dr n. med. Marek Hanarzdr n. med. Marek Hanarz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

dr n. med. Marek Hanarz

Okulista

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Miły doktor, z dużym doświadczeniem. Wizyta przebiegła bardzo dokładnie, a ja jestem bardzo zadowolona z jakości wizyty, z badań i z tego, ze pan doktor się przyklada i dobrze traktuje każdego pacjenta.

Pan doktor Hanarz to bardzo dobry specjalista. Cenię go za wiedzę, doświadczenie i za podejście do pacjenta. Pan doktor jest niezwykle miły, sympatyczny i otwarty. Można z nim porozmawiać, zawsze chętnie odpowie, a do każdego badania bardzo się przykłada. Gdy coś nie pasuje powtarza badanie i nie lekceważy. Jestem na tak.

Pan doktor hanarz to bardzo konkretny człowiek. Na wizycie powie co i jak bez owijania w bawełne. Zawsze pomocny, a przy tym miły i uprzejmy. Wizyta u niego to czysta przyjemność.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana Hanarza. To miły i uczynny lekarz, który ma zawsze dobre słowo, a wizyta to sama przyjemność. Dodatkowo widać, że doktor ma wiedzę i doświadczenie.

Doktor jest bardzo profesjonalny i można mu zaufać. Robi dużo dodatkowych badań, więc ma dokładny obraz choroby. Widać, że zależy mu na pacjentach, bo o każdego dba z należytą starannością.

Uważam, że pan doktor Hanarz to świetny specjalista. Potrafi w oczach wyczytać niemal wszystko. Jest bardzo dobrym lekarzem, a przy okazji miłym i sympatycznym człowiekiem. Można z nim porozmawiać, podpytać, a zawsze odpowie i znajdzie dobre słowo dla pacjenta. A to się liczy i do takich lekarzy chodzi się bardzo chętnie.

Pan doktor Hanarz to specjalista. Badał mi oczy, a wykrył u mnie cukrzycę, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. gdyby nie on nadal myślałabym, że jestem w pełni zdrowa. Jak widac z oczu można wyczytać wiele rzeczy, ale potrafi to tylko doktor o tak dużym doświadczeniu i wiedzy jak doktor Hanarz.

Pan doktor hanarz to prawdziwy specjalista. Dzięki niemu dowiedziałam się, że cierpię na cukrzycę, co podobno dało się wyczytać w moich oczach. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak świetnego specjalistę.

Pan doktor hanarz to niezwykle miły i uprzejmy człowiek. Bardzo lubię zaglądać do gabinetu okoakcent w krakowie, bo czeka tam na mnie zawsze pełen profesjonalizm, uśmiech i porada.

Zaglądam do pana doktora Hanarza i gabinetu Okoakcent, ponieważ czeka tam na mnie zawsze miła obsługa, pełen profesjonalizm i otwartość na drugiego człowieka. Widać, że pan doktor to człowiek z zamiłowaniem do tego co robi. Wiem, że mogę mu w pełni zaufać i oddać swój wzrok w jego ręce.