dr hab. Marek Irla

Ortopeda

jeszcze nie spotkałem tak pozytywnego lekarza jak i całego zespołu. Sprawna i profesjonalna pomoc w naprawdę trudnych przypadkach. Godny polecenia w każdym calu. Mało jest (o ile w ogóle są) takich oddziałów z tak dobraną ekipą stawiającą na pierwszym miejscu dobro pacjenta i to od ordynatora po personel pomocniczy. PEŁEN PROFESJONALIZM !!!!

Świetny lekarz a przede wszystkim człowiek który wysłuchał tego co wyczytałam w internecie na temat zwyrodnienia stawów mojej mamy z uśmiechem na twarzy i docenil wiedzę, a nie krytykował takich lekarzy brakuje polecam bardzo tego specjalistę bo tak zapamiętam Pana Dr Irle 😃😃😃

a można prosić jakieś namiary do tego lekarza? chciałabym umówić się na wizytę do niego, ponieważ od jakiegoś czasu mam problemy z kolanem

Super lekarz. Bardzo jestem Jemu wdzięczna za pomoc. Gdy czegoś nie wie, nie ściemnia, tylko konsultuje chorobę z innym lekarzem. Taki sam super państwowo jaki prywatnie. Gorąco polecam.

Mimo młodego wieku doktorowi Markowi Irli udało się to,co niektórym nie udaje sie.Zdobył szacunek,zaufanie,sympatię i wdzięczność pacjentów.Jego mądrość,fachowość,kompetencje,niespotykana uprzejmosć i życzliwość ,oraz zdecydowanie w podejmowaniu decyzji sprawiają ,że pacjent ma poczucie bezpieczeństwa.Najwyżej cenię wielką ludzką wrażliwość jaka cechuje doktora Marka Irlę,dzięki której mogłam leczyś się w Poradni i w Szpitalu w Szczecinku.Chcę wyrazić swoją wdzięczność,złożyć podziękowanie doktorowi Markowi .Polecam wszystkim doktora marka Irlę.

To bardzo dobry lekarz, dzięki któremu moja mama, po skomplikowanej operacji, przechodzi obecnie pomyślnie rehabilitację w Białogardzie. Pomimo osiemdziesięciu lat chce jej się ponownie żyć. Dzięki doktorze, oby pan pozostał w Szczecinku jak najdłużej. Tacy lekarze jak pan przywracają wiarę w bardzo dobrą służbę zdrowia, a pacjenci mogą się przy panu czuć bezpieczni (nawet ci w późnym wieku). Zresztą jak sam pan powiedział : nie leczy się wieku , a chorobę.

Byłem po wypadku i początkowo leczyli mnie w szpitalu koszalińskim. Następnie udałem się do szczecineckiego szpitala. Przeżyłem szok. Miły lekarz, doskonała opieka, ładny oddział. Jednak można w tym kraju stworzyć coś prawidłowo. Doktor Marek Irla był bardzo kompetentny i mi pomógł. Polecam go wszystkim potrzebującym pomocy ortopedy. Naprawdę dobry lekarz.

Jestem bardzo zadowolony z dr Marka Irli. Począwszy od diagnozy po czas rehabilitacji po zabiegu rekonstrukcji ścięgna prostownika kciuka. To zadanie w zasadzie należało wykonać u specjalisty chirurgii ręki jednakże dr Irla wykonał je perfekcyjnie. Jeszcze raz dziękuje!!!

bardzo dobry lekarz, widać że posiada dużą wiedzę i w pełni ją wykorzystuje w swojej pracy. Jednym zdaniem zna się na rzeczy.Taką opinię przekazuję wszystkim moim znajomym. Roman Michalski pacjent z Poznania, przy okazji pozdrowienia dla pana doktora.

Jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym specjalistą!!! Brakuje nam Pana w szpitalu w Koszalinie doktorze i tylko możemy pozazdrościć szpitalowi w Szczecinku. Swoimi metodami leczenia postawił mnie Pan błyskawicznie na nogi. Serdecznie pozdrawiam - Beata G.

Jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym specjalistą!!!