dr hab. Marek Irla

Potwierdzam opinie - świetny lekarz, znakomity fachowiec oraz człowiek z uśmiechem na twarzy. Skupiony nad problemem pacjenta, podaje rozwiązanie i jeszcze wytłumaczy dlaczego proponuje takie rozwiązanie. Niesamowite. Polecam Pana Doktora każdemu, kto potrzebuje pomocy chirurga ortopedy.

Bardzo polecam Pana doktora operowala mi dwa biodra mam endoptotezy dzieki doktorowi mam zycie bez bolu i znakomity fachowiec i czlowiek pozdrawiam

Świetny lekarz bardzo dobre podejście do pacjenta chociaż mam 48 lat operacja się udała. Do nikogo bym innego lekarza się nie udała dziękuję Panie doktorze za wszystko. Jest Pan wyjątkowym lekarzem i bardzo uprzejmym. Z całego serca dziękuję

jeszcze nie spotkałem tak pozytywnego lekarza jak i całego zespołu. Sprawna i profesjonalna pomoc w naprawdę trudnych przypadkach. Godny polecenia w każdym calu. Mało jest (o ile w ogóle są) takich oddziałów z tak dobraną ekipą stawiającą na pierwszym miejscu dobro pacjenta i to od ordynatora po personel pomocniczy. PEŁEN PROFESJONALIZM !!!!

Świetny lekarz a przede wszystkim człowiek który wysłuchał tego co wyczytałam w internecie na temat zwyrodnienia stawów mojej mamy z uśmiechem na twarzy i docenil wiedzę, a nie krytykował takich lekarzy brakuje polecam bardzo tego specjalistę bo tak zapamiętam Pana Dr Irle 😃😃😃

a można prosić jakieś namiary do tego lekarza? chciałabym umówić się na wizytę do niego, ponieważ od jakiegoś czasu mam problemy z kolanem

Super lekarz. Bardzo jestem Jemu wdzięczna za pomoc. Gdy czegoś nie wie, nie ściemnia, tylko konsultuje chorobę z innym lekarzem. Taki sam super państwowo jaki prywatnie. Gorąco polecam.

Miałem problemy z nadgarstkiem.Pan doktor okazał się być profesjonalistą.

Miałem problemy z nadgarstkiem.Pan doktor okazał się być profesjonalistą.

bardzo dobry lekarz, widać że posiada dużą wiedzę i w pełni ją wykorzystuje w swojej pracy. Jednym zdaniem zna się na rzeczy.Taką opinię przekazuję wszystkim moim znajomym. Roman Michalski pacjent z Poznania, przy okazji pozdrowienia dla pana doktora.

Byłem po wypadku i początkowo leczyli mnie w szpitalu koszalińskim. Następnie udałem się do szczecineckiego szpitala. Przeżyłem szok. Miły lekarz, doskonała opieka, ładny oddział. Jednak można w tym kraju stworzyć coś prawidłowo. Doktor Marek Irla był bardzo kompetentny i mi pomógł. Polecam go wszystkim potrzebującym pomocy ortopedy. Naprawdę dobry lekarz.