dr n. med. Marek Elias

Wyjątkowo kulturalny i profesjonalny lekarz ginekolog. Cierpliwy człowiek. Automatyczny uśmiech nie schodzi mu z twarzy na widok żywego małego pacjenta którym opiekował się w brzuszku.

Polecam, dzięki doktorowi jestem w ciąży i za dwa miesiące urodzę synka :)

Polecam, dzięki doktorowi jestem w ciąży i za dwa miesiące urodzę synka :)

Jestem jak najbardziej zadowolona. Kompleksowe, profesjonalne i bardzo uprzejme podejście do pacjenta. Naprawdę polecam :)

Polecam Pana Doktora. Pomógł mi, nie zignorował objawów, które mu przedstawiłam, podszedł fachowo do mojego problemu, dzięki czemu problemu już nie ma :) Polecam serdecznie :)

Mam doktor prowadzi mnie juz od 2 lat, dzieki niemu zaszlam w ciaze i szczesliwie ja donosilam; pod koniec byly male problemy, wiec bylam u niego co najmniej 2 razy w tyg w gabinecie i nie chcial za to dodatkowych pieniedzy! Polecam wszystkim!

Nie jestem zadowolona z opieki pod koniec ciąży(miałam zatrucie ciążowe, wysokie nadciśnienie 160/90, zakażenie paciorkowcem), bo pan doktor nie wysłal mnie do szpitala w oppowiednim czasie, przez co mój synek urodził się miesiąc za wcześnie, z wylewami krwi do móżgu, krwiakiem w mózgu, prawie w zamartwicy, hipotroficzny, niedotleniony i ze wzmożonym napięciem mięśniowym. Obecnie ma zdiagnozowany wrodzony obustronny niedosłuch zmysłowo - rdzeniowy i jest niepełnosprawny ruchowo. Jestem wściekła na pana doktora, bo tak mu ufałam a NIE BYŁO WARTO!!!!!

kompetentny lekarz,wykonuje szczegolowe badania,dodaje otuchy,napaja optymizmem,dzieki Niemu latwiej uwierzyc,ze w koncu sie uda :) dziekuje Doktorze :)

Zdecydowanie polecam, kompetentny lekarz, interesuje się pacjentem, poświęca mu wystarczająco czasu.

Lekarz dokładnie tłumaczy co to za choroba, co ją wywołuje i jak się ją leczy. Nie ogranicza się do wypisania recepty. W cenie wizyty są badania USG i cytologia, za co w innych gabinetach płaci się dodatkowo.

Dobry lekarz. Aż żal że tak niewielu lekarzy w Polsce ma takie podejście do pacjęta.