dr n. med. Marek Hołoweńko

Ortopeda, Traumatolog

Wspaniały lekarz, wszystko cierpliwie mi wytłumaczył poświęcił mnóstwo czasu. I przede wszystkim mnie pocieszył, zamiast przewidywać najgorsze. Polecam, bo takich lekarzy ciężko znaleźć.

Wspaniały, cierpliwy, o olbrzymiej wiedzy. Genialny lekarz! Polecam go. Bardzo cieply człowiek z dużym poczuciem humoru.

Wspaniały, cierpliwy, o olbrzymiej wiedzy.
Genialny lekarz! Polecam go. Bardzo cieply człowiek z dużym poczuciem humoru.

u tego lekarza była już część mojej rodziny, mnie samej polecono go na pogotowiu. trzeba się przygotować na długie siedzenie w gabinecie, bo ten lekarz poświęca max uwagi i czasu każdemu - a to także dłuższe czekanie w kolejce przed gabinetem, ale warto. A przy tym super nastawienie do leczenia, bardzo pozytywny człowiek - jak na lekarza to zadziwiające. JA trafilam z prostym złamaniem, więc trudno po tak prostej sprawie oceniać kompetencje chociaż wydaje mi się dobrym specjalistą, ale takie podbudowanie psychiczne bylo też bardzo pomocne. No i opinie osób w kolejce też podobne. JAk sie siedzi i czeka i pacjent [przede mną siedzi hmmm 40min to jest mocno denerwujące, ale potem jak ja też siedze 4omin, to wychodzę podbudowana i myslę że warto..czekać i sie irytowac kolejką;]

Bardzo kompetentny i rzetelny lekarz o wielkiej wiedzy, dużym doświadczeniu i ogromnej kulturze osobistej.Cierpliwie tłumaczy problem zdrowotny i szuka najlepszej metody do jego rozwiązania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile stan pacjenta tego wymaga. Polecam dr Marka z czystym sumieniem i przekonaniem, że kolejni pacjenci będą zadowoleni z prowadzonego przez Niego leczenia. Dziękując za opiekę życzę wszystkiego najlepszego. A. Perkowska

Poświęca pacjentowi tyle czasu ile stan pacjenta tego wymaga.
Dziękując za opiekę życzę wszystkiego najlepszego.
A. Perkowska

Diagnoza trafna, leczenie udane, miły Pan, niedrogo. Po roku chodzenia po lekarzach ortopedii wreszcie kompetencja. Dziękuję

Diagnoza trafna, leczenie udane, miły Pan, niedrogo.
Po roku chodzenia po lekarzach ortopedii wreszcie kompetencja.
Dziękuję

Ja, niestety, nie będę dobrze wspomniał dra Hołoweńko. Moim schorzeniem było uwięzienie nerwu łokciowego. Od Pana doktora podczas trzech wizyt na przestrzeni pól roku dowiedziałem się, na podstawie tylko i wyłącznie wywiadu, że przeciążyłem łokieć i pomóc może jedynie czas i zabiegi, dla przyspieszenia procesu regeneracji. Jak się potem dowiedziałem, wszystkie objawy, o których poinformowałem lekarza, wskazywały na problem z nerwem. Jakim cudem człowiek, legitymujący się tytułem doktora nauk medycznych, może błędnie zdiagnozować taki przypadek? Zamiast wysłać mnie na badanie USG, a następnie skierować na operację wyciągnął ode mnie pieniądze, a co najgorsze, zafundował mi uszczerbek na zdrowi - m.in. zanik mięśni ręki. Odradzam wszystkim korzystanie z usług tego lekarza, dla którego przewlekłe dolegliwości bólowe u pacjenta nie są niczym niepokojącym, ponieważ sam kiedyś upadł na nadgarstek i przez rok nie mógł zrobić pompki.:-)

Jest to człowiek o nie samowitej kulturze zawodowej.Mówiąc inaczej,odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.To co czytałam pozytywnego w wypowiedziach,z cała odpowiedzialnością potwierdzam.List niezadowolonego pana nie może wpłynać na całość oceny.Ja byłam, tak jak wiele pacjętów zaskoczona ,że jednak zdarzają się lekarz z powołania.Dziekuję Bogu za Doktora Marka Hołoweńko.Polecam każdemu potrzebującemu.

Wyjątkowy lekarz! Mało tego, że jest kompetentny to jeszcze mówi ludzkim głosem, co nie jest takie powszechne u lekarzy. Polecam!

Polecam, można odzyskać zaufanie do służby zdrowia. Cena wizyty nie jest niska, ale Pan Marek solidnie za tę cenę pracuje.

Polecam, można odzyskać zaufanie do służby zdrowia.
Cena wizyty nie jest niska, ale Pan Marek solidnie za tę cenę pracuje.

zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam