lekarz Marek Haberko

Bardzo dobry specjalista polecony przez gastrologa, badanie wykonane dokładnie, opis bardzo szczegółowy, profesjonalny. Wykrył mi zmianę na jelicie grubym, która potwierdziła się następnie w kolonoskopii. Polecam

Jeden z nieliznych lekarzy, z ktorym pajent nawiązuje prawidłowy kontakt. To On wykrył u mnie zweżenie tętnic i na Niego trafiłem podczas wykonywania wszczepienia stentów w zasie pobytu w szpitalu.Bardzo szczegółowo opisał mi stan moich tętnic oraz sposób ich leczenia. fantastyczny jako lekarz oraz jako człowiek. Poleam z pełną odpowiedzialnością. Wieej takich lekarzy!!!