lekarz Marek Grabowski

Lekarz orzecznik ZUS, Ortopeda

1,9
1,8
1,9

idealny lekarz dla grupy przestepczej zwanej potocznie zus bez skrupułów gdyby przyszedł ktoś z głowa pod pachą może byłaby jakaś szansa na odszkodowanie ale raczej bym na to nie liczył

rzeczywiście z tego lekarza ortopedy jest super uzdrowiciel. Podważa kompetencje chirurga urazowego i neurologa. Każe po wypadku, po złamaniu od razu się rehabilitować bo szkoda zbędnego czasu na prawidłowe zrastanie się kręgów kolczystych kręgosłupa. Bo to nie jego kręgosłup! A po 182 dniach leczenia u specjalistów zapewnia nam rehabilitację z najwyższego poziomu, na drabinach ,kominach i dachach. SSSSSSSSuper lekarz

Nie polecam tego lekarza po kontakcie w ZUS. Arogancki i zarozumiały ,który zbagatelizował moją chorobę.

Prawie doprowadził mnie do kalectwa. Wizyty były prywatne. Miałam problem z piętą, więc dał mi zastrzyki, po których rozpuścił mi ścięgno Achillesa(przy czym zastrzyki kupiłam samodzielnie, a za każde ich podanie płaciłam tak jak za normalną wizytę, sumując około 600zł). Gdybym wzięła jeszcze jeden lub dwa zastrzyki ścięgno mogłoby się zerwać. Zdecydowanie lek nie był przeznaczony do mojego schorzenia, a w tej chwili nie jest nawet możliwa operacja, ponieważ medycyna jest BEZRADNA w moim przypadku...

.Jestem zdziwiona niektórymi negatywnymi opiniami na temat. w /w lekarza.Pan dr Marek Grabowski bardzo fachowo zoperował złamaną reke mojego syna , dzieki czemu uratował go przed kalectwem.W trakcie dalszego leczenia w przychodni był uprzejmy i bardzo skuteczny.Obecnie moje dziecko ma pełna sprawność ręki.Uważam ,że nie powinno się oceniać kwalifikacji lekarza na podstawie jego dodatkowego zajecia w ZUS-ie nie majacego nic wspólnego z leczeniem ludzi.Poza tym gdyby był niekompetentny to nie byłoby do niego 3-4 tyg terminów w przychodni , gdzxie przyjmuja też inni ortopedzi.

Super lekarz! Od kilku lat miałem bóle kolana , namawiano mnie na operację.Miałem obawy. Trafiłem do doktora Marka Grabowskiego z polecenia kolegi.Był uprzejmy, przedstawił mi jakie należy wykonać badania i dopiero wtedy zaroponował leczenie .Na raie obyło sie bez operacji , a bóle ustąpiły.

właśnie uzdrowił kolejną osobę - ręce które leczą.

właśnie uzdrowił kolejną osobę - ręce które leczą.

Badanie odbyło sie w gabinecie ZUS .Lekarz zbadał mnie dużo dokładniej niż niż ten leczacy mnie w przychodni.Ponadto zaproponował mi rehabilitacje na koszt ZUS , o czym żaden z lekarzy dotychczas mnie leczacych(długotrwale i mało skutecznie) nawet nie wspomniał.Ze słyszenia wiem ze jesli ktoś nie kombinuje to nie ma się czego obawiać.

"cudotwórca" !!!po co komu badania typu EMG jak wystarczy pomachać kończyną PANU doktorowi i jesteś cudownie ozdrowiony !

Lekarz orzecznik ZUS. Moja wizyta kilka minut. Kilka pytań szczegółowych i podstawowe badanie. L4 zasadne. Prawda jest taka że jak ktoś nie symuluje to nie ma problemu.