dr n. med. Marek Gemel

Kardiochirurg

Fantastyczna osoba o ogromnej wiedzy i złotym serduchu. Doktor z powołania. Potrafi przechytrzyć śmierć i wyrwać pacjenta spod jej kosy. Nawet najbardziej krytyczne przypadki nie są mu straszne i dzielnie stawia im czoła. Bardzo ciepła i troskliwa osoba. Dziekuję Panie Doktorze za drugą szansę :-)

Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Markowi Gemelowi za udane przeprowadzenie operacji bajpasów oraz całemu zespołowi lekarskiemu za troskliwą opiekę po operacji. Pragne również podziekowac Panią które się opiekowały moim tatem po operacji Jeszcze raz bardzo dziękuję

Szczególne podziękowania dla doktora Marka Gemela za fachowo przeprowadzoną operację tętniaka aorty. Jest to lekarz dla którego liczy się pacjent i jego zdrowie, jest miły, cierpliwy, życzliwy.Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny z profesjonalnej obsługi lekarzy i personelu. Stefan Maskała

Stefan Maskała

Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Markowi Gemelowi za udane przeprowadzenie operacji wymiany zastawki aortalnej oraz całemu zespołowi lekarskiemu za troskliwą opiekę po operacji. Również chciałabym podziękować Panu Ordynatorowi Jackowi Skibie,dzięki któremu bez obaw poddałam się operacji.Jest to człowiek,który ma wspaniałe podejście do pacjenta i wzbudza duże zaufanie. Cieszę się,że trafiłam do tego szpitala i w ręce tak wspaniałych ludzi. Wdzięczna pacjentka z Lubania-Wiesława Spendowska.

Cieszę się,że trafiłam do tego szpitala i w ręce tak wspaniałych ludzi.
Wdzięczna pacjentka z Lubania-Wiesława Spendowska.

ten lekarz uratowal zycie mojemu narzeczonemu,za co jestem BARDZO wdzieczna .polecam Bardzo dobry lekarz ,ktory ma podejscie do pacjenta jest mily i wzbudza zaufanie

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Centrum Diagnostyki Chorób Kobiecych "Młodość"
Grochowa 23a
53-423 Wrocław