dr n. med. Marek Hanarzdr n. med. Marek Hanarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

dr n. med. Marek Hanarz

Okulista

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Zaufany lekarz, już długi czas do niego chodzę na wizyty. Ma ogromną wiedzę, widać że się zna na tym co robi plus jest dokładny i szczegółowy. Szybka diagnoza przypadłości jaka nam dolega. Było pewne podejrzenie, które badania tylko potwierdziły.Leczy się u niego też mój brat oraz babcia i wszyscy go chwalimy za rzetelność, plus nie trzeba czekać na wizytę, bo niejednokrotnie się gdzies idzie np. na godz 15:00 a kończy się na tym, że wchodzimy o 17:00. Bardzo na plus!

Polecam okulistę dr Marka Hanarza. Poszłam jedynie przebadać wzrok, ale jego lekarska dociekliwość sprawiła, że przekonał mnie do podjęcia badań w kierunku cukrzycy. I słusznie, okazało się, że choruję na cukrzycę i wykrył mi to okulista można powiedzieć. To świadczy o jego wysokim poziomie kompetencji i szerokiej medycznej wiedzy. Oprócz tego ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta, ujął mnie ciepłem i uprzejmością. Nie spieszył się, dokładnie zajął się moim problemem. Dobrze jest się do niego udać też dlatego, że badania wykonywane są na miejscu - w Okoakcent, w którym przyjmuje, jest dużo nowoczesnego sprzętu, co na pewno ułatwia i przyspiesza postawienie diagnozy. Cieszę się, że trafiłam na dr Marka Hanarza, jestem mu bardzo wdzięczna i polecam go innym :)

Życzyłabym żeby u każdego specjalisty było tak jak u doktora Hanarza! Pełne skupienie się na pacjencie i jego problemie, diagnoza, odpowiednie dobranie leczenia. A dodatkowo gabinet profesjonalnie wyposażony. Oby więcej takich miejsc, gdzie człowiek idzie z pewnością, że mu naprawdę pomogą

Trafiłem tu ze względu na lokalizację. bo gabinet jest zaraz obok mojego miejsca w którym mieszkam, w każdym razie był to dobry przypadek. Pan Doktor jest rzetelny, nie traktuje ludzi jak kolejnego klienta, na którym zarobi, tylko jest ludzki, dokładny i szczegółowy, jest też fajnym człowiekiem i można z nim fajnie pogadać. Fachowiec w swojej specjalizacji :)

Do doktora Hanarza chodzę już od dobrych kilku lat. I nie wybrazam sobie ze mógłbym znaleźć lepszego specjalistę. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń - pan doktor jest profesjonalny, dokładny i do tego ma super podejście!

Według mnie pan doktor Hanarz to świetny specjalista, który ma dużą wiedzę. Ma dobre podejście do pacjenta i potrafi mu doradzić. Do tego gabinet w którym przyjmuje jest świetnie wyposażony i w pełni specjalistyczny.

Do Pana Hanarza chodzę regularnie na wizyty, ponieważ mam problemy ze wzrokiem. Pan Marek to świetny specjalista, który dobro i zdrowie pacjenta stawia zdecydowanie na pierwszym miejscu. Wizyty u niego to sama przyjemność, ponieważ jest on bardzo sympatycznym lekarzem. Miejsce godne uwagi, jeżeli ktoś szuka miejsca, w którym wykona pełną diagnostykę oczu.

Bez dwóch zdań, najlepszy specjalista w Krakowie. Niejeden raz miałem taką sytuację, że potrzebowałem szybkiej interwencji, mam niestety spore problemy. Doktor Hanarz to bardzo dobry specjalista, no i ma genialne podejście do pacjenta

Chodzę do doktora Hanarza już dobrych kilka lat. Jest to specjalista z dużym doświadczeniem i z umiejętnościami. Potrafi wytłumaczyć też wszystko prostym językiem, poświęca czas dla pacjenta. Naprawdę świetny lekarz

Doktora Hanarza poleciła mnie znajoma, po tym jak kilku okulistów nie mogło mnie zdiagnozować. A doktor Hanarz zlecił wszystkie potrzebne badania, trafnie postawił diagnozę, później leczenie, i wszystko w porządku!