowadził moja pierwszą ciążę i na prawdę jest bardzo sumiennym ginekologiem dla mnie bardzo dobrym wszystko wyjaśnia jak trzeba.

Prywatnie lekarz bardzo sympatyczny,wszystko omówi, sprawdzi. W szpitalu niestety jest inaczej - bardziej obojętny na sprawy pacjenta. Leczę się już kilka lat u niego. Polecam w sprawach pilnych - można się telefonicznie umówić w miarę dokładnie na godzinę. Ładnie urządzony, dyskretny gabinet i poczekalnia. Krótkie konsultacje czy też recepty wypisuje doktor bez kosztów. Ogólne koszty to - w zależności od szczegółowości - badania: 60-80 zł. Jak dla mnie ocena: 4.

Prywatnie lekarz bardzo sympatyczny,wszystko omówi, sprawdzi.
W szpitalu niestety jest inaczej - bardziej obojętny na sprawy pacjenta.
Ogólne koszty to - w zależności od szczegółowości - badania: 60-80 zł.
Jak dla mnie ocena: 4.

Jest moim lekarzem juz od 4 lat. wcześniej miałam do czynienia z różnymi lekarzami, ten spełnia moje oczekiwania w 100%. gorąco polecam

Witam... chodzę do Pana Dybowskiego od sierpnia, obecnie prowadzi moją ciążę i jak na razie nie mogę narzekać... Ma bardzo dobre podejście, miły oraz dokładny... W razie jakich kolwiek obaw można zadzwonić do Pana Dybowskiego o każdej porze dnia... Polecam

polecam tego lekarza jestem zadowolona;]

polecam tego lekarza jestem zadowolona;]

Jest super lekarzem nie narzekam na niego.

Jest super lekarzem nie narzekam na niego.

Proszę iść na wizytę do przychodni publicznej: zmiana o 360 stopni: gburowaty, odmówił mi wykonania cytologii, bo ostatnią robiłam 2 lata temu, a to jego zdaniem za wcześnie! Nie polecam.

Znakomity lekarz ze wspaniałym podjeściem do pacjentek. Poświęca tyle czasu ile potrzeba na wyjaśnienie problemów i na porady. Wyrozumiały i cierpliwy. Delikatny. Znakomia wiedza i doświadczenie. Pomógł mi zwalczyc poważną chorobę... Naprawdę godny polecenia. Miły gabinet i ładnie urządzona poczekalnia. Zawsze można w razie kłopotów zadzwonić po poradę. Lekarz na piątkę!

Znakomity lekarz ze wspaniałym podjeściem do pacjentek.
Miły gabinet i ładnie urządzona poczekalnia.
Zawsze można w razie kłopotów zadzwonić po poradę.
Lekarz na piątkę!