lekarz Marek Gmerczyński

1,9
2,2
1,9
2,2

Nam Doktor bardzo pomogl. Uzyskalismy po wieloletnich przygodach ze sluzba zdrowia kompetentna pomoc, trafna diagnoze, pozytywne efekty leczenia. Doktor poswiecil nam duzo czasu, zrobiono doglebny wywiad, wykonano bogata serie badan, przepisano uwaznie dobrane leki i terapie. Polecam, choc nie kazdy 'pacjent' jak teraz czytam sie z tym zgadza, my (ja, maz i syn, ktorego leczenie dotyczy) mamy naprawde pozytywna opinie. Syn sam CHCE wspolracowac, to samoza siebie przemawia.

Doktor po pierwszej wizycie wydawał się kompetentny, wysłuchał, próbował zrozumieć, wystawił diagnozę i skierował na terapię, i na tym jego wkład i zaangażowanie w prowadzenie pacjenta się skończyło. Przy ostatniej wizycie i relacji z terapii zadał mi wprost pytanie, co on ma do tego, a jego receptą na diagnozę, którą sam wcześniej postawił, było powiedzenie mi "niech pani idzie na spacer i nie myśli o problemach". Równie dobrze można leczyć się z gazetek Bravo czy innych szmatławców. Doktor sprawia wrażenie, jakby pacjent zawracał mu głowę niepotrzebnymi pierdołami, słucha tylko częściowo, kiedy próbuje powtórzyć coś, co powiedział pacjent, powtarza z błędami wynikającymi z braku zainteresowania problemem pacjenta. Nie polecam tego doktora, po ostatniej "wizycie" jestem już pewna, że zmieniam specjalistę, bo temu najwidoczniej nie chce się pomagać, tylko odbębnia siedzenie za biurkiem.

Polecam. Byla to moja pierwsza wizyta u pana doktora i zamierzam wrocic na nastepna. Zdziwiona jestem starszymi wpisami, ktore sa niepokojaco agresywne. Wspolczuje doktorowi, ktory ma do czynienia z takimi przypadkami na codzien, nielatwa praca wymagajaca duzej sily.

Nie polecam wizyty. Lekarz nie słuchał, był nieuprzejmy to mało powiedziane. Czułam się zaatakowana, zamiast mi pomóc sprawił że płakałam przez pół wizyty. To była druga wizyta u psychiatry i nie poszłam do niego z wyboru tylko zostałam przejęta od innego lekarza który zakończył tam pracę gdybym wiedziała co mnie spotka na tej wizycie udałabym się za tamtym doktorem.

Dobry, konkretny lekarz. Podejscie dobre, jak dla mnie godny zaufania. Wytlumaczyl mi cierpliwie wszystko choc jestem nerwowy z natury, odpowiedzial na pytania, pokierowal dalej. Moge polecic.

Najgorszy lekarz jakiego w życiu poznałam. Zupełny brak kultury osobistej i szacunku dla drugiego człowieka. Ten Pan, bo na tytuł lekarza trzeba zasłużyć sobie nie tylko dyplomem, traktuje pacjentów jak zwierzęta, a nie jak ludzi. Zdaje się, że po ukończeniu medycyny kilka dekad temu, w ogóle nie interesował się postępami w psychiatrii. To nie jest wypalenie zawodowe - to jest po prostu wrodzony brak przynależności do homo sapiens. Pacjent boi się do niego odezwać, aby nie zostać poczęstowanym jakimś sarkastycznym tekstem. Rzecznik szpitala na ulicy Zjednoczenia w Chorzowie wielokrotnie zwracał mu uwagę na negatywne opinie pacjentów, ale widocznie tego Pana w ogóle to nie obchodzi. Zalecam udanie się na glęboką terapię psychodynamiczną i natychmiastową zmianę zawodu. Życzę temu Panu dużo zdrowia i pogody ducha, bo bardzo mu tego brakuje.

Niestety wszystkie negatywne opinie są w moim odczuciu takie same. Dodam jeszcze, że ten "doktor " sprawia wrażenie osoby potrzebującej pomocy specjalisty. Na moje szczęście nie znam innego, tak pogubionego zdrowotne lekarza. Wypalenie zawodowe ewidentne lub też zupełnie nie trafiony zawód tego pana.

A i do tego wszystkiego ciśnie się na usta jak do nikogo innego: GBUR!!! Gbur!!! I jeszcze raz GBUR!!! Jest tyle wspaniałych lekarzy, nie warto tracić na tego człowieka czasu.

Popieram większość poniższych opinii. Doktor ( ledwo mi to przez gardło przechodzi ) jest nieuprzejmy, arogancki, pacjenta traktuje jak zło konieczne, taśmowo. Ogólnie odnoszę wrażenie, że doktorowi pacjenci chyba przeszkadzają, o! przepraszam, muszą być bo przecież tak się zarabia, ale tyle ile konieczne. Wizyta 5 minut z czego w większości mówi pacjent, a nie lekarz bo i po co skoro ma się wrażenie, że on zwyczajnie nie słucha.O rozmowie ciężko mówić bo to raczej monolog, a z jego strony jakieś mało uprzejme burknięcia. Niemiły, mało kompetentny i ogólnie odpychający. Nie zachęcam do wizyty.

super specjalista.jedno jego słowo pomogło mi kilka razy.

super specjalista.jedno jego słowo pomogło mi kilka razy.