dr n. med. Marek Hołoweńko

Ortopeda, Traumatolog

Wspaniały lekarz, wszystko cierpliwie mi wytłumaczył poświęcił mnóstwo czasu. I przede wszystkim mnie pocieszył, zamiast przewidywać najgorsze. Polecam, bo takich lekarzy ciężko znaleźć.

Wspaniały, cierpliwy, o olbrzymiej wiedzy. Genialny lekarz! Polecam go. Bardzo cieply człowiek z dużym poczuciem humoru.

Wspaniały, cierpliwy, o olbrzymiej wiedzy.
Genialny lekarz! Polecam go. Bardzo cieply człowiek z dużym poczuciem humoru.

Diagnoza trafna, leczenie udane, miły Pan, niedrogo. Po roku chodzenia po lekarzach ortopedii wreszcie kompetencja. Dziękuję

Diagnoza trafna, leczenie udane, miły Pan, niedrogo.
Po roku chodzenia po lekarzach ortopedii wreszcie kompetencja.
Dziękuję

Bardzo kompetentny i rzetelny lekarz o wielkiej wiedzy, dużym doświadczeniu i ogromnej kulturze osobistej.Cierpliwie tłumaczy problem zdrowotny i szuka najlepszej metody do jego rozwiązania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile stan pacjenta tego wymaga. Polecam dr Marka z czystym sumieniem i przekonaniem, że kolejni pacjenci będą zadowoleni z prowadzonego przez Niego leczenia. Dziękując za opiekę życzę wszystkiego najlepszego. A. Perkowska

Poświęca pacjentowi tyle czasu ile stan pacjenta tego wymaga.
Dziękując za opiekę życzę wszystkiego najlepszego.
A. Perkowska

Wyjątkowy lekarz! Mało tego, że jest kompetentny to jeszcze mówi ludzkim głosem, co nie jest takie powszechne u lekarzy. Polecam!

Polecam, można odzyskać zaufanie do służby zdrowia. Cena wizyty nie jest niska, ale Pan Marek solidnie za tę cenę pracuje.

Polecam, można odzyskać zaufanie do służby zdrowia.
Cena wizyty nie jest niska, ale Pan Marek solidnie za tę cenę pracuje.

Jest to człowiek o nie samowitej kulturze zawodowej.Mówiąc inaczej,odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.To co czytałam pozytywnego w wypowiedziach,z cała odpowiedzialnością potwierdzam.List niezadowolonego pana nie może wpłynać na całość oceny.Ja byłam, tak jak wiele pacjętów zaskoczona ,że jednak zdarzają się lekarz z powołania.Dziekuję Bogu za Doktora Marka Hołoweńko.Polecam każdemu potrzebującemu.

zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam

To na prawdę "super portal". Każdego można zmieszać z błotem bez żadnych konsekwencji. Kto na takie coś pozwala. A może by tak sędziów oceniać albo prokuratorów w podobnym portalu. "RankingLekarz. pl" to jakaś pomyłka intelektu.

Jak najbardziej polecam, lekarz który wie jak zaradzic danemu schorzeniu a nie eksperymentuje. Zawsze miły i uprzejmy! Polecam!