dr n. med. Marek Hanarzdr n. med. Marek Hanarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

dr n. med. Marek Hanarz

Okulista

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Zaufany lekarz, już długi czas do niego chodzę na wizyty. Ma ogromną wiedzę, widać że się zna na tym co robi plus jest dokładny i szczegółowy. Szybka diagnoza przypadłości jaka nam dolega. Było pewne podejrzenie, które badania tylko potwierdziły.Leczy się u niego też mój brat oraz babcia i wszyscy go chwalimy za rzetelność, plus nie trzeba czekać na wizytę, bo niejednokrotnie się gdzies idzie np. na godz 15:00 a kończy się na tym, że wchodzimy o 17:00. Bardzo na plus!

Polecam okulistę dr Marka Hanarza. Poszłam jedynie przebadać wzrok, ale jego lekarska dociekliwość sprawiła, że przekonał mnie do podjęcia badań w kierunku cukrzycy. I słusznie, okazało się, że choruję na cukrzycę i wykrył mi to okulista można powiedzieć. To świadczy o jego wysokim poziomie kompetencji i szerokiej medycznej wiedzy. Oprócz tego ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta, ujął mnie ciepłem i uprzejmością. Nie spieszył się, dokładnie zajął się moim problemem. Dobrze jest się do niego udać też dlatego, że badania wykonywane są na miejscu - w Okoakcent, w którym przyjmuje, jest dużo nowoczesnego sprzętu, co na pewno ułatwia i przyspiesza postawienie diagnozy. Cieszę się, że trafiłam na dr Marka Hanarza, jestem mu bardzo wdzięczna i polecam go innym :)

Trafiłem tu ze względu na lokalizację. bo gabinet jest zaraz obok mojego miejsca w którym mieszkam, w każdym razie był to dobry przypadek. Pan Doktor jest rzetelny, nie traktuje ludzi jak kolejnego klienta, na którym zarobi, tylko jest ludzki, dokładny i szczegółowy, jest też fajnym człowiekiem i można z nim fajnie pogadać. Fachowiec w swojej specjalizacji :)

Do Pana Hanarza chodzę regularnie na wizyty, ponieważ mam problemy ze wzrokiem. Pan Marek to świetny specjalista, który dobro i zdrowie pacjenta stawia zdecydowanie na pierwszym miejscu. Wizyty u niego to sama przyjemność, ponieważ jest on bardzo sympatycznym lekarzem. Miejsce godne uwagi, jeżeli ktoś szuka miejsca, w którym wykona pełną diagnostykę oczu.

Pan Marek Hanarz to wspaniały człowiek i świetny specjalista. Chodzę do niego regularnie na wizyty i moja wada wzroku póki co przestała się pogłębiać dzięki doświadczeniu i wiedzy Pana Marka. Nie jest to tani okulista, ale lepiej dopłacić i mieć pewność, że wszystko będzie przeprowadzone na najwyższym poziomie.

Dawno nie spotkałam lekarza o tak ciepłym podejściu do pacjenta. U dr Hanarza czułam, że słucha co mówię o moich dolegliwościach i analizuje, a nie traktuje rutynowo. Oprócz tego przeprowadził dokładne badania, muszę przyznać, że tez solidny wywiad lekarski i na tej podstawie postawił diagnozę. Może nie jest zbyt korzystna i przede mną skomplikowane leczenie, ale gdybym nie natrafiła na dr Hanarza to w ogóle by moja choroba może nie została wykryta i całkiem bym straciła wzrok. Dzięki niemu mam szanse ocalić wzrok. Dziękuję

Mimo tego, że Pan Doktor Marek jest świetnym specjalistą to ma również super podejście do pacjenta i jest przesympatycznym i pozytywnym człowiekiem. Chodzę do niego od kilku lat na wizyty, a ostatnio tylko kontrolne. Moja wada wzroku nie pogłębia się odkąd Pan Marek mnie leczy.

Cierpliwy i wspaniały lekarz. Potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiada na każde pytania. Podoba mi się jego podejście do pacjenta, życzyłabym sobie wszędzie tak dobrego traktowania pacjenta. No i gabinet w którym są wizyty jest bardzo nowoczesny, co też jest sporym plusem.

Pan Marek jest świetnym specjalista i przemiłym człowiekiem. Wizyta kontrolna na której byłam przebiegła szybko i sprawnie. Mam wadę wrodzoną ale dzięki Pan Markowi ona się nie pogłębia i regularnie ją kontrolujemy. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u niego.

Leczę się u doktora Hanarza już od kilku lat. Zaglądam do gabinetu Okoakcent, ponieważ za każdym razem mogę liczyć na profesjonalną obsługę, doradę i badanie. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, więc na miejscu można zrobić profesjonalne badania. Pan doktor Hanarz to miły i uczynny człowiek. Widać, że praca w gabinecie to jego pasja. To naprawdę doktor z powołania.