dr n. med. Marek Gemel

Kardiochirurg

Fantastyczna osoba o ogromnej wiedzy i złotym serduchu. Doktor z powołania. Potrafi przechytrzyć śmierć i wyrwać pacjenta spod jej kosy. Nawet najbardziej krytyczne przypadki nie są mu straszne i dzielnie stawia im czoła. Bardzo ciepła i troskliwa osoba. Dziekuję Panie Doktorze za drugą szansę :-)

Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Markowi Gemelowi za udane przeprowadzenie operacji bajpasów oraz całemu zespołowi lekarskiemu za troskliwą opiekę po operacji. Pragne również podziekowac Panią które się opiekowały moim tatem po operacji Jeszcze raz bardzo dziękuję

Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Markowi Gemelowi za udane przeprowadzenie operacji wymiany zastawki aortalnej oraz całemu zespołowi lekarskiemu za troskliwą opiekę po operacji. Również chciałabym podziękować Panu Ordynatorowi Jackowi Skibie,dzięki któremu bez obaw poddałam się operacji.Jest to człowiek,który ma wspaniałe podejście do pacjenta i wzbudza duże zaufanie. Cieszę się,że trafiłam do tego szpitala i w ręce tak wspaniałych ludzi. Wdzięczna pacjentka z Lubania-Wiesława Spendowska.

Cieszę się,że trafiłam do tego szpitala i w ręce tak wspaniałych ludzi.
Wdzięczna pacjentka z Lubania-Wiesława Spendowska.

Szczególne podziękowania dla doktora Marka Gemela za fachowo przeprowadzoną operację tętniaka aorty. Jest to lekarz dla którego liczy się pacjent i jego zdrowie, jest miły, cierpliwy, życzliwy.Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny z profesjonalnej obsługi lekarzy i personelu. Stefan Maskała

Stefan Maskała

Panie DOKTORZE- dziękuję ... 15.09. 2011 Mama miała zawał , karetka przewiozła Ją na Weigla ; po koronografii okazało się ,że powinna mieć operację (by-passy + "naprawa" zastawki ).Operacja odbyła się 22.09 - stres dla nas ogromny; po kilkugodzinnej operacji lekarz znalazł dla nas czas na rozmowę i dodanie otuchy - najważniejsze ,że wszystko się UDAŁO ; obecnie Mama czuje się dobrze ... Dziękujemy za darowanie życia , ... tak ... DAROWANIE ( Mama w chwili operacji miała 84 lata); Wyrazy szacunku dla Pana i WSZYSTKICH KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO POWROTU MAMY DO ZDROWIA
Joanna Troska-Grudzień

Zastępca ordynatora dr n. med. Marek Gemel jako jeden z nielicznych lekarzy podjął się operowania Naszego Taty bez użycia krwi,Tato -Piotr Kucia l.56 miał tętniaka aorty wstępującej wielkości 7,8cm i kilka innych rzeczy.Operacja odbyła się 9 lutego2011 była trudna i skomplikowana trwała przeszło dwanaście godzin-jak to określił Lekarz "miał Pan cztery operacje w jednej ;):):)".Pan dr.n.med.Marek Gemel wraz z całym zespołem stanęli na wysokości zadania zrobili wszystko po mistrzowsku i do dnia dzisiejszego widzimy radość Naszą i Naszego Taty jak z dnia na dzień przybywa mu siły i robi o niedużo mniej niż przed operacją-choć inni przyglądając się mówią-NIEMOŻLIWE .Dziękujemy Panie dr.n.Marek Gemel za wszystkie siły i SERCE włożone w operację Naszego Taty- Piotra -Dorota Kucia

Pan Marek Gemel oprócz niezwykłej kompetencji jako kardiochirurg ma dar wspanialego kontaktu z pacjentem, tak przed jak i po zabiegu. Dziekuje Opatrzności, ze miałem kontaktu z takim lekarzem. Bogdan Jaroszek

Bogdan Jaroszek

ten lekarz uratowal zycie mojemu narzeczonemu,za co jestem BARDZO wdzieczna .polecam Bardzo dobry lekarz ,ktory ma podejscie do pacjenta jest mily i wzbudza zaufanie

mialam przebite serce przez innego kardiologa a dr.Marek Gemel uratowal mi zycie za co serdecznie dziekuje. z wyrazami szacunku Maria Lukasiewicz

świetny specjalista kardiochirurg. Jeśli operacja serca to tylko u p. doktora. Osobiście dziękuję za opiekę.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Centrum Diagnostyki Chorób Kobiecych "Młodość"
Grochowa 23a
53-423 Wrocław