lekarz Marek Grobecki

Świetny specjalista. Wyleczył mnie z poważnej choroby. Niestety zapracowany więc czas oczekiwania jest długi.

Polecam, pan doktor był bardzo miły i każdemu poświęcał odpowiednią ilość czasu mimo że miał akurat dużo pacjentów. Wykonał podstawowe badania, doradził. Ja jestem zadowolona:)

Brak profesjonalizmu i chceci pracy. Najlepiej antybiotyk na kanaliki zamiast rozwiązać problem.

Stanowczo nie polecam wizyty u pana doktora. Nie słucha co się do niego mówi, jest arogancki, nawet nie bada za bardzo tylko twierdzi że bazuje na wywiadzie. Wizyta trwała może 5 minut w dodatku co chwilę brał karte innej pacjentki i nawet na nią chciał wystawić receptę przy czym byłam u niego z synem i to on był pacjentem...

Po pięciu dniach leczenia nie widzę poprawy, więc zaczynam mieć wątpliwości, czy przepisane leki zostały właściwie dobrane. Ale to bym jeszcze była w stanie wybaczyć, bo nikt nie jest jasnowidzem i czasem trzeba próbować różnych środków. Natomiast sposób w jaki pan doktor odnosi się do pacjenta, nie mieści się w moich standardach. Jest arogancki, gburowaty i w ogóle nie słucha co się do niego mówi. Zadaje pytanie, ale nie interesuje go odpowiedź. Być może trafiłam na zły dzień, ale szczerze mówiąc, mało mnie to obchodzi. Ja nie polecam.

Doktor Marek Grobecki to zdecydowanie dobry fachowiec.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ze spokojem i kompetencją tłumaczy każdą chorobę i sposoby jej leczenia. Jedynym minusikiem jest fakt, iż należy trochę poczekać na swoją kolej(bo Pan Doktor jest niezwykle dokładny i poświęca dużo czasu pacjentom).

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Był dla mnie dosyć nieuprzejmy, potraktował mnie raczej jak swoją koleżankę, nie jako pacjentkę. Jeśli chodzi o kompetencję, ten lekarz niespełnił moich oczekiwań. Odradza nowoczesne metody leczenie, nie traktuje zdania i decyzji pacjenta poważnie. Jedyny plus to poświęcenie dużej ilości czasu pacjentowi.

TAKIEGO PODEJŚCIA I PROFESJONALIZMU ŻYCZĘ KAŻDEMU OKULIŚCIE.SAMA NIE KORZYSTAM Z JEGO USŁUG,LECZ CHODZĘ Z DZIECKIEM A DO TAKIEGO ZBUNTOWANEGO DWULATKA TRZEBA MIEĆ JESZCZE WIĘCEJ CIERPLIWOŚCI I ZDECYDOWANIE TRUDNIEJ WYKONAĆ BADANIE WZROKU.DLA NIEGO TO NIE PROBLEM.

super człowiek, lekarz z powołania, po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. polecam

Ten lekarz jest profesjonalistą w tym co robi. Jetem stałym pacjentem tego lekarza od wielu lat i jestem bardzo zadowolony.