lekarz Marek Janiszlekarz Marek Janisz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lekarz Marek Janisz

Chirurg ogólny, USG

Po ukończeniu studiów w 1996 roku i rozpocząłem specjalizację z chirurgii ogólnej. Praktykę w zakresie leczenia chorób piersi nabyłem w przyklinicznej Poradni Chorób Piersi w Bytomiu.

Obecnie zajmuje się: profilaktyką raka piersi, wykonywaniem badań USG piersi, diagnostyką zmian w piersiach oraz leczeniem chorób piersi – zarówno chirurgicznym, mammotomijnym jak i niechirurgicznym -wszystko w oparciu o najwyższej klasy aparat General Electric (USA) USG - Logiq 9 - Color Doppler.

POlecam gorąco Pana doktora - miałam kłopoty z piersiami i Pan doktor mi pomógł. Bardzo kompetentny oraz bardzo dokładnie wyjaśnił cały zabieg związany z piersiami.

Odwiedziłam doktora Marka Janisza w celu podretuszowania upływu czasu pojawiającego się na mojej twarzy. Nowoczesny i pięknie urządzonz gabinet oraz przemiła atmosfera. Sam zabieg i podeście doktora do pacjenta w pełni profesjonalne. Bezbólowy przebieg. Czekalam z tą opinią prawie 2 tygodnie, by opisac efekty, które zgodnie z zapewnieniem są bardzo dobre ! Polecam z pełnym przekonaniem tego lekarza i pozdrawiam go serdecznie !

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.

Witam, pierwszy raz w życiu byłam na USG piersi i trafiłam do dr Marka Janiasz, poleciła mi go koleżanka, okazało się że to bardzo kompetentny, życzliwy, kulturalny człowiek. W trakcie badania doktor wszystko tłumaczył, i poświęcił mi maksymalną ilość czasu, rzadko kiedy trafia się na takiego fachowca.Polecam .

Miły, wesoły, porządnie wykonuje zabiegi, ale...Zdarzało mu się wykonywać zabiegi na szpitalnym, a zatem publicznym, sprzęcie za pieniądze. Zawsze tak kombinował, żeby pacjentka trafiła na płatny zabieg. Usilnie namawia na przeróżne dodatkowe zabiegi. Mnie jednak taka pazerność odpycha.

Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza. Uważam go za wybitnego fachowca, a także wspaniałego człowieka. Miałam ogromny problem z piersiami i to właśnie on mi pomógł.

Usg piersi. Pan doktor wytłumaczył mi istotę problemu, ustalił przebieg leczenia. Dodam, że był to drugi lekarz do którego udałam się z problemem i mogę z czystym sumieniem polecić Pana doktora.

Polecam goraca Dr Marka Janisza.To czlowiek godny poelcenia jako lekarz-solidnie podchodzi do pacjeta i nie robi tego na odczepengo jak inni lekarze. Pozdrawiam stała pacjetka

Pan Doktor bardzo uprzejmy, kompetentny i doświadczony. Byłam pierwszy raz w nowej przychodni, trochę się obawiałam, ale jestem zadowolona, nie musiałam czekać w kolejce, poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył i wykonał dodatkowe badania. Polecam wszystkim.

Świetny człowiek, pacjent jest dla niego najważniejszy, poświęca swój czas, wszystko dokładnie opisuje, człowiek idzie na zabieg w pełni przygotowany na to co go czeka. Profesjonalista w swoim fachu. Ludzki :). Bardzo polecam !!!