lekarz Marek Gonicki

3,6
3,2
3,7
3,1

Odradzam. Z żoną z powodu bólu i powtrarzających się skurczy pojechaliśmy na SOR ( 34 tydzień ciąży). Doktor przyjął żonę, przy czym nie szczędził sobie niepotrzebnych komentarzy typu "wy to wszystkie teraz przesadzacie", czy "teraz to wy nawet w ciąży boicie się alkoholu napić". Traktował żonę jak idiotkę, której nudzi się i o połnocy przyjeżdża na SOR. Dopiero gdy dowiedział się, że żona jest stomatologiem nieco spuścił z tonu, ale nadal brakowało mu empatii i zrozumienia dla kobiety w pierwszej ciąży, która doświadczyła regularnych bóli/skurczy, innych niż do tej pory w przebiegu ciąży. Badania wykonał dość pobieżnie, a efekt końcowy był taki, że żona zamiast po wizycie być spokojniejsza, rozpłakała się zaraz po wyjściu z gabinetu. Sam pracuję w służbie zdrowia i takie podejście jest dla mnie nie do pomyślenia.

Ja znalazlam doktora przez przypadek, nikt mi nie polecal, byla to moja pierwsza wizyta. I uwazam, ze wspaniala balam sie strasznie isc do ginekologa, az w koncu zmusily mnie do tego aprawy zdrowotne, bardzo mily, zagadywal zebym tylko nie myslala o badaniu, usmiechniety i zabawny ( chociaz ja moze tez jestem dziwna skoro tak wiele pacjentek narzeka na Pana doktora humor, a moze to raczej nie maja pacjentki poczucia humoru ) lekarz jak kazdy inny. Z czystym sumieniem polece lekarza poniewaz nie mam powodow by narzekac. Chociaz kazsy sie znajdzie ktoremu cos sie nie spodoba.

kompletnie nie słucha co się do niego mówi, na wszystko ma wytłumaczenie, że tak musi być i że najlepszym lekarstwem na wszystkie kobiece dolegliwości jest zajście w ciążę. poza tym jest wścipski i wypytuje o prywatne sprawy. do jego poczucia humoru rónież należy się przyzwyczaić bo inaczej pacjentka uzna że ma ją za głupią. a najgorsze jest to, że chce wyciągnąć kasę od pacjętek. wmówił mi że za zabieg któremu muszę się poddać powinnam zapłacić, a z tego co udało mi się dowiedzieć w NFZ'ecie takie zabiegi są całkowicie darmowe i lekarz który próbuje wyłudzić opłatę w tej sytacji jest oszustem. W NFZ wyjaśniono mi również, że jedynym wyjściem jest napisanie oficjalnej skargi na tego lekarza do nfz i zastanawiam się czy tego nie zrobić. nie po to opłacam skłądki żeby za wszystko płacić. poza tym jeśli chodzę do lekarza na fundusz to już powino być to sygnałem dla lekarza, że nie stać mnie na prywatne wizyty i zabiegi. ale tak właściwie to moja sytuacja nie powinna mieć tu nic do rzeczy ponieważ lekarza nie powinno interesować czy mnie stać czy nie, poprostu przychodze publicznie i już.

Nie dała bym nawet jednej gwiazdki. Moje wspomnienia z Panem Gonicki bo lekarzem trzeba być z powołania, są okropne !!! Arogancki, grubiański i chamski, nie wspominając sytuacji przy porodzie. Straciła bym dziecko i sama wąchała bym kwiatki. Jednym słowem RZEŹNIK nie lekarz!!!

Od kilku lat jestem pacjentką doktora, prowadził moją pierwszą ciążę. Zawsze uśmiechnięty, sympatyczny, rzetelny i dobry lekach. Przede wszystkim trzeba podkreślić, że to dobry człowiek! Jestem szczęśliwa,że trafiłam do niego, poprzednio leczyłam się u innej doktor, która często nie wiedziała co mi dolega i zbywała mnie receptami bez wykonania potrzebnych badań. Doktor Gonicki zawsze zleca badania, które są niezbędne do diagnozy.

Kiepskie żarty , wtrąca się w sprawy prywatne. Nie skierował mnie na żadne badania , tylko wypisał najtansze tabletki anty na wywołanie okresu (4 miesiace bez okresu) bez żadnego usg , wizyta 5 min.. powiedzialam mu o obiawach tarczycowych , kazał mi isc do internisty , zamiast dać skierowanie na badania od razu. Kompletny brak kompenetcji , nie polecam nikomu

Leczyłam sie u pana doktora przez wiele lat i nigdy nie miałam powodu żeby narzekac. Pan doktor wyleczyl mnie z kłykcin, szybko i na miejscu podczas gdy inny lekarz przez kilka tyg myślal co zrobic z problemem w koncu skierowal mnie do szpitala...Pelna profeska i ludzkie podejscie do pacjentek. polecam!!!

Obecnie jestem w 9 miesiącu ciąży i mam różne dolegliwości,które mnie bardzo martwią takie jak strrraszne bóle brzuszka lub bóle w pachwinach i kiedy mówię o tym lekarzowi to on poprostu mi odpowiada,że "musi boleć"-ja rozumiem jakieś bóle związane z ciążą ale mój ból jest tak niesamowity,że ja nie mogę wręcz chodzić o czym również jest poinformowany i to jest dobre podejście??dodam że nawet nie zbadał mi tych pachwin czy nie mam może powiększonych węzłów chłonnych,a uważam,że powinien skoro skarże się na takie boleści-moim zdaniem zbywa pacjentów i nie nadaje się do prowadzenia ciąży,a z przykrością przyznaję,że prowadzi moją 3 ciąże i jest coraz gorzej.

Pełen profesjonalizm i przede wszystkim świetne podejście do pacjentki. Jedyny minus to dzikie tłumy, no ale same jesteśmy temu winne. Nie odwala wizyt "po łebkach", poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje, potrafi wyczerpujaco odpowiedzieć na każde pytanie, po pierwszej wizycie wiedziałam już, że nie zamienię tego lekarza na żadnego innego!

Udałam się do dr. Gonickiego z ostrym bólem w okolicy lewego jajnika. Skierował mnie na USG. Lekarz który wykonywał to badanie stwierdził ze mam torbiel na lewym jajniku a prawy jest powiększony. dr Gonicki uznał że nic mi nie jest, a lekarz od USG sie nie zna. I TO BYŁA CAŁA DIAGNOZA. Pojechałam do CZMP gdzie Pani ginekolog po zbadaniu powiedziała że jednak mam torbiel i przepisała mi leki (o których dr Gonicki nawet nie pomyślał) Ps JEDNO CO WIEM TO NIGDY NIE UDAM SIĘ DO DR GONICKIEGO I NIKOMU GO NIE POLECĘ!!!