lekarz Marek Glapiński

Psychiatra, Psychoterapeuta

Dobry lekarz, widac doswiadczenie, widac ze myśli nad pacjentem i szuka rozwiazania, choć moze wydawac sie chlodny, polecam

Warto. Dlatego też tu piszę :) Polecam dr Glapinskiego i ciesze sie ze miałem okazje podjac u niego leczenie. Mam nadzieje ze pomoze jeszcze wielu innym osobom

jak dla mnie dobry lekarz dobrze mi leki ustawił, to najwazniejsze wiec polecam

jak dla mnie dobry lekarz dobrze mi leki ustawił, to najwazniejsze wiec polecam

SUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam. Nie znajdziecie lepszego, nie ma co szukać nawet.

światłty lekarz psychoterapeuta,empatyczny,w jego ,czujesz się skupieniu na tobie czujesz się ważny

wspaniala osoba! z duzym doswiadczenie, polecam tym, ktorym potrzeba pomocy w walce z naŁogiem, ma dobre podejscie do mlodziezy.

Trudno jest znaleźć dobrego psychiatrę, który nie myśli tylko "farmakologicznie". W tym przypadku to nie tylko leki, ale także psychoterapia i dużo humanistycznego zorientowania na człowieka. Polecam.

Polecam.

Wybitny specjalista; bardzo ciepły i miły człowiek. Czułam, że rozmawiam z kimś, kto naprawdę sie mną przejmuje i co najważniejsze, bardzo mi pomógł.

Bardzo dobry kontakt. Pomoc przy dopalaczach bezcenna.

Bardzo dobry kontakt. Pomoc przy dopalaczach bezcenna.

Nie polecam oczekiwałam czegoś innego.Mam wrażenie ,że ma gdziś pacjęta chodzi tylko okase