Zoperował mi oba biodra metodą kapoplastyki i jest rewelacyjnie

Zoperował mi oba biodra metodą kapoplastyki i jest rewelacyjnie

Od siedmiu lat mam kontakt z drMarkiem Hawranek,. po pierwszej wizycie konsultacyjnej po ocenie moich obu kolan zostałam zakwalifikowana do zabiegu endo,po pół roku zostałam zoperowana,zaś drugie kolano po 7 m-cach do dnia dzisiejszego jestem sprawna,ćwiczę na rowerze itp.Za to jestem mu bardzo wdzięczna/ polecam /

jestem zadowolony z wizyty .Pan doktor poświęcił mi 35 minut tłumacząc rzeczowo co i jak .Czeka mnie rekonstrukcja wiązadeł oraz proteza.Już nie długo będę po jednym i drugim .Polecam doktora.

Kompetentny lekarz! Najlepszy w swoim fachu jeżeli chodzi o stawy kolanowe i biodrowe :) zdecydowanie polecam !

Kompetentny, wspaniały lekarz! Szczęśliwego Nowego Roku Panie Doktorze :)

Kompetentny, wspaniały lekarz! Szczęśliwego Nowego Roku Panie Doktorze :)

Wspaniały specjalista, na pewno godny polecenia! Jestem jego pacjentką od roku, mam do niego całkowite zaufanie.

bardzo dobry lekarz-ortopdeda, zarowno pod wzgledem komunikacji z pacjentem, jak i profesjonalizmu. minusem jest dlugi czas oczekiwania na wizyte. godny polecania lekarz!