dr n. med. Marek Hanarzdr n. med. Marek Hanarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

dr n. med. Marek Hanarz

Okulista

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Zaufany lekarz, już długi czas do niego chodzę na wizyty. Ma ogromną wiedzę, widać że się zna na tym co robi plus jest dokładny i szczegółowy. Szybka diagnoza przypadłości jaka nam dolega. Było pewne podejrzenie, które badania tylko potwierdziły.Leczy się u niego też mój brat oraz babcia i wszyscy go chwalimy za rzetelność, plus nie trzeba czekać na wizytę, bo niejednokrotnie się gdzies idzie np. na godz 15:00 a kończy się na tym, że wchodzimy o 17:00. Bardzo na plus!

Polecam okulistę dr Marka Hanarza. Poszłam jedynie przebadać wzrok, ale jego lekarska dociekliwość sprawiła, że przekonał mnie do podjęcia badań w kierunku cukrzycy. I słusznie, okazało się, że choruję na cukrzycę i wykrył mi to okulista można powiedzieć. To świadczy o jego wysokim poziomie kompetencji i szerokiej medycznej wiedzy. Oprócz tego ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta, ujął mnie ciepłem i uprzejmością. Nie spieszył się, dokładnie zajął się moim problemem. Dobrze jest się do niego udać też dlatego, że badania wykonywane są na miejscu - w Okoakcent, w którym przyjmuje, jest dużo nowoczesnego sprzętu, co na pewno ułatwia i przyspiesza postawienie diagnozy. Cieszę się, że trafiłam na dr Marka Hanarza, jestem mu bardzo wdzięczna i polecam go innym :)

Do Pana Hanarza chodzę regularnie na wizyty, ponieważ mam problemy ze wzrokiem. Pan Marek to świetny specjalista, który dobro i zdrowie pacjenta stawia zdecydowanie na pierwszym miejscu. Wizyty u niego to sama przyjemność, ponieważ jest on bardzo sympatycznym lekarzem. Miejsce godne uwagi, jeżeli ktoś szuka miejsca, w którym wykona pełną diagnostykę oczu.

Pan Marek Hanarz to wspaniały człowiek i świetny specjalista. Chodzę do niego regularnie na wizyty i moja wada wzroku póki co przestała się pogłębiać dzięki doświadczeniu i wiedzy Pana Marka. Nie jest to tani okulista, ale lepiej dopłacić i mieć pewność, że wszystko będzie przeprowadzone na najwyższym poziomie.

Dawno nie spotkałam lekarza o tak ciepłym podejściu do pacjenta. U dr Hanarza czułam, że słucha co mówię o moich dolegliwościach i analizuje, a nie traktuje rutynowo. Oprócz tego przeprowadził dokładne badania, muszę przyznać, że tez solidny wywiad lekarski i na tej podstawie postawił diagnozę. Może nie jest zbyt korzystna i przede mną skomplikowane leczenie, ale gdybym nie natrafiła na dr Hanarza to w ogóle by moja choroba może nie została wykryta i całkiem bym straciła wzrok. Dzięki niemu mam szanse ocalić wzrok. Dziękuję

Cierpliwy i wspaniały lekarz. Potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiada na każde pytania. Podoba mi się jego podejście do pacjenta, życzyłabym sobie wszędzie tak dobrego traktowania pacjenta. No i gabinet w którym są wizyty jest bardzo nowoczesny, co też jest sporym plusem.

Leczę się u doktora Hanarza już od kilku lat. Zaglądam do gabinetu Okoakcent, ponieważ za każdym razem mogę liczyć na profesjonalną obsługę, doradę i badanie. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, więc na miejscu można zrobić profesjonalne badania. Pan doktor Hanarz to miły i uczynny człowiek. Widać, że praca w gabinecie to jego pasja. To naprawdę doktor z powołania.

Pan Marek jest profesjonalistą w swoim fachu! Chorowałem często na zapalenie spojówek, moje oczy były wysuszone, pod wpływem alergii i nie tylko. Na szczęście się udało i teraz nie mam już z tym problemu. Dziękuje Panu Doktorowi!!!

Bardzo lubię zaglądać do gabinetu Oko akcent i pana doktora Hanarza. Już z daleka widać, że to bardzo profesjonalny gabinet, gdzie można zrobic sobie szereg badań. Pan doktor to człowiek, któremu można zaufać. Bardzo kompetentny. Wie jak odpowiadać na pytania, nie boi się pytań. Jest do tego bardzo miłym człowiekiem z ciągłym uśmiechem na ustach.

Według mnie pan doktor hanarz to bardzo dobry lekarz specjalista od chorób oczu. Mam do niego zaufanie bo bardzo mi pomógł zdiagnozowac chorobę, gdzie wszyscy rozkładali ręce. Dzięki niemu mogliśmy od razu zacząć leczenie.