lekarz Marek Frąckowiak

Przeogromne zaangażowanie w leczeniu pacjenta skrupulatny, dociekliwy empatyczny w 100% lekarz z powołania nie odpuszcza dopóki nie wykluczy wszystkich możliwości. Mój ulubiony ,,DR.HOUSE,, Polecam i pozdrawiam Michał

Mój ulubiony ,,DR.HOUSE,, Polecam i pozdrawiam Michał

Dr Marek Frąckowiak - wspaniały lekarz z powołania, kompetentny, pełen wiedzy, pasji i zaangażowania. Profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta - naprawdę chce pomoc w każdej sytuacji. Uprzejmy, pełen empatii i cierpliwości. W 100% godny polecenia.

Zdecydowanie polecam Oby wszyscy lekarze tacy byli Miły kompetentny zaangażowany cierpliwy pełen troski

Zdecydowanie polecam
Oby wszyscy lekarze tacy byli
Miły kompetentny zaangażowany cierpliwy pełen troski

Pierwszy raz trafiłem na tak zaangażowanego lekarza. Sama wizyta miała już niebagatelny wpływ na poprawę samopoczucia. Polecam każdemu, kto oprócz ogromnej wiedzy, oczekuje od lekarza, zrozumienia oraz empatii. Oby więcej takich ludzi.

Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, pełne troski, cierpliwości. Jest wnikliwym obserwatorem, dokładnie i szeroko analizującym kłopoty pacjenta; świetnym diagnostą. Pomógł błyskawicznie mojemu ojcu. Dodał otuchy, postawił na nogi. Poświęcił nam swój prywatny czas. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Bardzo dobry i co najważniejsze, skuteczny internista. Widać profesjonalne podejście i zaangażowanie. Polecam każdemu, kto potrzebuje fachowej konsultacji.

Pan Doktor jest bardzo cierpliwym i wnikliwym lekarzem, poświęca dużo czasu pacjentowi. Widać, że medycyna to jego pasja.

Lekarz z powołaniem. W końcu z całą rodziną czujemy się zaopiekowani. Dr poświęca max ilość czasu na przebadanie, wyjaśnienie problemu, objaśnienie drogi leczenia. Bardzo troskliwy. Mówi bardzo zrozumiałym językiem. Każdemu życzę takiej opieki.

Lekarz z sercem.Ma zawsze czas dla pacjenta.Traktuje pacjentów nie jak numer ale jak człowiekaJest wrażliwy i kompetentny.Polecam wszystkim.

Nie mam natury roszczeniowej, ale po wizycie u w/w p. doktora przekonałam się, że nawet w XXI wieku istnieją sytuacje, w których człowiek, który czuje się źle i pragnie/musi zasięgnąć konsultacji lekarskiej w ramach pomocy doraźnej zostaje WYPROSZONY z gabinetu (pomimo braku czekających pacjentów za drzwiami). Danego dnia poczułam się gorzej, a leki ogólnodostępne nie przyniosły efektu. Ponadto tego dnia nie było już możliwości, żebym została zarejestrowana do lekarza rodzinnego. Ponadto tego dnia byłam jeszcze w pracy. I Ponadto jeszcze musiałam doglądać mojej chorej córeczki. Zdecydowanie okoliczności wyłączające jakiekolwiek szanse ...

Danego dnia poczułam się gorzej, a leki ogólnodostępne nie przyniosły efektu.
Ponadto tego dnia nie było już możliwości, żebym została zarejestrowana do lekarza rodzinnego. Ponadto tego dnia byłam jeszcze w pracy. I Ponadto jeszcze musiałam doglądać mojej chorej córeczki. Zdecydowanie okoliczności wyłączające jakiekolwiek szanse na udanie się do lekarza rodzinnego.

Zatem nie pozostało mi nic innego, jak skorzystać z pomocy doraźnej (MEDEO, Rzeczypospolitej)

Na swoje nieszczęście.
Spóźniony P. doktor zaprosił mnie do gabinetu, po czym przeprowadził wywiad i zbadał.
Następnie, pomimo stwierdzenia infekcji (wcale nie banalnej) WYPROSIŁ mnie z gabinetu bez żadnych zaleceń czy wyjaśnień dotyczących mojego stanu zdrowia!!! Ot tak.
Jedynie diagnoza i zero informacji co dalej- pomimo prośby o wyjaśnienia. Bez zaleceń odnośnie postępowania, bez zapisania leku, po prostu NULL, zero, nic (przecież rozpoznał zakażenie).
"Proszę zwołać następnego pacjenta"-powiedział
-Ale jakiego pacjenta?

Nikt nie czekał.

Porażka.

Dla porównania- pół godziny później udałam się na inną pomoc doraźną w Poznaniu i tamże Pani doktor, rozpoznając tę samą infekcję, informując dokładnie co i jak, zaleciła kilkudniową kurację, a następnie zapisała receptę.

Najgorszy lekarz, na jakiego trafiłam w swoim 29-letnim życiu.

P.S. Sprawa została zgłoszona do NFZ oraz Prokuratury Poznań- Nowe Miasto.