lek. dent. Marek Janiszewski

Dzień dobry, gdzie w Łodzi przyjmuje Pan doktor bo nie moge nigdzie znaleźć. Dziękuje z góry za odpowiedź.

Dzień dobry,

Cała wizyta przebiegła wzorowo. Górna ósemka usunięta bez najmniejszego problemu. 5 gwiazdek bez zastanowienia

Pan Doktor usunał mi dolną ósemkę. Zabieg był trudny, ale Pan Doktor wszystko tłumaczył, rozładowywał atmosferę. Po zabiegu wszystko dokładnie wytłumaczył, tak że byłem przygotowany na wszystko, nic w czasie gojenia nie było zaskoczeniem. Serdecznie polecem.

Najlepszy dentysta u jakiego byłam, bardzo miły, spokojny, wszystko wytłumaczy, ogólnie nie czułam żadnego stresu związanego z wizytą, można było również pożartować :)