dr n. med. Marek Jankiewicz

Kardiolog

Cudowny czlowiek super specjalista empatyczny i profesjonalny traktuje pacjenta tak ze ten czuje sie kims wyjatkowym. Po wielu pobytach w szpitalach moj tato byl zachwycony kultura i haryzma Pana Doktora. Po prostu mistrz w swoim zawodzie. Dzieki DOKTORZE za to ze jestes dzieki za to jaki jestes i dziekujemy za to ze nie wyjechales z tego kraju ktory mowiac oglednie sluzbe zdrowia traktuje po macoszemu. DZIEKI

Moja mama dusiła się, i nie pomagały pobyty w szpitalu (powiatowym). Po jednej wizycie funkcjonuje w miarę normalnie. Dla nas to sukces a wdzięczność dla Pana Doktora za trafną diagnozę i celne leki nie ma granic. Polecam, bo i mnie polecono tę wizytę no i się nie zawiodłam!

Wspaniały lekarz i człowiek.Odpowiadając na pytania pacjenta nie zerka nerwowo na zegarek.W sposób zrozumiały stara się wyjaśnić działanie leku.W sposób przystępny stara się rozwiać obawy działań niepożądanych przyjmowanych leków.

Bardzo kompetentny i super uprzejmy.Wyjaśnia bardzo dokładnie chorobę, podchodzi do pacjenta bardzo solidnie.

bardzo dobry lekarz, kompetentny i trafnie stawia diagnozę

bardzo dobry lekarz, kompetentny i trafnie stawia diagnozę

Bardzo dobry specjalista ze wspaniałym i życzliwym podejściem do pacjenta. Leczę się u Pana Doktora już od ponad 2 lat i muszę przyznać,że dzięki Niemu mogę normalnie funkcjonować a problemy z sercem nie są już tak odczuwalne jak dawniej.Pozdrawiam

Uważam że jest to dr pracujący w jednym z najlepszych szpitali z dobrymi kardiologami. W sprawach sercowych jest świetnym specjalistą. Potraktował mnie bardzo życzliwie. Polecam tego Pana.

Pan Doktor był nieuprzejmy, potraktował mnie lekceważąco, nie polecam.

Pan Doktor był nieuprzejmy, potraktował mnie lekceważąco, nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Lublin"?

Czarkowskiego 2
20-538 Lublin