dr n. med. Marek Hanarzdr n. med. Marek Hanarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

dr n. med. Marek Hanarz

Okulista

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Polecam okulistę dr Marka Hanarza. Poszłam jedynie przebadać wzrok, ale jego lekarska dociekliwość sprawiła, że przekonał mnie do podjęcia badań w kierunku cukrzycy. I słusznie, okazało się, że choruję na cukrzycę i wykrył mi to okulista można powiedzieć. To świadczy o jego wysokim poziomie kompetencji i szerokiej medycznej wiedzy. Oprócz tego ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta, ujął mnie ciepłem i uprzejmością. Nie spieszył się, dokładnie zajął się moim problemem. Dobrze jest się do niego udać też dlatego, że badania wykonywane są na miejscu - w Okoakcent, w którym przyjmuje, jest dużo nowoczesnego sprzętu, co na pewno ułatwia i przyspiesza postawienie diagnozy. Cieszę się, że trafiłam na dr Marka Hanarza, jestem mu bardzo wdzięczna i polecam go innym :)

Dawno nie spotkałam lekarza o tak ciepłym podejściu do pacjenta. U dr Hanarza czułam, że słucha co mówię o moich dolegliwościach i analizuje, a nie traktuje rutynowo. Oprócz tego przeprowadził dokładne badania, muszę przyznać, że tez solidny wywiad lekarski i na tej podstawie postawił diagnozę. Może nie jest zbyt korzystna i przede mną skomplikowane leczenie, ale gdybym nie natrafiła na dr Hanarza to w ogóle by moja choroba może nie została wykryta i całkiem bym straciła wzrok. Dzięki niemu mam szanse ocalić wzrok. Dziękuję

Leczę się u doktora Hanarza już od kilku lat. Zaglądam do gabinetu Okoakcent, ponieważ za każdym razem mogę liczyć na profesjonalną obsługę, doradę i badanie. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, więc na miejscu można zrobić profesjonalne badania. Pan doktor Hanarz to miły i uczynny człowiek. Widać, że praca w gabinecie to jego pasja. To naprawdę doktor z powołania.

Bardzo lubię zaglądać do gabinetu Oko akcent i pana doktora Hanarza. Już z daleka widać, że to bardzo profesjonalny gabinet, gdzie można zrobic sobie szereg badań. Pan doktor to człowiek, któremu można zaufać. Bardzo kompetentny. Wie jak odpowiadać na pytania, nie boi się pytań. Jest do tego bardzo miłym człowiekiem z ciągłym uśmiechem na ustach.

Według mnie pan doktor hanarz to bardzo dobry lekarz specjalista od chorób oczu. Mam do niego zaufanie bo bardzo mi pomógł zdiagnozowac chorobę, gdzie wszyscy rozkładali ręce. Dzięki niemu mogliśmy od razu zacząć leczenie.

Miły doktor, z dużym doświadczeniem. Wizyta przebiegła bardzo dokładnie, a ja jestem bardzo zadowolona z jakości wizyty, z badań i z tego, ze pan doktor się przyklada i dobrze traktuje każdego pacjenta.

jestem bardzo zadowoloną pacjentką. Pan doktor Hanarz to wpaniały doktor okulista. Widac, że ma dużą wiedzę i doświadczenie, bo zawsze słuzy pomocą, zleca dużo badań i rozpatruje chorobę oczu pod róznymi apektami.

Pan doktor hanarz to bardzo konkretny człowiek. Na wizycie powie co i jak bez owijania w bawełne. Zawsze pomocny, a przy tym miły i uprzejmy. Wizyta u niego to czysta przyjemność.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana Hanarza. To miły i uczynny lekarz, który ma zawsze dobre słowo, a wizyta to sama przyjemność. Dodatkowo widać, że doktor ma wiedzę i doświadczenie.

Doktor jest bardzo profesjonalny i można mu zaufać. Robi dużo dodatkowych badań, więc ma dokładny obraz choroby. Widać, że zależy mu na pacjentach, bo o każdego dba z należytą starannością.

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.