Zawsze przyjmował mnie w przychodni ze szczerym i serdecznym uśmiechem na twarzy w asyście przemiłych pielęgniarek. Mówił nie martw się dziecko choć ja już półwiekowa jestem, „naprawimy, zdążymy i pójdziesz do pracy” i już za parę dni idę, po półrocznej rekonwalescencji. Bardzo jestem zadowolona z zabiegu plastycznego jakiego dokonał pan dr Marek Grabowski. Polecam to może złe słowo, bo kto chce ulegać nieszczęśliwemu wypadkowi, ale jeżeli już ulegnie to z całym szacunkiem do całego personelu CLO w Siemianowicach Śląskich pan Marek Grabowski jest super. Przeszczep skóry udany. Serdecznie dziękuję. Wdzięczna ...

Wdzięczna pacjentka Ewelina

Zgłosiłam się do Pana Doktora z problemem rany i strasznego bólu po usuniętym paznokciu od palca u nogi. Uratował przed amputacją mój paluch od nogi, który wszyscy inni skazali na obcięcie a to dzięki Jego wiedzy i cierpliwym leczeniu. Pan Doktor jest godny polecenia, miły i uśmiechnięty spokojnie przyjmuje pacjenta i stara się wytłumaczyć i odpowiadać na pytania. Wielkie podziękowania również dla Pań Pielęgniarek, które są równie miłe i fachowe.

Z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora, wyleczył moją oparzoną nogę szybko i skutecznie.Od początku był cierpliwy i życzliwy, wytłumaczył mi jakie będzie postępowanie, dał poczucie bezpieczeństwa w tym trudnym dla mnie czasie.Leczenie zakończyło się bez powikłań i jestem bardzo zadowolona z efektów.Bardzo dziękuję!

Przyjechałem poparzony z huty..... pobyt w szpitalu pan doktor obiecał,że mi pomoże i słowa dotrzymał.Był bardzo zaangażowany w moje leczenie.Odpowiedzialny i inteligentny człowiek,perfekcyjnie zrobił mi przeszczep skóry,prawie nie ma śladu po ranie. Dziękuję kłaniam się panu doktorowi.

Bardzo miły i cierpliwy lekarz autentycznie zainteresowany pracą nad poprawą stanu zdrowia pacjenta, nie ma tu mowy o podejściu typu "od do" czy "następny proszę", a przy tym to człowiek o wielkiej kulturze osobistej.

Do pana doktora Marka Grabowskiego trafiłem z oparzeniem 3 stopnia po nieszczęśliwym wypadku w pracy.Wielokrotnie i cierpliwie tłumaczył mi jak leczy się oparzenie,na co należy uważać i co robić po wypisie ze szpitala,co znacznie zmniejszyło mój ogromny stres.Zwraca dużą uwagę na to czy pacjenta boli,oszczędzając niepotrzebnych cierpień.Operował mnie dwa razy(przeszczepy skóry)i wszystko zagoiło się bez problemów.Widać,że ma wielką wiedzę i potrafi zastosować ją w praktyce,jest człowiekiem wysoce kulturalnym i lekarzem szanującym pacjentów.

Czy można do Pana dra dostać się jakoś prywatnie czy tylko przyjmuje w CLO? Z góry dziękuję za odpowiedź

Na początku pobytu w szpitalu pan doktor obiecał,że mi pomoże i słowa dotrzymał.Był bardzo zaangażowany w moje leczenie.Odpowiedzialny i inteligentny człowiek,perfekcyjnie zrobił mi przeszczep skóry,prawie nie ma śladu po ranie. ZŁOTE RĘCE!!!Dziękuję - A.K.

Operował mnie i jestem bardzo zadowolony z efektów,a przedtem wszystko prosto objaśnił,nie używał niezrozumiałych terminów medycznych.Rozwiał moje obawy przed operacją i wszystko dobrze się skończyło.Życzliwy,uprzejmy,opanowany,można mu zaufać.PANIE DOKTORZE DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO !!!

Byłem poparzony,wyleczył mnie i jestem mu bardzo wdzięczny!!!A lekko ze mną nie było.Uspokoił mnie przed operacją,odpowiedział na wiele moich pytań,był taki cierpliwy i chętny do pomocy jakby dopiero zaczynał pracowac.Widac ,że kocha swoją pracę i nie boi się chorych.Z efektu operacji jestem zadowolony i z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora wszystkim potrzebującym.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Siemianowice Śląskie"?

Siemianowice Śląskie
NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice
NZOZ DELTA
Kościelna 61
41-103 Siemianowice Śląskie

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
32-329 Bolesław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GAL-MED
Sławkowska 4
32-300 Olkusz
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie
Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska
ulica Gajowa 29
41-936 Bytom
SAR sp. j. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRO-MED"
ulica Łużycka 7
41-910 Bytom
DENTOMED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica E. Orzeszkowej 20
41-103 Siemianowice Śląskie
Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej EUROMED
ulica Parkowa 12
42-400 Zawiercie
ZESPÓŁ PORADNI LEKARSKICH DAMAR SP. J.
Przedszkolna 6
41-703 Ruda Śląska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
44-100 Gliwice