Pan Doktor Hara jest jedynym lekarzem, jakiego spotkałam, który wita się z pacjentem i żegna podaniem ręki!:))) Być może coś takiego zdarza się w prywatnych gabinetach, ale w publicznym szpitalu???...pełne zaskoczenie:) i od razu wrażenie, że temu LEKARZOWI warto zaufać:) Poza tym uśmiech,serdeczność, cierpliwość i wyczerpujące informacje dotyczące zabiegu, jakiemu musiałam się poddać. Miałam usuwany pęcherzyk żółciowy metodą laparoskopową.Panicznie się bałam i właściwie chciałam odwlec ten problem na "święty nigdy", ale Pan Doktor przekonał mnie, że nie ma na co czekać i za to jestem Mu bardzo, bardzo wdzięczna!!!:). W ...

W tej chwili mija 3-ci miesiąc od zabiegu, a ja czuję się świetnie. Skończyły się moje częste wizyty na SORze, coraz bardziej rozszerzam zaleconą dietę i co najważniejsze NIC mnie nie boli.
Pan Doktor Hara jest po prostu LEKARZEM na MEDAL!!!:)

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)