prof. dr hab. n. med. Marek Harat

Neurochirurg

Polecam wizytę u Pana Doktora z czystym sumieniem. Uprzejmy i rzeczowy. Wytłumaczył wszystko od A do Z.

Dzień dobry, Zmagam sie ze stenoza odcinka ledzwiowego, która odbiera mi radość życia i pojawily sie objawy neurologiczne. Nie wiem ile jeszcze mam czasu- zanim pojawia sie objawy paraliżujące. Proszę czy ktoś może mi podać kontakt do doktora. Szpital nie odbiera- jotka123456789@wp.pl. Bardzo dziękuje!

Bardzo dziękuje!

Prywatna wizyta z przeszło 30-minutowym opóźnieniem typowo na tzw. odrzucenie od siebie pacjenta i wszelkich jego problemów. Jest to też pierwszy lekarz w historii na jakiego trafiłem który obala wyniki badań rezonansu ze szpitala w którym sam jest zatrudniony (Szpital Wojskowy) a niewątpliwie jest to sprawa bez precedensu. Na koniec wizyty otrzymałem na piśmie że nie mam żadnych przepuklin tak, tak, stał się istny cud! oczywiście wyniki badań MRI mówią zupełnie co innego to samo tyczy się moich problemów z poruszaniem się co tylko zaświadcza o braku należytych kompetencji albo ...

Jest to też pierwszy lekarz w historii na jakiego trafiłem który obala wyniki badań rezonansu ze szpitala w którym sam jest zatrudniony (Szpital Wojskowy) a niewątpliwie jest to sprawa bez precedensu. Na koniec wizyty otrzymałem na piśmie że nie mam żadnych przepuklin tak, tak, stał się istny cud! oczywiście wyniki badań MRI mówią zupełnie co innego to samo tyczy się moich problemów z poruszaniem się co tylko zaświadcza o braku należytych kompetencji albo o dużych problemach ze wzrokiem pana profesora... Szkoda że napisał mi abym do niego przyjechał ale cóż tym sposobem wpadło mu 300 zł. a ja tak jak byłem z problemem tak z nim pozostałem.
Reasumując: bezsensowna wizyta stracony czas i pieniądze. Zachowanie lekarza naganne co poruszyło całą moją rodzinę. Sprawdza się to że nie tytuły naukowe czynią człowieka dobrym lekarzem a chęć pomocy pacjentowi, tutaj zdecydowanie tego zabrakło. Zdecydowanie odradzam!

Prof. Dr hab. n.med. Marek Harat „ Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi….” Bardzo gorąco i serdecznie dziękuję Panu Profesorowi za danie mi szansy na normalne życie. Dziękuję za Pana spokój, opanowanie i nadzieję, którą Pan daje nam jako pacjentom. W dniu 07 czerwca 2018r. przeprowadził Pan operację kręgosłupa na odcinku piersiowym, bardzo trudnym dla przeprowadzenia operacji. Wszystko zakończyło się pomyślnie. Dziękuję Panie Profesorze i życzę dużo zdrowia i dalszych ...

Prof. Dr hab. n.med. Marek Harat

„ Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,
lecz przez to kim jest;
nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi….”

Dziękuję za Pana spokój, opanowanie i nadzieję, którą Pan daje nam jako
pacjentom.
Wszystko zakończyło się pomyślnie.
Dziękuję Panie Profesorze i życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów w swojej pracy.

Wdzięczny Pacjent
Andrzej z Bydgoszczy z rodziną

Pan Profesor jest wspaniałym neurochirurgiem. Operował mnie usuwajac guza mózgu. Przyjechałam do Bydgoszczy z Krakowa. Zanim doparłam do pana profesora byłam na konsultacjach w Warszawie, Katowicach, Gliwicach. Pan doktor mnie uratował. Jestem innym człowiekiem. Atmosfera panujaca we wrześniu 2014r. na oddziale neurochirurgii była terapią psychologiczną. Lekarze, pielegniarki, rehabilitańci, salowe wspierali zwykłego pacjenta w każdej chwili. Jest to moja subiektywna opinia, ponieważ kazdy odbiera inaczej trudne sytuacje życiowe.

Witam. Czy ktoś z Państwa jest w stanie podać mi jakikolwiek kontakt do doktora? Próbowałam już dzwonić do szpitala,ale nikt nie udzielił mi pomocy. Jest to nasza ostatnia nadzieję,proszę o pomoc.

Bardzo wspaniały lekarz, o spokojnym usposobieniu, bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegała operacja kręgosłupa, miałam bardzo silne bóle, które nie dawały mi spać , po pierwszej operacji czułam się świetnie. Nareszcie ustąpił mi ból, kolejną oper...profesor przeprowadził po 2 latach, obecnie mam wstawione 2 implanty i czuję się świetnie. Polecam profesora Harata, jest bardzo miłym lekarzem, wysłucha każdego ze spokojem , decyzję podejmuje po głębszym zastanowieniu się ....

Witam, czytając wszystkie opinie o Panu Doktorze człowiek nabiera większej wiary,że wszystko się ułoży. Dlatego zwracam się z prośbą o kontakt z osobą która miała zdiagnozowanego NACZYNIAKA RDZENIA KRĘGOSŁUPA- taką diagnozę postawiono mojemu bratu. Lekarze ze szpitala w Szczecinie stwierdzili, że takich przypadków się nie operuje lecz czytając na forum doszukałam się, że Pan Profesor miał już doczynienia z podobnymi przypadłościami. Czy któraś z osób z forum miała przeprowadzoną operację w tym zakresie??? Bardzo proszę o kontakt smile862@wp.pl a Panu Profesorowi życzę dalszych sukcesów, i oby takich ludzi było jak najwięcej. Pozdrawiam Ewelina

Wspaniały przede wszystkim człowiek,specjalista w każdym calu,podejście i kompetencje na najwyższym poziomie.Godny polecenia.Profesor operował męża(guz mózgu)dziś mąż ma się dobrze,a dużych nadziei nie było.Profesorze, dziękuję.

Pan prof. wzbudził we mnie zaufanie na pierwszej wizycie (prywatnej) po której zdecydowałem się na zabieg (pełnopłatny).Z nadzieją, że efekt operacji pomoże mi odzyskać podstawową sprawność zainwestowałem z pomocą rodziny 40000pln.Po upływie roku mój stan zdrowia pozwala mi jedynie (lub "aż") na funkcjonowanie w obszarze łóżka, a pan prof. Harat twierdzi, że pozostaje mi tylko leczenie farmakologiczne. Zawiedziony

Zawiedziony