dr n. med. Marek Górniak

Urolog dziecięcy

Jestem urologiem dziecięcym i chirurgiem dziecięcym praktykującym w prywatnym szpitalu nastawionym na leczenia chirurgiczne - CENTERMED Kraków. Zabiegowe procedury urologiczne realizowane są w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, zwykle w ramach chirurgii jednego dnia. Istnieją również warunki do kilkudniowej hospitalizacji chorych, którzy tego wymagają.

Bardzo miły i konkretny lekarz. Pan doktor operował u mojego syna wodniaka jądra oraz przepuklinę. Jeśli ktoś szuka konkretnego lekarza który zna się w swoim fachu to serdecznie polecam Dr. Górniaka.

Fantastyczny człowiek i fachowiec. Szczery, bezpośredni, oddany zawodowi. Interesuje się pacjentem w trakcie leczenia a nawet po wielu latach. Oddzwania w prywatnym czasie. Chce pomóc, pokierować, doradzić. Kolejny raz jestem pod wrażeniem. Takich lekarzy rzadko się spotyka

Polecam Pana Doktora Górniaka wszystkim którzy szukają profesjonalisty, przeprowadził zabieg spodziectwa u naszego synka. Sympatyczny, zaangażowany, kontakt z Panem Doktorem rewelacyjny. Zabieg przeprowadzony na NFZ - świetna opieka. Oby więcej takich lekarzy z powołania. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy w imieniu Maksa :)

Zabieg na wnętrostwo przeprowadzony 22.09.2020. Żona towarzyszyła małemu na sali operacyjnej aż zasnął (miał znieczulenie wziewne, maseczką). Zabieg potrwał około 25 minut, synek po obudzeniu był trochę mdlawy, ale nic poza tym. Przed tym pod czas dosyć trwałej korespondencji mailowej otrzymałem odpowiedzi na interesujące mnie pytania, a dzień wcześniej byliśmy na kontrolnej wizycie gdzie Pan Marek zbadał pacjenta, zrobił dodatkowe USG i dokładnie wytłumaczył nam jak będzie wyglądać zabieg. Dziękuję Panu Doktorowi za fachowość i szczerość!

Dziękuję Panu Doktorowi za fachowość i szczerość!

Bardzo polecam pana Doktora jest cudownym lekarzem ze świetnym podejściem do pacjenta i jego rodziców

Bardzo,ale to bardzo polecam Pana Doktora wszystkim rodzicom zmagającym się z problemami urologicznymi swoich pociech. Wiadomo lepiej, żebyśmy nie musieli tego wszystkiego doświadczać. Skoro jednak nas to dotknęło to ,,szczęściem w nieszczęściu" jest to,że trafiliśmy właśnie do Pana Doktora. Wspaniały człowiek. Lekarz u którego uprzejmość i serdeczność idzie w parze z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Kontakt jest sprawny i bezproblemowy. Operacja synka odbyła się bez opóźnień. Pobyt w szpitalu w bardzo miłej atmosferze i dobrych warunkach z kompetentnym personelem. Szczerze polecam oddać dziecko w ręce Pana Górniaka.

niezwykły lekarz, niezwykły człowiek. Osoba z ogromną klasą, uprzejmy, geniusz w swojej dziedzinie. Wspaniale potrafi nawiązać kontakt nawet z małymi, kilkumiesięcznymi pacjentami. Czuły, delikatny pełen zrozumienia dla pacjenta i dla przerażonych rodziców. Kompetentny w każdym calu. Niezwykle cieszymy się, że synek trafił do tak wspaniałego specjalisty.

Bardzo dobry lekarz,rzetelny ,miły,uśmiechnięty :) Super tłumaczy cały przebieg leczenia itp. Super podejście do dzieci :) Wybieram sie tym razem z córką i jestem pewna w 100% że sie nie zawiodę :) Polecam z czystym sumieniem Pana doktora Marka Górniaka :)

Dr.Górniak jest aniołem stróżem wszystkich małych pacjentów ,jest człowiekiem o dobrym ciepłym sercu , z pasją i szacunkiem traktuje małych pacjentów oraz jego rodziców . Profesjonalista w każdym calu , rzeczowy i niezwykle kompetentny lekarz , wszyscy lekarze powinni brać z niego przykład .Zależy mu na zdrowiu i komforcie pacjenta ,jeśli trafić do lekarza to tylko do takiego POLECAM mama Oskarka.

Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy z synkiem do tego lekarza. Doskonale zna się na swojej pracy, jest bardzo skuteczny a do tego wszystkiego dzieci go uwielbiają, świetnie się z nimi dogaduje.