dr Marek Grabowski

Dzień dobry. Na imię mi Grzegorz i chce się podzielić z Wami opinią o Panu doktorze Marku Grabowskim z CLO w Siemianowicach śląskich. Ze względu na moją przypadłość jestem wieloletnim pacjentem CLO. Kilka lat temu "trafiłem" do Pana dr Grabowskiego i bardzo się cieszę z tego powodu. Dr. Grabowski jest profesjonalistą w swojej dziedzinie medycyny. Doktorem z wieloletnim doświadczeniem, który nie zatracił przez lata empatii do pacjenta. Śmiało mogę użyć stwierdzenia że to lekarz z powołania. Bez podawania szczegółów napiszę tylko, że dzięki niemu moja nieuleczalna "przypadłość" ma się dobrze. W pewnym momencie wieloletniej terapii zdałem sobie sprawę iż czekam na comiesięczną wizytę u Pana dr. bez niepokoju,strachu etc (jak to zwykle ma miejsce przed wizytą u lekarza) raczej z niecierpliwością. To zasługa humoru Pana Grabowskiego jego życzliwości i cierpliwości. Pozdrawiam w tym miejscu również Panie pielęgniarki :). Doktor jest otwarty na "nowinki" medyczne i gdy tylko pojawia się nowy lek, maść, terapia chętnie z nich korzysta. Drodzy pacjenci, gdy już będziecie zmuszeni korzystać z usług CLO pytajcie o Pana dr Marka Grabowskiego, którego serdecznie Wam poleca jego wdzięczny pacjent Grzegorz Gajda

Zgłosiłam się do Pana Doktora z problemem rany i strasznego bólu po usuniętym paznokciu od palca u nogi. Uratował przed amputacją mój paluch od nogi, który wszyscy inni skazali na obcięcie a to dzięki Jego wiedzy i cierpliwym leczeniu. Pan Doktor jest godny polecenia, miły i uśmiechnięty spokojnie przyjmuje pacjenta i stara się wytłumaczyć i odpowiadać na pytania. Wielkie podziękowania również dla Pań Pielęgniarek, które są równie miłe i fachowe.

Zawsze przyjmował mnie w przychodni ze szczerym i serdecznym uśmiechem na twarzy w asyście przemiłych pielęgniarek. Mówił nie martw się dziecko choć ja już półwiekowa jestem, „naprawimy, zdążymy i pójdziesz do pracy” i już za parę dni idę, po półrocznej rekonwalescencji. Bardzo jestem zadowolona z zabiegu plastycznego jakiego dokonał pan dr Marek Grabowski. Polecam to może złe słowo, bo kto chce ulegać nieszczęśliwemu wypadkowi, ale jeżeli już ulegnie to z całym szacunkiem do całego personelu CLO w Siemianowicach Śląskich pan Marek Grabowski jest super. Przeszczep skóry udany. Serdecznie dziękuję. Wdzięczna ...

Wdzięczna pacjentka Ewelina

Z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora, wyleczył moją oparzoną nogę szybko i skutecznie.Od początku był cierpliwy i życzliwy, wytłumaczył mi jakie będzie postępowanie, dał poczucie bezpieczeństwa w tym trudnym dla mnie czasie.Leczenie zakończyło się bez powikłań i jestem bardzo zadowolona z efektów.Bardzo dziękuję!

Przyjechałem poparzony z huty..... pobyt w szpitalu pan doktor obiecał,że mi pomoże i słowa dotrzymał.Był bardzo zaangażowany w moje leczenie.Odpowiedzialny i inteligentny człowiek,perfekcyjnie zrobił mi przeszczep skóry,prawie nie ma śladu po ranie. Dziękuję kłaniam się panu doktorowi.

Bardzo miły i cierpliwy lekarz autentycznie zainteresowany pracą nad poprawą stanu zdrowia pacjenta, nie ma tu mowy o podejściu typu "od do" czy "następny proszę", a przy tym to człowiek o wielkiej kulturze osobistej.

Czy można do Pana dra dostać się jakoś prywatnie czy tylko przyjmuje w CLO? Z góry dziękuję za odpowiedź

Na początku pobytu w szpitalu pan doktor obiecał,że mi pomoże i słowa dotrzymał.Był bardzo zaangażowany w moje leczenie.Odpowiedzialny i inteligentny człowiek,perfekcyjnie zrobił mi przeszczep skóry,prawie nie ma śladu po ranie. ZŁOTE RĘCE!!!Dziękuję - A.K.

Operował mnie i jestem bardzo zadowolony z efektów,a przedtem wszystko prosto objaśnił,nie używał niezrozumiałych terminów medycznych.Rozwiał moje obawy przed operacją i wszystko dobrze się skończyło.Życzliwy,uprzejmy,opanowany,można mu zaufać.PANIE DOKTORZE DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO !!!

Byłem poparzony,wyleczył mnie i jestem mu bardzo wdzięczny!!!A lekko ze mną nie było.Uspokoił mnie przed operacją,odpowiedział na wiele moich pytań,był taki cierpliwy i chętny do pomocy jakby dopiero zaczynał pracowac.Widac ,że kocha swoją pracę i nie boi się chorych.Z efektu operacji jestem zadowolony i z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora wszystkim potrzebującym.