dr n. med. Marek Habela

komentarz chyba w tej sytuacji niepotrzebny?

komentarz chyba w tej sytuacji niepotrzebny?

Polecam z całego serca. Doskonale dobrał mi okulary, dzięki niemu wreszcie widzę wyraźnie.

Leczę się u niego blisko 20 lat i polecam go każdemu. Naprawdę dobry specjalista

Kontrolowałam wzrok u tego Pana. Też byłam bardzo zadowolona, do momentu, gdy stwierdził u mnie podwyższone ciśnienie w oku.Po wykonaniu tylko jednego badania /pola widzenia/ stwierdził jaskrę i przepisał krople. Brałam krople. Jakież było moje zdziwienie,gdy na przypadkowej wizycie u innego okulisty, gdy powiedziałam, że mam jaskrę,zalecono mi zrobienie badań w kierunku jaskry i okazało się, że nie ma żadnych powodów do podawania kropli bo nie stwierdzono jaskry. Te gruntowne badania przechodziłam u specjalistów w szpitalu na Szaserów. Branie tych kropli to wbrew pozorom bardzo poważna sprawa dla kobiety. Dlatego zawiódł moje zaufanie.

Doskonała znajomość swojej dziedziny. Wysoka kultura osobista. Do każdego pacjenta podchodzi z szacunkiem. Poczucie humoru. Najlepszy okulista z jakim miałem do czynienia!!!!!!!!

Doskonała znajomość swojej dziedziny.
Wysoka kultura osobista.
Do każdego pacjenta podchodzi z szacunkiem.
Poczucie humoru.
Najlepszy okulista z jakim miałem do czynienia!!!!!!!!

Wyjątkowy, uroczy i kompetentny lekarz.Prwadzi mnie od 20 lat i dzięki Niemu utrzymuję w sprawności moje uszkodzone oko. Każda wizyta stanowi, opócz troskliwej porady lekarskiej, zwyczajną przyjemność wynikającą z kontaktu z uroczym człowiekiem.

Wyjątkowy, uroczy i kompetentny lekarz.Prwadzi mnie od
20 lat i dzięki Niemu utrzymuję w sprawności moje uszkodzone oko.

Chodzę do Pana Marka od 14 lat, z wady - 9 mam wadę - 1,2. Polecam

Chodzę do Pana Marka od 14 lat, z wady - 9 mam wadę - 1,2. Polecam

Kompetencja i kultura osobista.Dobre wyposażenie gabinetu.Warto

Kompetencja i kultura osobista.Dobre wyposażenie gabinetu.Warto

Polecam!leczę się od 11 lat,od 2 lat moje dziecko i wszyscy znajomi mający jakiekolwiek problemy ze wzrokiem.Panie dr.dziękuję...

Gorąco polecam. Leczy mnie już 20 lat :)

Gorąco polecam. Leczy mnie już 20 lat :)