Jestem urologiem dziecięcym i chirurgiem dziecięcym praktykującym w prywatnym szpitalu nastawionym na leczenia chirurgiczne - CENTERMED Kraków. Zabiegowe procedury urologiczne realizowane są w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, zwykle w ramach chirurgii jednego dnia. Istnieją również warunki do kilkudniowej hospitalizacji chorych, którzy tego wymagają.

Bardzo,ale to bardzo polecam Pana Doktora wszystkim rodzicom zmagającym się z problemami urologicznymi swoich pociech. Wiadomo lepiej, żebyśmy nie musieli tego wszystkiego doświadczać. Skoro jednak nas to dotknęło to ,,szczęściem w nieszczęściu" jest to,że trafiliśmy właśnie do Pana Doktora. Wspaniały człowiek. Lekarz u którego uprzejmość i serdeczność idzie w parze z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Kontakt jest sprawny i bezproblemowy. Operacja synka odbyła się bez opóźnień. Pobyt w szpitalu w bardzo miłej atmosferze i dobrych warunkach z kompetentnym personelem. Szczerze polecam oddać dziecko w ręce Pana Górniaka.

Naleze niestety do ojcow tych biedynch dzieci kotre trafily "pod noz" miejscowych oprawcow kazacych nazywac sie pediatrami ,zanim trafilismy do pana doktora Gorniaka. Dr Gorniak to przedewszystkim fachowiec posiadajacy ogromna wiedze w swojej dziedzinie, bez watpienia pasjonat a do tego mily i sympatyczny czlowiek.Diagnoza: Rzeczywiscie ,jak ktos tutaj wspomial , wiekszosc "problemow" malych chlopcow z siusiakami to fizjologia,ale nie dlatego ze panu doktorowi nie chce sie badac pacjenta ,ale poporstu -bo tak jest. wystarczy wejsc na strone pana doktora i zapoznac sie z zamieszcona tam fachowa lektura zeby przekonac sie ze krojenie i to na tak zwanego "zywca" naszych dzieci to fanaberia ,absurd i ciemnogrod , popularny niestety w wiekszosci placowek ktore z nazwy sugerowalby ze opiekuja sie naszym zdrowiem. Pan Gorniak nie obejrzal dokladnie siusiaka naszego syna , uwierzyl nam na slowo ze syn przeszedl pieklo, nie potrzebowal jak inni lekarze "dotknac aby uwierzyc" ,wystarczyl rzut fachowego oka zeby wiedziec co niestety bylo z pacjentem robione. Przychylenie sie do prosby rodzicow o nie traumatyzowanie syna niepotrzebnymi ogledzinami uwazam za znakomita ceche ktora moga sie poszczycic tylko nieliczni lekarze. Leczenie: oklady z rivanolu - banalne? TAK! i wlasnie o to chodzi- zwykle oklady z rivanolu mogly zakonczyc stan zapalny naszego sysna w 3 dni, zdzieranie napletka zywcem wpedzilo go w dwumiesieczny koszmar. Od dzis polecam wszystkim rodzicom malych chlopcow wizyte u pana dr Gorniaka, jesli uda mi sie w ten sposob ocalic chodzby jednego malego pacjeta uznam to za swoj sukces .

Tomasz Jedruszek z Bochni

Dr.Górniak jest aniołem stróżem wszystkich małych pacjentów ,jest człowiekiem o dobrym ciepłym sercu , z pasją i szacunkiem traktuje małych pacjentów oraz jego rodziców . Profesjonalista w każdym calu , rzeczowy i niezwykle kompetentny lekarz , wszyscy lekarze powinni brać z niego przykład .Zależy mu na zdrowiu i komforcie pacjenta ,jeśli trafić do lekarza to tylko do takiego POLECAM mama Oskarka.

niezwykły lekarz, niezwykły człowiek. Osoba z ogromną klasą, uprzejmy, geniusz w swojej dziedzinie. Wspaniale potrafi nawiązać kontakt nawet z małymi, kilkumiesięcznymi pacjentami. Czuły, delikatny pełen zrozumienia dla pacjenta i dla przerażonych rodziców. Kompetentny w każdym calu. Niezwykle cieszymy się, że synek trafił do tak wspaniałego specjalisty.

Bardzo dobry lekarz,rzetelny ,miły,uśmiechnięty :) Super tłumaczy cały przebieg leczenia itp. Super podejście do dzieci :) Wybieram sie tym razem z córką i jestem pewna w 100% że sie nie zawiodę :) Polecam z czystym sumieniem Pana doktora Marka Górniaka :)

Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy z synkiem do tego lekarza. Doskonale zna się na swojej pracy, jest bardzo skuteczny a do tego wszystkiego dzieci go uwielbiają, świetnie się z nimi dogaduje.

W pełni popieram wszystkie pozytywne opinie na temat tego lekarza. Na szczęście trafiliśmy na niego przy operacji przepukliny u synka. Jest znakomity, polecam z całego serca.

Wysokiej klasy specjalista, ma ogromną wiedzę i umiejętności. Jest bardzo konkretny, ma fajne podejście do swoich małych pacjentów. Bez wątpienia polecam wszystkim.

Bardzo jesteśmy zadowoleni z Pana Górniaka. Wizyta punktualnie. Diagnoza u synka (2 lata) wodniak jądra. Pan Marek wyjaśnił wszystkie możliwe opcje. Bardzo dobre podejście do pacjenta jak i do rodziców. Szkoda że wszyscy lekarze nie są tacy. POLECAM w 100%

Bardzo dobry specjalista i miły człowiek. Byłam na pierwszej konsultacji z synkiem (spodziectwo) prywatnie i to on mnie uświadomił, że mogłam wziąć skierowanie od pediatry. Opowiedział dokładnie na czym polega wada, jakie są możliwości zabiegu, jak będzie on wyglądał, kiedy najlepiej wykonać, jakie są możliwe komplikacje - wszystko bardzo szczegółowo. Zabieg wykonany super! Bez żadnych komplikacji - co przy tej wadzie zdarza się niestety często. Podczas pobytu na oddziale w Żeromskim po zabiegu, on przeważnie zmieniał synkowi opatrunek i zawsze chętnie odpowiadał na pytania. Bardzo kompetentna osoba! Podobnie na kontroli (już w ramach NFZ) po kilku miesiącach od zabiegu - super! Jest naprawdę dobry w tym co robi - każdemu kogo dotknął problem spodziectwa szczerze polecam!

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy Kraków"?

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Szpital św. Rafała
Adama Bochenka 12
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
ulica Dolina 4 B
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Centrum Chirurgiczne Estetika-NOVA
ulica Tuchowska 6 B/5
Specjalistyczny Szpital im. Stefana Żeromskiego