dr n. med. Marek Gemel

Kardiochirurg

Pan doktor Marek Gemel jest lekarzem, który uratował mi życie. 5 lutego 2024 r. znalazłem się w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej. Miałem ostry zawał serca powikłany pęknięciem jego mięśnia brodawkowatego oraz konieczność implantacji zastawki mitralnej. Moje szanse na przeżycie były niewielkie. Pan doktor operował mnie we Wrocławiu i z bardzo dużych opresji wyciągnął obronną ręką. Mam wobec doktora Marka Gemela dług wdzięczności do końca moich dni. Jego umiejętności i opanowana do perfekcji sztuka chirurgii kardiologicznej na pewno uratowały nie tylko moje życie, ale będą źródłem ocalenia jeszcze wielu ludzkich istnień. Dziękuję bardzo serdecznie Panie Doktorze, że podjął się Pan mojej operacji i pozwolił mi korzystać jeszcze z uroków życia. Dziś, po ponad półtora miesięcznym pobycie w szpitalach i rehabilitacji kardiologicznej, po raz pierwszy od zawału uściskałem swoje wnuki. Dla takich chwil warto żyć i takich jak Pan ludzi na swoje drodze życzę, aby spotykał każdy z nas. Szczerze polecam wszystkim doktora Marka Gemela, który nie szczędząc swoich wysokich umiejętności i wiedzy medycznej, na pewno pomoże każdemu w chorobie. Jest lekarzem nad wyraz empatycznym, który chorego traktuje profesjonalnie oraz z należnym szacunkiem i oddaniem. Wdzięczny pacjent Marek Kaszczyszyn z Legnicy wraz z żoną Joanną.

Znakomity kardiochirurg, jeden z najlepszych w Polsce wspaniały ciepły, empatyczny człowiek ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Pan Dr podarował mi drugą szansę operując 22.08.2023 tętniaka aorty wstępującej. Dziękuję Panie doktorze. Wdzięczna pacjentka Krystyna Wróblewska

Wdzięczna pacjentka Krystyna Wróblewska

Super lekarz, świetny fachowiec i człowiek. Jeżeli szukasz lekarza na poziomie to tylo ;TU. Bardzo przyjazny lekarz dla pacjenta, a przy tym świetny falowiec.

Super lekarz, świetny fachowiec i człowiek.
Jeżeli szukasz lekarza na poziomie to tylo ;TU.
Bardzo przyjazny lekarz dla pacjenta, a przy tym świetny falowiec.

Pan Gemel uratował mojego ojca, gdy temu pękł tętniak aorty. Miał tylko 3% procent szans na przeżycie, a Pan swoimi cudownymi rękoma przyczynił się do tego, że dzisiaj żyje. Lekarz z powołania, wspaniałe podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm :)

Panie Doktorze jest Pan Wielki.Dziękuję za wielką profesję,za cieple słowa,życzliwość,wysiłek przy operacji serducha mojego męża.Grażyna Kuśmierz

Fantastyczna osoba o ogromnej wiedzy i złotym serduchu. Doktor z powołania. Potrafi przechytrzyć śmierć i wyrwać pacjenta spod jej kosy. Nawet najbardziej krytyczne przypadki nie są mu straszne i dzielnie stawia im czoła. Bardzo ciepła i troskliwa osoba. Dziekuję Panie Doktorze za drugą szansę :-)

Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Markowi Gemelowi za udane przeprowadzenie operacji bajpasów oraz całemu zespołowi lekarskiemu za troskliwą opiekę po operacji. Pragne również podziekowac Panią które się opiekowały moim tatem po operacji Jeszcze raz bardzo dziękuję

Szczególne podziękowania dla doktora Marka Gemela za fachowo przeprowadzoną operację tętniaka aorty. Jest to lekarz dla którego liczy się pacjent i jego zdrowie, jest miły, cierpliwy, życzliwy.Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny z profesjonalnej obsługi lekarzy i personelu. Stefan Maskała

Stefan Maskała

Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Markowi Gemelowi za udane przeprowadzenie operacji wymiany zastawki aortalnej oraz całemu zespołowi lekarskiemu za troskliwą opiekę po operacji. Również chciałabym podziękować Panu Ordynatorowi Jackowi Skibie,dzięki któremu bez obaw poddałam się operacji.Jest to człowiek,który ma wspaniałe podejście do pacjenta i wzbudza duże zaufanie. Cieszę się,że trafiłam do tego szpitala i w ręce tak wspaniałych ludzi. Wdzięczna pacjentka z Lubania-Wiesława Spendowska.

Cieszę się,że trafiłam do tego szpitala i w ręce tak wspaniałych ludzi.
Wdzięczna pacjentka z Lubania-Wiesława Spendowska.

ten lekarz uratowal zycie mojemu narzeczonemu,za co jestem BARDZO wdzieczna .polecam Bardzo dobry lekarz ,ktory ma podejscie do pacjenta jest mily i wzbudza zaufanie