dr n. med. Marek Hanarzdr n. med. Marek Hanarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

dr n. med. Marek Hanarz

Okulista

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Na takich specjalistów naprawde teraz ciężko trafić. Do doktora Hanarza trafiłam z zapaleniem spojówek. Szybka diagnoza i odpowiednio dobrane leczenie i szybko doszlam do siebie.

Dawno nie spotkałam lekarza o tak ciepłym podejściu do pacjenta. U dr Hanarza czułam, że słucha co mówię o moich dolegliwościach i analizuje, a nie traktuje rutynowo. Oprócz tego przeprowadził dokładne badania, muszę przyznać, że tez solidny wywiad lekarski i na tej podstawie postawił diagnozę. Może nie jest zbyt korzystna i przede mną skomplikowane leczenie, ale gdybym nie natrafiła na dr Hanarza to w ogóle by moja choroba może nie została wykryta i całkiem bym straciła wzrok. Dzięki niemu mam szanse ocalić wzrok. Dziękuję

Bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz. Nie spotkałam jeszcze tak dobrego specjalisty na swojej drodze. Bardzo trafnie postawił diagnozę i dzięki niemu mój wzrok nie ucierpiał.

Mimo tego, że Pan Doktor Marek jest świetnym specjalistą to ma również super podejście do pacjenta i jest przesympatycznym i pozytywnym człowiekiem. Chodzę do niego od kilku lat na wizyty, a ostatnio tylko kontrolne. Moja wada wzroku nie pogłębia się odkąd Pan Marek mnie leczy.

Cenię doktora Hanarza przede wszystkim za profesjonalizm i podejście do pacjenta. Zawsze czuję się komfortowo za wizytach, wiem, że wszystko mi wyjaśni.

W 100% polecam pana doktora. Cieszę się bardzo, że trafiłem do takiego profesjonalisty. Doslownie uratował mi wzrok po kilku błędnych diagnozach innych lekarzy.

Cierpliwy i wspaniały lekarz. Potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiada na każde pytania. Podoba mi się jego podejście do pacjenta, życzyłabym sobie wszędzie tak dobrego traktowania pacjenta. No i gabinet w którym są wizyty jest bardzo nowoczesny, co też jest sporym plusem.

Doktor Hanarz to najlepszy okulista do jakiego trafiłem! Trafna diagnoza,dobrze wykonany zabieg i rehabilitacja. Doktor wszystko cierpliwie tłumaczy, krok po kroku.

Najlepszy specjalista u jakiego byłem. Bardzo cenię za profesjonalizm i podejście do pacjenta. Jest bardzo miło i rzeczowo.

Leczę się u doktora Hanarza już od kilku lat. Zaglądam do gabinetu Okoakcent, ponieważ za każdym razem mogę liczyć na profesjonalną obsługę, doradę i badanie. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, więc na miejscu można zrobić profesjonalne badania. Pan doktor Hanarz to miły i uczynny człowiek. Widać, że praca w gabinecie to jego pasja. To naprawdę doktor z powołania.