lekarz Marek Girek

Podczas wizyty lekarz bardzo miły, jest konkretny ale odpowiada wyczerpująco na zadane pytania. Na pewno zacznę chodzić do doktora Girka regularnie.

Byłam dzisiaj pierwszy raz na wizycie u Pana doktora Gierka. Bardzo kulturalny i miły lekarz. Odpowiedział rzeczowo na pytania ,które zadałam i zapisał leki na dolegliwości z kórymi się zmagam. Polecam

Byłam dzisiaj pierwszy raz na wizycie u Pana doktora Gierka.
Bardzo kulturalny i miły lekarz.

Polecam

Wizyta u tego lekarza to rozczarowanie, poniewaz moim zdaniem nie zrobil kompleksowego wywiadu na temat historii chorob. Jedyne rozwiazanie, ktore zalecil to zabieg, nie wzial pod uwage stanu pacjentki, dla ktorej kazda opercaja jest duzym ryzykiem. Nie podal rozwiazan alternatywnych (okazuje sie, ze sa takie), nie wytlumaczyl na czym leczenie ma polegac, co sie stanie, jesli pacjentka nie bedzie mogla miec tej operacji. Nie zrobil tez cytologii, bo "akurat mu sie szkielka skonczyly", mam tez watpliwosci co do higieny badania, na fotelu ginekologicznym nie bylo ligniny czy czegokolwiek jednorazowego. Byc moze lekarz sie sprawdza przy rutynowych badaniach (jesli akurat ma szkielka do pobierania wymazu), jednak jesli ktos ma powazniejszy klopot, to zdecydowanie odradzam.

miły, uprzejmy potrafi nawiazać rozmowę, czym wzbudza zaufanie

miły, uprzejmy potrafi nawiazać rozmowę, czym wzbudza zaufanie

Kulturalny specjalista, wykonujacy kompleksowo badanie pacjentki pomimo, że przychodzi ona li tylko po receptę. Polecam :)

obecnie chodzę do doktora i jestem z niego bardzo zadowolona,na wizycie jest bardzo miła atmosfera.Mile polecam