dr n. med. Marek Hanarzdr n. med. Marek Hanarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

dr n. med. Marek Hanarz

Okulista

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Leczę się u doktora Hanarza już od kilku lat. Zaglądam do gabinetu Okoakcent, ponieważ za każdym razem mogę liczyć na profesjonalną obsługę, doradę i badanie. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, więc na miejscu można zrobić profesjonalne badania. Pan doktor Hanarz to miły i uczynny człowiek. Widać, że praca w gabinecie to jego pasja. To naprawdę doktor z powołania.

Doktor Hanarz uratował moje oko, dosłownie! Wielu okulistów nie mogło mi pomóc, dopiero w oko akcent otrzymałam odpowiednią opiekę

Jak najbardziej polecam doktora Hanarza. Nie tylko jest bardzo zaufanym profesjonalistą, ale też wszystko potrafi wytłumaczyć, na spokojnie.

Ogólnie kocham pisać wiersze, więc napiszę krótki wiersz o Panu Doktorze Marku: Doktor Marek specjalista, Nasz najlepszy okulista! Sprawdza naszych oczu zdrowie, Nie potrzebne pogotowie, Chcesz mieć wzrok jak orzeł przedni, Do doktora Marka biegnij! Dziękuję!

Ogólnie kocham pisać wiersze, więc napiszę krótki wiersz o Panu Doktorze Marku:

Doktor Marek specjalista,
Nasz najlepszy okulista!
Sprawdza naszych oczu zdrowie,
Nie potrzebne pogotowie,
Chcesz mieć wzrok jak orzeł przedni,
Do doktora Marka biegnij!

Dziękuję!

Pan Marek jest profesjonalistą w swoim fachu! Chorowałem często na zapalenie spojówek, moje oczy były wysuszone, pod wpływem alergii i nie tylko. Na szczęście się udało i teraz nie mam już z tym problemu. Dziękuje Panu Doktorowi!!!

Bardzo lubię zaglądać do gabinetu Oko akcent i pana doktora Hanarza. Już z daleka widać, że to bardzo profesjonalny gabinet, gdzie można zrobic sobie szereg badań. Pan doktor to człowiek, któremu można zaufać. Bardzo kompetentny. Wie jak odpowiadać na pytania, nie boi się pytań. Jest do tego bardzo miłym człowiekiem z ciągłym uśmiechem na ustach.

Według mnie pan doktor hanarz to bardzo dobry lekarz specjalista od chorób oczu. Mam do niego zaufanie bo bardzo mi pomógł zdiagnozowac chorobę, gdzie wszyscy rozkładali ręce. Dzięki niemu mogliśmy od razu zacząć leczenie.

Przede wszystkim świetny specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Cierpliwie tłumaczy każdy krok leczenia, odpowiada na wszystkie pytania, a nie zawsze się trafia na takie podejście. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze

Zaufany specjalista, chodzę do niego już długiiiii czas, mój syn też. Pomaga mi zarówno z doborem okularów, robimy badania okresowe, okulistyczne, leczyłem się też na zaćmę u tego Pana. Bardzo rzetelny specjalista!

jestem bardzo zadowoloną pacjentką. Pan doktor Hanarz to wpaniały doktor okulista. Widac, że ma dużą wiedzę i doświadczenie, bo zawsze słuzy pomocą, zleca dużo badań i rozpatruje chorobę oczu pod róznymi apektami.