lekarz Marek Grobecki

Okulista

Po pięciu dniach leczenia nie widzę poprawy, więc zaczynam mieć wątpliwości, czy przepisane leki zostały właściwie dobrane. Ale to bym jeszcze była w stanie wybaczyć, bo nikt nie jest jasnowidzem i czasem trzeba próbować różnych środków. Natomiast sposób w jaki pan doktor odnosi się do pacjenta, nie mieści się w moich standardach. Jest arogancki, gburowaty i w ogóle nie słucha co się do niego mówi. Zadaje pytanie, ale nie interesuje go odpowiedź. Być może trafiłam na zły dzień, ale szczerze mówiąc, mało mnie to obchodzi. Ja nie polecam.

Doktor Marek Grobecki to zdecydowanie dobry fachowiec.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ze spokojem i kompetencją tłumaczy każdą chorobę i sposoby jej leczenia. Jedynym minusikiem jest fakt, iż należy trochę poczekać na swoją kolej(bo Pan Doktor jest niezwykle dokładny i poświęca dużo czasu pacjentom).

TAKIEGO PODEJŚCIA I PROFESJONALIZMU ŻYCZĘ KAŻDEMU OKULIŚCIE.SAMA NIE KORZYSTAM Z JEGO USŁUG,LECZ CHODZĘ Z DZIECKIEM A DO TAKIEGO ZBUNTOWANEGO DWULATKA TRZEBA MIEĆ JESZCZE WIĘCEJ CIERPLIWOŚCI I ZDECYDOWANIE TRUDNIEJ WYKONAĆ BADANIE WZROKU.DLA NIEGO TO NIE PROBLEM.

Lekarz z powołania, profesjonalista. Poza tym bardzo sympatyczny, ma czas dla pacjenta, postawił trafną diagnozę i bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym polega moje schorzenie. Polecam.

Ten lekarz jest profesjonalistą w tym co robi. Jetem stałym pacjentem tego lekarza od wielu lat i jestem bardzo zadowolony.

super człowiek, lekarz z powołania, po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. polecam

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Był dla mnie dosyć nieuprzejmy, potraktował mnie raczej jak swoją koleżankę, nie jako pacjentkę. Jeśli chodzi o kompetencję, ten lekarz niespełnił moich oczekiwań. Odradza nowoczesne metody leczenie, nie traktuje zdania i decyzji pacjenta poważnie. Jedyny plus to poświęcenie dużej ilości czasu pacjentowi.

Bardzo miły i rzetelny lekarz. POLECAM

Bardzo miły i rzetelny lekarz. POLECAM

Ten człowiek to pasjonata swojego zawodu.Byłem zaskoczony podejściem do pacjenta.to dobrze,że są jeszcze tacy lekarze! polecam wszystkim zwłaszcza tym którzy mają już dosyć felczerów

polecam wszystkim zwłaszcza tym którzy mają już dosyć felczerów

Wciąż poszukujesz "Okulista Tarnów"?

Eudomed
Szewska 12
Euro-med
ul. Skargi
Przychodnia Dermatologiczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
Krakowska 23
Gabinet Okulistyczny Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska
Rogoyskiego 25 (wejście od PCK )
ulica Szujskiego 2/3
Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne